چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟

چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟

 هر ساله عده زیادی از افراد تصمیم می گیرند محل زندگی خود را تغییر دهند و دسته ای از این افراد کشورهای خارجی را به عنوان محل جدیدی برای زندگی انتخاب می نمایند، موضوع این نوشتار نیز انتخاب مسیر مناسب برای مهاجرت درست می باشد. اگر در حال مطالعه این متن هستید، به احتمال زیاد شما نیز تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور دارید. متقاضیان مهاجرت در ابتدای راه تصمیمات زیادی را پیش رو دارند؛ کشور مقصد، مسیر درست مهاجرت، وکیل معتمد مهاجرت و امثال آن از جمله تصمیماتی است که در ابتدای مسیر، مهاجران را به خود مشغول می سازد و باعث طرح این سوال می گردد که چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟ از دیگر سوالات بزرگی که ممکن است برای شما مطرح شود این است که مهاجرت درست و اصولی چگونه انجام می شود؟ برای مهاجرت به خارج از کشور از کجا شروع کنیم؟ چگونه از ایران مهاجرت کنیم؟ مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در این نوشتار به پاسخ گویی به این سوالات پرداخته است و شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان مؤسسه تماس حاصل نمایید.

ویدئو و پادکست موسسه ملک پور در زمینه نکات اساسی مهاجرت

ویدئو
پادکست

شما می توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تعریف مهاجرت درست چیست؟

حال که قرار است در مورد مهاجرت درست و اصولی صحبت کنیم باید تعریفی از مهاجرت درست ارائه داد. تعریفی که مؤسسه حقوقی ملک پور از مهاجرت دارد، هرگز به معنای ترک وطن برای همیشه نبوده است، بنابراین یکی از موضوعاتی که درست یا غلط بودن راه مهاجرت را نشان می دهد این است که آیا شما می توانید به وطن خود بازگردید یا مانند پناهندگان حق بازگشت نخواهید داشت. بسیاری از ما در ایران خانواده و دلبستگی داریم، بنابراین مهم است که بتوانیم هر زمان اراده کنیم از آن ها دیدار کنیم. پیش از مهاجرت به اینها هم فکر کنید.

 تاثیری که مهاجرت بر زندگی شخص و خانواده او می گذارد، می تواند معیار مناسب دیگری برای سنجش درست یا غلط بودن یک راه مهاجرت باشد. معمولاً شخصی که مهاجرت می کند، خواسته قلبی وی رسیدن به شرایط بهتر زندگی برای خود و خانواده خود است و هرگز دوست ندارد شرایط زندگی اش از وضعیت کنونی بدتر شود. اینجاست که مهاجرت درست یا غلط معنا می یابد و می توان گفت مهاجرتی درست است که شرایط زندگی مهاجر را بهبود ببخشد و در غیر این صورت این مهاجرت غلط است. اما برای یک “مهاجرت درست” از کجا باید شروع کرد و چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟ تجربه ما نشان داده است که افرادی که برای مهاجرت اقدام می کنند اگر نکات موجود در این مطلب را در نظر بگیرند به یک مهاجرت موفقیت آمیز دست خواهند یافت.

ویدئـو و پـادکست موسسه ملک پور در زمینه راه درست مهاجرت

ویـدئــو

پـادکست

برای مهاجرت از کجا شروع کنیم؟

گام اول در مهاجرت این است، که باورهای درستی داشته باشید. ریسک های مسیر را بشناسید، از ابتدا برنامه ریزی کنید که اگر از مسیر انتخابی موفق به مهاجرت نشدید، چه راه جایگزینی در پیش می گیرید.

