ویزای توریستی اروپا و نحوه اخذ آن

ویزای توریستی اروپا و نحوه اخذ آن

قاره اروپا بین ۵۰ کشور مشترک می باشد و 44 کشور به صورت مستقل در قاره اروپا واقع شده‌اند و از این تعداد ۲۶ کشور عضو معاهده شینگن هستند. برای دریافت ویزای اروپا می بایست یکی از کشورهای عضو شنگن را انتخاب نمود و درخواست ویزای توریستی خود را به سفارت آن کشور اعلام کرد. سفارت پس از بررسی های مدارک و انجام مصاحبه با متقاضی پاسخ صدور یا رد درخواست ویزا را اعلام می نماید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

مهم تـرین نکات در اخذ ویـزا

default
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دریافت مشاوره رایگان

ویزای شینگن اروپا چیست؟

در پاسخ به سوال ویزای شینگن اروپا چیست؟ می توان گفت ویزای شنگن یا ویزا توریستی اروپا نوعی از ویزاهای کوتاه مدت می باشد که متقاضیانی که این نوع ویزای اروپا را اخذ نموده اند اجازه سفر و اقامت در حوزه شینگن به مدت 3 ماه در یک بازه 6 ماه را خواهند داشت. کشورهای حوزه شینگن حدود 26 کشور می باشند. 

اطلاعات کلی در مورد اخذ ویزای شینگن اروپا
میزان تمکن مالی برای ویزای اروپا متناسب با کشور مقصد می باشد ولی حداقل 200 میلیون تومان می باشد
گردش حساب مالی گردش 3 ماه اخیر حساب (میزان هزینه گردش حساب می بایست به یورو باشد)
دعوت نامه داشتن دعوت نامه الزامی نیست اما شانس اخذ ویزا توریستی اروپا را افزایش می دهد
زمان اعتبار ویزای اروپا متناسب با نوع کشورها حداقل 4 روز به بالا
مصاحبه اخذ ویزای اروپا به طور معمول مصاحبه ندارد
مدارک لازم برای اخذ وقت سفارت عکس + مدارک هویتی
زبان لازم برای ترجمه مدارک ویزا انگلیسی ( ویزای اتریش می بایست به زبان آلمانی ترجمه شود و ویزای آلمان نیازمند ارائه کپی مدارک به زبان فارسی دارد)
زمان پاسخگویی به درخواست ویزای اروپا یک هفته الی یک ماه
میزان ریجکتی ویزا توریستی اروپا کمتر از 10 درصد از درخواست های ویزای اروپا ریجکت می شوند.
دلایل اصلی ریجکتی ویزا توریستی اروپا میزان پایین تمکن مالی – عدم اثبات بازگشت به کشور – ارائه مدارک جعلی 
امکان اعتراض به ریجکتی ویزا توریستی اروپا وجود دارد؟ بله
امکان رفع ریجکتی ویزا توریستی اروپا وجود دارد؟ خیر
محل مناسب جهت بیومتریک و انگشت نگاری سفارت خانه کشور مورد نظر + دفاتر کارگزاری ویزا
مهر لازم جهت تاییدیه مدارک ویزای اروپا کلیه کشورها نیاز به مهر دارالترجمه دارند (کشورهای یونان و چک : نیازمند مهر امور خارجی و دادگستری می باشند )
نحوه دریافت وقت برای سفارت آنلاین 
نحوه اخذ ویزای اروپا حضوری

راحت ترین ویزای توریستی اروپا

راحت ترین ویزای شینگن متعلق به کشوری است که دارای کمترین میزان ردی ویزای توریستی باشد. در حال حاضر در منطقه شنگن کشور لیتوانی دارای کمترین میزان ریجکتی ویزای توریستی بوده است پس از لیتوانی می توان به عنوان راحت ترین کشور برای ویزای شینگن نام برد. این کشور به98.77 درصد از متقاضیان ویزای توریستی از سراسر جهان پاسخ مثبت داده است.