احتمالاً زیاد شنیده اید که می گویند برنامه ریزی برای انجام هر کاری بسیار مهم است، اما اگر مفهوم آن را تا کنون به درستی درک نکرده اید، شاید نتیجه این پژوهش بتواند درک عمیق تری به شما دهد. در یکی از دانشگاه های آمریکا پژوهشی صورت گرفته است بدین صورت که به عنکبوتی کافئین تزریق کردند، از آنجایی که کافئین ماده ای انرژی زاست، عنکبوت با سرعتی 10 برابر حالت عادی شروع به تنیدن تار کرد، اما زمانی که راندمان کار مورد بررسی قرار گرفت نشان داد که راندمان به اندازه یک دهم حالت عادی می باشد. درست است که کار زیادی انجام شده بود اما این کار بدون برنامه و با عجله صورت گرفته بود و در نتیجه راندمان کار به صورت چشمگیری کاهش یافته بود. درسی که این پژوهش به ما می دهد این است که برای انجام هر کار درستی از جمله مهاجرت درست باید با برنامه عمل کرد. بنابراین اولین گام در جهت مهاجرتی صحیح و پاسخ به این سوال که ” چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟”، داشتن یک برنامه صحیح است.

به اعتقاد ما این برنامه را اگر اجرا کنید نتیجه ای درست خواهید گرفت. برنامه درست و درست عمل کردن در واقع معادل است با نگرش و نگاه درست داشتن و قدم ها را در جای درست گذاشتن. بعضی از موضوعات بسیار تخصصی هستند و زمانی که شما قصد انتخاب راه درست را دارید، با پیچیدگی های زیادی مواجه می شوید. پس ابتدا باید منابع معتبری برای یافتن اطلاعات صحیح بیابید.

بهترین راه های مهاجرت

همان طور که ذکر شد هدف همه افراد از جابه جایی و مهاجرت افزایش آرامش و رفاه زندگی می باشد و چالش مهمی که در مهاجرت وجود دارد تعیین بهترین روش مهاجرت است. چرا که همه روش های مهاجرتی مناسب نیستند و منجر به بهتر شدن زندگی متقاضی نمی گردد برخی از روش ها بسیار پر خطر و پر ریسک هستند و نه تنها زندگی متقاضی را بهتر نمی کنند بلکه ممکن است زندگی فرد رو به تباهی رود. پس تصمیم داریم در این بخش بهترین روش های مهاجرت را معرفی کنیم. توجه نمایید که روش های مهاجرتی قانونی بسیاری وجود دارد که شما می بایست متناسب با شرایط خود یکی از بهترین روش های مهاجرت را انتخاب نموده و از آن طریق اقدام نمایید.

یکی از راحت ترین روش های مهاجرتی که نسبت به سایر روش ها هزینه کمتری دارد، تحصیل در کشور مقصد می باشد. اگر در سن مناسبی برای تحصیل هستید و می توانید هزینه های تحصیل و زندگی را پرداخت کنید، این روش می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در کشور های پیشرفته و مهاجر پذیر مانند کانادا، آمریکا و کشور های اروپایی شما می توانید در دانشگاه ها تحصیل کنید و پس از پایان تحصیل مشغول به کار شوید. این کشور ها پس از فارغ التحصیلی به شما فرصت چند ماهه یا چند ساله می دهند تا بتوانید شغل مناسبی پیدا کنید. پس از اشتغال اقامت شما به نوع کاری تبدیل می شود که با گذشت چند سال امکان تبدیل آن به اقامت دائم و تابعیت وجود دارد. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در کشورهای مختلف دارید می توانید روی دکمه زیر کلیک نمایید تا به مقاله مربوطه هدایت شوید.

مزایای تحصیل در خارج از کشور 1 چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟

اگر مدرک دانشگاهی دارید، در حرفه خود سابقه و تخصص دارید و به زبان انگلیسی یا زبان رایج دیگری تسلط دارید، این روش برای شما مناسب است. در کل سه روش برای مهاجرت کاری وجود دارد. روش اول داشتن جاب آفر یا پیشنهاد کار است که در همه کشورها امکان پذیر است. متقاضی می بایست از یک کارفرما که تابعیت کشور مورد نظر را دارد، پیشنهاد کاری دریافت نماید که در این حالت می تواند ویزای کاری کشور مقصد را کسب کند.

روش دوم که کشور هایی مثل آلمان و اتریش ارائه می دهند ویزای جستجوی کار است که به جاب سیکر نیز معروف است. این روش بدین صورت است که شخص می تواند به مدت محدود در کشور مورد نظر حضور داشته باشد و به دنبال کار بگردد و در صورتی که کار مناسب پیدا کرد، اقامت کاری کشور مورد نظرش را اخذ خواهد کرد.

در روش سوم که با نام اسکیل ورکر شناخته می شود، در یک سیستم امتیاز بندی بر اساس تحصیلات، تخصص و … به افراد امتیاز داده می شود. کسانی که بیشترین امتیاز را کسب می کنند برای زندگی و کار به کشور مقصد دعوت می شوند. کشور هایی همچون کانادا و استرالیا این روش را ارائه می دهند.

در این مطلب اطلاعات بسیاری در زمینه کار در کشورهای مختلف و شرایط هر کدام بدست خواهید آورد.

چند نمونه سیستم کاریابی در خارج از کشور چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟

افرادی که تمایل دارند در خارج از کشور برای خود کسب و کاری راه اندازی کنند، می توانند روش سرمایه گذاری را انتخاب کنند. این روش جز پر هزینه ترین روش ها است اما سود دهی بالایی برای افراد دارد و در بازه زمانی کوتاهی، هزینه های صرف شده جبران می شود. 

روش سرمایه گذاری بدین صورت است که شخص با سرمایه گذاری در کشور مورد نظرش، می تواند اقامت دریافت نماید. متقاضی می تواند در مکان هی مختلف نظیر پمپ بنزین، رستوران زنجیره ای، خرید ملک، هاستل و غیره سرمایه گذاری نماید. دقت کنید که همه این روش ها در همه کشورها؛ آثار اقامتی برای متقاضی به دنبال نخواهد داشت. پس در هنگام سرمایه گذاری مطمئن شوید که کشور مورد نظرتان از چه روش هایی به سرمایه گذاران خارجی اقامت می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط سرمایه گذاری در کشورهای مختلف، می توانید از طریق دکمه زیر به مقاله های مربوطه هدایت شوید.

روش های سرمایه گذاری در خارج از کشور چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟

با داشتن ایده ای خلاقانه می توانید به کشورهای مختلفی همچون کانادا، آمریکا و استرالیا مهاجرت نمایید. برای این امر داشتن بیزینس پلنی که مسیر راه اندازی کسب و کارتان در آن کاملا تعریف شده باشد، لازم می باشد. اگر یک ایده خلاقانه دارید، این روش مخصوص شما می باشد. مزیت این روش این است که در بعضی از کشور ها مانند کانادا از همان ابتدا می توانید اقامت دائم کشور مقصد را دریافت نمایید. برای ارائه اطلاعات بیشتر در این زمینه ما مقاله ویزای استارت آپ کانادا را برای نمونه قرار داده ایم که از طریق دکمه زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

مزایای استارت آپ اروپا چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟

روش خود حمایتی که فقط در برخی کشورها نظیر پرتغال، یونان، اسپانیا، فرانسه، اتریش و غیره وجود دارد، بدین گونه است که متقاضی تنها با اثبات ثروتمند بودن می تواند اقامت دریافت کند و نیاز به هیچگونه سرمایه گذاری در کشور مقصد نمی باشد. در واقع همین که اثبات کنید می توانید هزینه های زندگی خود را پرداخت کنید، اقامت آن کشور را کسب خواهید کرد. برای آشنایی بیشتر با شرایط مهاجرت از طریق خودحمایتی بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

کشورهای ارائه دهنده ویزای خودحمایتی چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟

در صورتی که در کارهای مختلفی همچون نقاشی، بازیگری، ورزشی یا حتی علمی دارای جوایز معتبری هستید یا از این مسیر درامد دارید، می توانید از این مسیر به کشورهای بسیاری همچون آمریکا، اتریش و کانادا، مهاجرت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط کشورهای نامبرده می توانید از دکمه های زیر استفاده نمایید.