1

فنلاند یکی از کشورهای منطقه اسکاندیناوی و واقع در شمال اروپا می باشد. این کشور با مساحتی بالغ بر 338145 کیلومتر مربع به عنوان هشتمین کشور وسیع در اروپا شناخته می شود. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

2

کشور استونی با نام رسمی جمهوری استونی در شمال اروپا واقع شده است. این کشور که جزو کم جمعیت ترین کشورهای اتحادیه اروپاست، دارای جمعیتی بالغ بر ۱٬۳۱۵٬۹۴۴ نفر می باشد. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

3

لتونی یا لاتویا یکی از کشورهای حوزه شمال اروپا می باشد که دارای مساحتی برابر ۶۴٬۵۸۹ کیلومتر مربع است. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

4

لیتوانی از نظر جغرافیایی در شمال شرقی اروپا قرار گرفته است و از شمال با لتونی، از شرق با بلاروس و از جنوب با لهستان و روسیه هم مرز می باشد. لیتوانی بزرگ ترین و جنوبی ترین کشور در بین کشور های حوزه بالتیک محسوب می شود. 

5

سوئد کشوری در شمال اروپاست که در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است. سوئد از شمال با کشور فنلاند، از جنوب با کشور دانمارک، از شرق با خلیج بوتنی و از غرب با کشور نروژ همسایه است. پایتخت سوئد شهر استکهلم می باشد که بزرگترین شهر سوئد نیز هست. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

6

کشور نروژ یک از سردترین کشورهای حوزه اسکاندیناوی می باشد. این کشور در شمال حوزه اسکاندیناوی واقع شده است. این کشور با سوئد، فنلاند و روسیه مرز زمینی دارد، پایتخت آن اسلو و حدود 5 میلیون نفر جمعیت دارد. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

7

 کشور دانمارک در شمال اروپا واقع شده است. این کشور تنها با آلمان دارای مرز خشکی می باشد. همچنین پلی دریایی به نام پل اورسوند، دانمارک را به سوئد متصل می‌کند. شهر کپنهاگ پایتخت دانمارک می باشد. جمعیت دانمارک در حدود ۵٫۵ میلیون نفر است. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

8

ایسلند، شمالی ترین کشور اروپا است. پایتخت آن شهر ریکجاویک، پرجمعیت ترین شهر این کشور جزیره ای است. واحد پول آن کرونای ایسلند است و زبان رایج آن، ایسلندی می باشد. مساحت ایسلند ۱۰۳٫۰۰۰ کیلومتر بوده و جمعیتی بالغ بر ۳۵۰٫۷۱۰ نفر دارد. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

9

کشور لهستان با مساحت ۳۱۲,۶۸۵ کیلومتر مربع و جمعیت تقریبی ۳۸,۶۳۵,۱۴۴ نفر در مرکز اروپا قرار گرفته. کشور لهستان از شمال با کشور روسیه و همچنین دریای بالتیک و از جنوب با کشور چک و اسلواکی از شرق با کشور اوکراین و از غرب نیز با کشور آلمان همسایه می باشد. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

10

جمهوری چک با پایتخت پراگ کشوری واقع در اروپا می باشد. کشور چک حاصل تقسیم کشور چک اسلواکی می باشد. زبان رسمی و ملی کشور چک، چکی می باشد. کشور چک از اطراف با آلمان، لهستان و اسلواکی محصور گشته در نتیجه با دریا ارتباط ندارد. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

11

هلند کشوری کوچک واقع در شمال غربی اروپا می باشد. قلمرو پادشاهی هلند علاوه بر اروپا، جزایری را در آمریکای مرکزی نیز تحت سلطه دارد. همسایه های شرقی، غربی و جنوبی این کشور به ترتیب، آلمان، بریتانیا و بلژیک می باشند. این کشور با 41,543 کیلومتر مربع، جمعیتی در حدود شانزده و نیم میلیون نفر را در خود جای داده است. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

12

آلمان که نام رسمی آن جمهوری فدرال آلمان است در قاره اروپا واقع شده است. مساحت آن ۳۴۹٬۲۲۳ کیلومتر مربع است و با ۸۲ میلیون نفر پر جمعیت‌ترین کشور اروپا است. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

13

فرانسه با نام رسمی جمهوری فرانسه کشوری واقع در اروپای غربی است و پایتخت این کشور پاریس می باشد. فرانسه دارای مرز خاکی با کشورهای آلمان، سوئیس، موناکو، ایتالیا، اسپانیا، آندورا، بلژیک و لوکزامبورگ است. کشور فرانسه پس از آلمان پرجمعیت‌ترین کشور اروپا محسوب می‌شود. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