افراد واجد شرایط ویزای EB1 آمریکا 2 چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟

در پروسه مهاجرت یکی از مباحثی که حتما دارا اهمیت بالایی است هزینه های مهاجرت می باشد. هر شخص بسته به شرایط خود تا میزان مشخصی از سرمایه را می تواند برای مهاجرت خود اختصاص دهد و مطمئنا ارزان ترین کشورها را برای مهاجرت نیز مد نظر قرار خواهد داد، ولی آیا همیشه ارزان ترین ها بهترین انتخاب ها هستند؟  در پاسخ به این سوال ما دو مطلب را برای نمونه برای شما آماده کردیم که به بررسی ارزان ترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در آنها می پردازیم. از طریق دکمه های زیر می توانید به این مقالات دسترسی داشته باشید.

ارزان ترین کشورها برای تحصیل چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟

حداقل سرمایه لازم برای مهاجرت

نکته دیگری که هر فرد متقاضی مهاجرت باید نسبت به آن آشنایی داشته باشد، حداقل سرمایه و پول لازم برای مهاجرت به خارج از کشور می باشد. تعیین هزینه مهاجرت هر فرد بسته به شرایط و روش مهاجرت او متفاوت خواهد بود و یک مبلغ را نمی توان برای همه به صورت یکسان در نظر گرفت. برای مهاجرت 7 روش وجود دارد که میزان سرمایه آنها متفاوت است، حتی روش هایی وجود دارد که نیاز به سرمایه ندارند یا حتی ممکن است مقداری پول هم دریافت خواهید کرد. در این قسمت سرمایه لازم برای هر روش مهاجرت را بررسی خواهیم کرد.

ویدئـو و پـادکست موسسه ملک پور در زمینه حداقل سرمایه لازم برای مهاجرت

ویـدئــو

پـادکست

 • مهاجرت از طریق تولد

  اعطای تابعیت از طریق تولد از دو روش خون و خاک در کشورهای مختلف صورت می پذیرد. اعطای تابعیت از طریق خون یعنی باید پدر و مادر فرزند تابعیت کشور مورد بحث را داشته باشند تا فرزند نیز تابعیت آن کشور را دریافت کند اما، تابعیت از طریق خاک به این معنا است که هیچ فرقی نمی کند پدر یا مادر فرزند تازه متولد شده تایعیت چه کشوری را داشته باشند، نوزاد تابعیت کشوری که در آن متولد شده را خواهد گرفت. اکثر کشورهای دنیا بر اساس خون تایعیت خود را اهدا می کنند. در مورد هزینه این روش باید گفت که نیاز به سرمایه زیادی نخواهید داشت اما باید به این نکته توجه داشته باشید که حتی در کشورهایی که از قانون خاک پیروی می کنند، فقط فرزند تابعیت خواهد گرفت و پدر و مادر تابعیت کشور مقصد را دریافت نخواهند کرد مگر با شرایطی خاص و با گذر زمانی خاص.

 • مهاجرت از طریق ازدواج

  در این روش در بیشتر کشورها این امکان وجود دارد که در صورت اثبات واقعی بودن ازدواج اقامت یا تابعیت کشور طرف مقابل را دریافت کنید. در این روش نیز هزینه ها پایین می باشد.

 • مهاجرت از طریق تحصیل

  تحصیل در خارج از کشور نیز یکی از روش های محبوب بین متقاضیان مهاجرت می باشد. برای مهاجرت از طریق تحصیل فرد متقاضی ابتدا یک پذیرش از مدرسه، کالج یا دانشگاه در کشور مقصد دریافت می کند و پس از آن برای ویزای کشور مقصد اقدام می نماید و پس از تحصیل نیز باید اقامت تحصیلی خود را تبدیل به اقامت کاری کند. در مورد هزینه های این روش بسته به کشور و دانشگاه متفاوت می باشد. یک حالت از مهاجرت از طریق تحصیل با بورسیه تحصیلی می باشد که نیازی به پرداخت تقریبا هیچ پول و سرمایه ای ندارد. در مورد هزینه دانشگاه ها در خارج از کشور می توان گفت قیمت های متفاوتی وجود دارد، از دانشگاه هایی با هزینه شهریه 500 یورو تا دانشگاه هایی مانند  دانشگاه هاروارد که در رشته MBA لازم است مبلغی معادل 120 هزار یورو را برای شهریه در نظر داشته باشید. البته دانشگاه های برتر در صورت موفقیت در پذیرش امکان بورسیه گرفتن بالا می باشد. در مورد هزینه زندگی نیز تقریبا در اروپا و آمریکا و کانادا اکثر مکان ها بین 700 الی 1500 یورو در ماه هزینه خواهید داشت.

 • مهاجرت از طریق کار

  مهاجرت از طریق کار نیز یکی دیگر از روش های مهاجرت با هزینه کم می باشد. برای این امر به 3 طریق در کشورهای مختلف می توان اقدام کرد. در برخی کشورها مانند آلمان و اتریش نوعی از ویزا وجود دارد به نام ویزای جستجوی کار که شما می توانید به مدت محدودی به کشور مقصد رفته و به دنبال کار بگردید و در صورت یافتن کار می توانید اقامت کاری دریافت کنید. در این روش تا زمانی که کار پیدا کنید و چند ماه بعد از آن نیز باید هزینه زندگی خود را داشته باشید. روش دیگری که در برخی از کشورها مانند کانادا و استرالیا وجود دارد، روش امتیازبندی می باشد. در این روش در صورتی که امتیاز لازم را در رقابت با دیگر شرکت کنندگان بدست آورید می توانید اقامت کاری دریافت نمایید. روش دیگری که در اکثر کشورهای جهان وجود دارد روش داشتن پیشنهاد کار از کشور مقصد می باشد که از طریق آن می توان اقامت کاری کشور مقصد را بدست آورد. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که در تمام این روش ها باید تا چند ماه هزینه زندگی خود و خانواده خود را در کشور مقصد داشته باشید. البته غیر از این هزینه زندگی هزینه دیگری تقریبا نخواهید داشت.

 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری در خارج از کشور نیز یکی از روش هایی است که باعث اخذ اقامت در خارج از کشور خواهد شد. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به 2 دسته تقسیم می شود:

  ویزای سرمایه دار ها یا خودحمایتی
  در این روش شخص فقط باید ثابت کند که اوضاع مالی خوبی دارد و نیازی به سرمایه گذاری در کشور مقصد نخواهد داشت. در این روش معمولا شخص اجازه کار در کشور مقصد تا زمان اخذ اقامت دائم را نخواهد داشت.

  ویزای سرمایه گذاری
  این نوع ویزا نیز خود به 2 دسته تقسیم می شود، سرمایه گذاری با رقم های بالا مانند 2 یا 3 میلیون پوند یا یورو و سرمایه گذاری با رقم های کم که معمولا نیاز به ارائه بیزینس پلن قوی خواهد داشت. بر اساس نوع کاری که شخص می خواهد انجام دهد نوع ویزا مشخص خواهد شد.