14

لوکزامبورگ کشوری کوچیکی در قاره سبز است که با کشورهای فرانسه، بلژیک و آلمان همسایه است. ثروت زیاد و جمهیت اندک کشور لوکزامبورگ برای زندگی را ایده آل ساخته است. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

15

بلژیک یکی از کشورهای اتحادیه اروپا بوده که در غرب این قاره قرار گرفته است. سه زبانی که مردم بلژیک به آن مسلط بوده و تکلم می کنند، زبان های آلمانی، فرانسوی و هلندی است. کشور بلژیک جمعیتی در حدود 11 میلیون نفر را در مساحت 30,688 کیلومتر مربع جای داده است. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

16

سوئیس کشوری زیبا و ثروتمند در اروپای غربی است و با اتریش، لیختن اشتاین، فرانسه، آلمان، ایتالیا هم مرز می باشد. پایتخت آن برن و دو شهر ژنو و زوریخ از نظر قدرت اقتصادی شهرت جهانی دارند. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

17

اتریش در اروپای مرکزی واقع شده است و با کشورهای اسلواکی، مجارستان، جمهوری چک، آلمان، لیختن اشتاین، سوئیس، ایتالیا و اسلوونی هم مرز می باشد. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

18

جمهوری اسلواکی، کشوری محصور به خشکی است که در اروپای مرکزی واقع شده است. مساحت آن 49.037.20 کیلومتر مربع بوده و جمعیتی بالغ بر 5.4 میلیون نفر را داراست. پایتخت این کشور براتیسلا و زبان مردم آن اسلواکی است. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

19

لیتوانی از نظر جغرافیایی در شمال شرقی اروپا قرار گرفته است و از شمال با لتونی، از شرق با بلاروس و از جنوب با لهستان و روسیه هم مرز می باشد. لیتوانی بزرگ ترین و جنوبی ترین کشور در بین کشور های حوزه بالتیک محسوب می شود. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

20

کشور اسلوونی یا Slovenia یک کشور کوچک و بسیار زیبا واقع در قسمت جنوبی اروپای مرکزی می باشد. این کشور از قسمت غرب با کشور ایتالیا، از قسمت شمال با اتریش، از قسمت جنوب و جنوب شرقی با کشور کرواسی و از قسمت شمال شرقی با کشور مجارستان هم مرز می باشد. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

21

جمهوری یونان با پایتختی آتن کشوری واقع در جنوب شرق اروپا می باشد. کشور یونان از جانب شمال با آلبانی، بلغارستان و مقدونیه و از جانب شرق با ترکیه دارای مرز خاکی است. این کشور همچنین به دریای مدیترانه و دریای یونان نیز راه دارد. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

22

کشور ایتالیا در جنوب قاره اروپا واقع شده است و هم مرز با کشورهایی نظیر اتریش، فرانسه، سوئیس و اسلوونی می ­باشد. دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه نیز جزو این کشور محسوب می­ شوند. پایتخت این کشور رم بوده که به عنوان اقامتگاه پاپ نیز شناخته می ­شود. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

23

کشور اسپانیا یکی از کشورهای قاره بسیار زیبا و سرسبز اروپا با مساحتی بیش از 498 هزار کیلومتر مربع و دارای جمعیتی حدود 46 میلیون نفر است. این کشور از سمت شمال با فرانسه، از سمت جنوب و شرق با دریای مدیترانه و جبل الطارق و از غرب با کشور پرتغال هم مرز است. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

24

پرتغال با نام رسمی جمهوری پرتغال، کشوری کوچک در جنوب غربی اروپا می باشد. پایتخت آن لیسبون و زبان رسمی آن پرتغالی که شاخه ای از زبان رومی است می باشد. جمعیت این کشور بیش از ۱۰ میلیون نفر و واحد پول آن یورو است. برای آشنایی با تمامی جوانب زندگی و انواع روش های مهاجرت به این کشور کلیک کنید.

چگونه ویزای توریستی اروپا بگیریم؟

برای دریافت ویزای توریستی اروپا می بایست به سفارت کشور و یا کارگزاری هایی که دولت آن کشور تعیین کرده‌اند مراجعه کنید. زیرا برخی از کشورها وظیفه صدور ویزای توریستی را به عهده سفارت ها سپرده اند و برخی دیگر به کارگزاری ها بنابراین بسته به نوع کشور شما می بایست درخواست خود را به یکی از این دو ارائه دهید و مدارک لازم را نیز ارائه کنید.

ویزای توریستی اروپا

هزینه دریافت ویزای توریستی اروپا چقدر است؟

هزینه ویزای توریستی اروپا با توجه به دسته بندی سنی مشخص می شود. هزینه ویزای توریستی شینگن برای افراد بزرگسال و کودکان متفاوت است که در جدول زیر می توانید این هزینه ها را مشاهده کنید. اگر درخواست ویزا باید به کارگزاری ها ارائه شود، کارگزاری ها نیز هزینه ای دریافت می کنند.

دسته بندی سنی هزینه ویزای شینگن
بزرگسالان 80 یورو
کودکان بین 6 تا 12 سال 40 یورو
کودک زیر 6 سال رایگان است

ویزای توریستی اروپا چیست؟

ویزای توریستی اروپا ویزایی است که شخص متقاضی می‌تواند با داشتن آن بین ۲۶ کشور برتر و مطرح اروپا آزادانه و بدون نیاز به ویزای دیگر رفت و آمد کند. این کشورها عضو معاهده شینگن هستند اما ویزایی که بتوان با آن به تمام کشورهای اروپایی آزادانه سفر کرد در حال حاضر وجود ندارد.

ویزای توریستی اروپا چقدر اعتبار دارد؟

ویزای توریستی اروپا می تواند از چند روز تا چند سال اعتبار داشته باشد. اما میزان حداکثری برای حضور فرد در اروپا تعریف شده است و شخص متقاضی می تواند در هر دوره ۶ ماهه حداکثر به مدت ۹۰ روز در اروپا حضور داشته باشد و پس از گذشت این مدت باید به کشور خود بازگردد.

کدام کشور اروپایی ویزای توریستی میدهد؟

اصولاً تمام کشورهای اروپایی ویزای توریستی را صادر می کنند. اما سخت گیری برخی از کشورها برای صدور ویزای توریستی بیشتر است و تعداد ریجکتی های ویزای توریستی این کشورها بیشتر می باشد. کشور لیتوانی، استونی و کشور فنلاند از کشورهایی بوده اند سختگیری کمتری برای صدور ویزای توریستی داشته اند.

ویزای توریستی اروپا کی باز میشود؟

برخی از کشورهای اروپایی در حال حاضر ویزای توریستی اروپا را صادر نمی‌کنند و برخی از کشورها شرط واکسینه شدن را برای دریافت ویزای توریستی مشخص نموده اند. کشورهای فرانسه، فنلاند، اسپانیا، پرتغال، آلمان، قبرس، کرواسی، اتریش، ایسلند، دانمارک از کشورهایی هستند که نیاز به واکسن برای دریافت ویزای توریستی دارند.

ویـزای توریستی اتریش

اتریش یکی از کشوری زیبا و دیدنی اروپا می‌باشد که مناطق گردشگری زیادی دارد. کشور اتریش عضو معاهده شینگن است. برای دریافت ویزای توریستی کشور اتریش باید به کارگزاری وی اف اس گلوبال مراجعه نمود و درخواست ویزای شینگن را اعلام کرد.

european tourist visa

ویـزای توریستی بلاروس

کشور بلاروس قاره اروپا واقع شده است اما عضوی از معاهده شینگن نیست بنابراین با ویزای بلاروس نمی توان آزادانه بین کشورهای دیگر رفت و آمد نمود. برای دریافت ویزای توریستی بلاروس باید به سفارت این کشور مراجعه نمود.

european tourist visa1

ویـزای توریستی بلژیک

کشور بلژیک نیز یکی از کشورهایی است که در معاهده شینگن عضویت دارد و متقاضیان برای ورود به این کشور به ویزای شینگن نیاز دارند. ایرانیان برای دریافت ویزای توریستی کشور بلژیک باید به کارگزاری وی اف اس گلوبال مراجعه نمایند.

european tourist visa2

ویـزای توریستی بلغارستان

ورود ایرانیان به کشور بلغارستان بدون ویزا امکان پذیر نیست و برای ورود به این کشور متقاضیان باید درخواست ویزای توریستی خود را به سفارت این کشور اعلام نمایند. ضبط داده های بیومتریک برای دریافت ویزای توریستی بلغارستان مورد نیاز است.

european tourist visa3

ویـزای توریستی قبرس

برای دریافت ویزای توریستی قبرس باید فرم درخواست ویزا را تکمیل کنید همچنین گذرنامه ای با حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشید. تمامی مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی قبرس را باید به بخش کنسولی سفارت کشور قبرس در ایران ارائه کنید.

european tourist visa4

ویزای توریستی دانمارک

از آنجا که کشور دانمارک یکی از اعضای معاهده شینگن می باشد برای ورود به کشور دانمارک باید ویزای شینگن داشته باشید می توانید برای دریافت ویزای توریستی دانمارک درخواست خود را به وی اف اس گلوبال دهید و وقت مصاحبه رزرو کنید و منتظر پاسخ نهایی ویزا باشید.

european tourist visa5

ویـزای توریستی فنلاند

افراد تبعه ایران برای ورود به کشور فنلاند نیاز به ویزا دارند. کشور فنلاند از کشورهای عضو معاهده شینگن است  پس متقاضی باید درخواست ویزای شینگن خود را برای ورود به فنلاند بدهد. متقاضیان می توانند برای درخواست ویزای توریستی کشور فنلاند درخواست خود را به کارگزاری VAC اعلام نمایند.

european tourist visa6

ویـزای توریستی فرانسه

دریافت ویزای توریستی فرانسه برای ایرانیان اصلا آسان نیست. زیرا کشور فرانسه یکی از سخت گیرترین سفارت ها را برای صدور ویزای شینگن برای ایرانیان دارد. کارگزاری وی اف اس نیز برای صدور ویزای توریستی فرانسه با سفارت این کشور همکاری دارد.

european tourist visa7

ویـزای توریستی آلمان

ایرانیان برای بازدید از کشور آلمان و ورود به این کشور به ویزای توریستی آلمان نیاز دارند. برای دریافت ویزای توریستی آلمان متقاضیان باید درخواست خود را به کارگزاری ویزامتریک اعلام نمایند و مدارک لازم را ارائه دهند و وقت مصاحبه رزرو کنند.

european tourist visa8

 

ویـزای توریستی یونان

کشور یونان از کشورهای عضو معاهده شینگن است و ایرانیان باید برای گرفتن ویزای توریستی یونان درخواست ویزای شینگن از کارگزاری وی اف اس نمایند. درخواست ویزای توریستی کشور یونان می تواند توسط خود متقاضی و یا نماینده او که دارای وکالت از متقاضی است انجام شود.

european tourist visa9

ویـزای توریستی ایسلند

برای دریافت ویزای توریستی ایسلند باید به کارگزاری vfs در کشور ترکیه مراجعه کنید و مصاحبه ویزای خود را در آنجا انجام کنید. همچنین باید برای دریافت ویزای این کشور دارای دعوتنامه باشید تا بتوانید شانسی برای دریافت ویزای شینگن داشته باشید.

european tourist visa10

ویـزای توریستی ایرلند

کشور ایرلند در حال حاضر در کشور ایران دارای سفارت جهت اخذ نوبت مصاحبه و دریافت ویزای توریستی نمی باشد اما برای متقاضیان برای دریافت ویزای توریستی ایرلند باید به کشور ترکیه یا امارات مراجعه کنند. این کشور نیز از کشورهای سختگیر برای صدور ویزای توریستی برای ایرانیان می باشد.

european tourist visa11

ویـزای توریستی ایتالیا

ایرانیان برای ورود به کشور ایتالیا نیاز به ویزا دارند. بنابراین باید از سفارت این کشور نوبت دریافت کنند و درخواست ویزای خود را به این سفارت اعلام کنند. کشور ایتالیا عضو معاهده شینگن است  وشخص متقاضی ویزای شینگن را درصورت صلاحدید سفارت ایتالیا دریافت می کند.

european tourist visa12

ویـزای توریستی لیتوانی

کشور لیتوانی در حال حاضر سفارت در کشور ایران ندارد و برای درخواست ویزای توریستی لیتوانی متقاضیان باید به کشور ترکیه مراجعه کنند. متقاضیان می توانند ابتدا درخواست خود را آنلاین انجام دهند و هنگام انجام مصاحبه به صورت حضوری به سفارت این کشور برود.

european tourist visa13

ویـزای توریستی هلند

کارگزاری وی اف اس گلوبال با سفارت کشور هلند همکاری دارد تا جهت صدور ویزای توریستی هلند تسهیل به عمل آورد. برای گرفتن ویزای توریستی هلند شخص متقاضی باید بیمه مسافرتی نیز تهیه نماید که هزینه های درمان در این کشور را پوشش دهد.

      

european tourist visa14

ویـزای توریستی نروژ

ویزای توریستی نروژ به افرادی داده می‌شود که به گردشگری و بازدید از آشنایان خود درکشور نروژ و منطقه شینگن می آیند. افرادی که دارای اقامت قانونی در کشور ایران می باشند، می توانند درخواست ویزای توریستی نروژ را به کارگزاری وی اف اس گلوبال اعلام نمایند.

european tourist visa15

ویـزای توریستی لهستان

لهستان از دیگر کشورهای عضو معاهده شینگن است و برای ورود به این کشور ایرانیان نیاز به ویزای توریستی دارند. ایرانیان باید درخواست ویزای خود را به سفارت این کشور در تهران اعلام نمایند.

european tourist visa116

ویـزای توریستی سوئد

برای دریافت ویزای توریستی سوئد باید درخواست خود را به صورت آنلاین اعلام نمایید. همچنین مبلغ هزینه ویزا را باید به صورت آنلاین پرداخت کنید و وقت مصاحبه رزرو کنید و پس از انجام مصاحبه منتظر پاسخ سفارت باشید.

european tourist visa17

ویـزای توریستی سوئیس

برای دریافت ویزای توریستی کشور سوئیس، کارگزاری وی اف اس گلوبال همکاری لازم را با سفارت کشور سوئیس انجام می دهد. متقاضیان می بایست درخواست خود را به این کارگزاری برای دریافت ویزای توریستی سوئیس اعلام نمایند. کشور سوئیس نیز عضو معاهده شینگن است و با ویزای آن می‌توان آزادانه به کشورهای دیگر عضو این معاهده سفر کرد.

european tourist visa18

پاسخ به سوالات متداول در زمینه اخذ ویزای توریستی اروپا

✔️ برای دریافت ویزای توریستی اروپا باید به کجا مراجعه کرد؟‌

باید به سفارت یا کارگزاری های همکار با کشورهای عضو شینگن درخواست ویزای توریستی اروپا داد.

✔️ برای دریافت ویزای توریستی آلمان باید به کجا مراجعه کرد؟

باید درخواست ویزا خود را به کارگزاری ویزامتریک ارائه کنید.

✔️ مدت زمان اعتبار ویزای توریستی اروپا چقدر است؟

ویزای توریستی می تواند از چند روز تا 5 سال اعتبار داشته باشد.

✔️ برای دریافت ویزای توریستی اروپا چه مدرک ضروری وجود دارد؟

داشتن دعوتنامه از مدارک ضروری برای دریافت ویزای توریستی اروپا است.

8 دیدگاه نیاز به تایید دارند.
5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاکنون 18 دیدگاه ثبت و پاسخ داده شده است
 1. حسین گفته:

  سلام و عرض ادب
  آیا اینکه در بعضی روش ها می توان با ویزای کوتاه مدت مثل ویزای جستجوی کار وارد اروپا شد و درخواست اقامت داد درسته؟
  با تشکر

  پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   متاسفانه خیر، فقط در زمینه اخذ اقامت می تونیم کمک کنیم و برای اخذ ویزای توریستی می تونید با دفاتر توریستی جهانگردی ارتباط بگیرید

   پاسخ
 2. بنفشه گفته:

  سلام وقت بخیر
  برای ویزای توریستی اروپا برای یک نفر حداقل چقدر تمکن مالی باید اثبات کنم؟

  پاسخ
 3. صدرا گفته:

  سلام
  ممنون بابت مقاله خوبتون
  اگر با ویزای توریستی وارد کشورهای اروپایی بشیم و توی مدت قانونی ویزا بتونیم پذیرش تحصیلی بگیریم آیا میشه تو محیط ویزای توریستی رو به تحصیلی تبدیل کرد؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   دوست گرامی امکان تغییر ویزای توریستی به سایر ویزاهای اقامتی وچود ندارد.

   پاسخ
5/5 - (4 امتیاز)
مشاوره رایگان