بهترین کشورها برای مهاجرت

انتخاب بهترین کشور و بهترین روش برای مهاجرت باید با توجه به شرایط هر فرد صورت پذیرد. ممکن است کشوری برای گروهی از افراد بهترین انتخاب باشد در حالی که همان کشور برای گروهی دیگر بدترین انتخاب ممکن باشد. از این رو آگاهی از تمامی روش ها و بررسی جوانب آن ها برای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان دارای اهمیت می باشد. برای انتخاب کشور، معیار های متنوعی می توان در نظر گرفت و افراد معمولا با توجه به علایق و امکانات خود، کشور مقصد را انتخاب می کنند. آب و هوا، فاصله تا ایران، زبان رسمی، موقعیت های شغلی، رفاه اجتماعی، بیمه درمانی و بازنشستگی، امنیت، فرهنگ جامعه، سطح مهاجر پذیری، قوانین اقامتی و بسیاری از عوامل دیگر می توانند در انتخاب کشور مقصد برای مهاجرت موثر باشند. در این قسمت ابتدا ما تمام روش های مهاجرت را به شما معرفی خواهیم کرد و پس از آن بهترین کشورها برای مهاجرت را به شما معرفی خواهیم کرد و شما بسته به شرایط خود می توانید بهترین کشور برای مهاجرت را برای خود برگزینید. در هر قسمت در صورت به وجود آمدن هر گونه ابهام می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

ویدئـو و پـادکست موسسه ملک پور در زمینه 7 روش اخذ اقامت

ویـدئــو

پـادکست

مهاجرت به کانادا
مهاجرت به آلمان
مهاجرت به اتریش
مهاجرت به پرتغال
مهاجرت به فرانسه
مهاجرت به آمریکا
خدمات موسسه حقوقی ملک پور برای مهاجرت

موسسه حقوقی مشاوره ای ملک پور (MIE اتریش) اولین و بزرگ ترین موسسه در ارائه خدمات حقوق بین الملل، مهاجرت، مباحث مرتبط با اقامت و اخذ تابعیت کشورهای برتر دنیا از جمله کانادا، آمریکا، اتریش، آلمان، استرالیا، فرانسه، انگلیس، برزیل، ایتالیا، اسپانیا، یونان، ترکیه، قبرس و بسیاری کشورهای دیگر می باشد. موسسه MIE دارای بزرگترین پایگاه اطلاعاتی رایگان در زمینه اخذ اقامت و تابعیت از طریق روش های مختلف مهاجرت مانند مهاجرت های کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، افراد خاص، تولد، ازدواج و آخرین روش پناهندگی می باشد.


در اینجا باید خاطرنشان کرد که موسسه MIE در زمینه روش آخر یعنی پناهندگی به دلیل خطرات جانی و مالی که این روش برای شما عزیزان دارد، هیچگونه خدمات و مشاوره ای در این زمینه نخواهد داشت.

مخاطبین موسسه حقوقی ملک پور با کسب اطلاعات در وبسایت های موسسه در صورتی که هرگونه ابهامی داشته باشند همواره می توانند از طریق شماره های تماس موسسه MIE تماس حاصل نمایند یا از طریق پر کردن فرم تماس موسسه با آنها تماس گرفته خواهد شد و از مشاوره اولیه رایگان بهره مند می شوند. در واقع موسسه مشاوره ای ملک پور فرد را در انتخاب بهترین کشور و روش مهاجرت متناسب با شرایط متقاضی راهنمایی خواهد کرد و در تمام مسیر مهاجرت او همراه او خواهد بود. برای بررسی رایگان شرایط خود می توانید با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید یا با پر کردن فرم زیر کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

logo چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟

موسسه حقوقی ملک پور

دفتر مشاوره تخصصی سرمایه گذاری و امور اقامت کاری و تحصیلی

شایان ذکر است همه دفاتر به صورت یکپارچه تحت نظر دفتر مرکزی MIE و مدیریت محترم مؤسسه، جناب آقای ملک پور فعالیت می کنند.

شماره تماس دفاتر ایران: 02149076

021-49196000

شماره دفتر مرکزی وین:

 0043720211731

فرم درخواست تماس کارشناسان با شما

شما می توانید با پر کردن فرم زیر ، بصورت رایگان از طریق نرم افزار واتس اپ مشاوره بگیرید.(لطفا شماره واتس اپ را در فرم زیر وارد نمایید)

پس از تکمیل فرم، اطلاعات مشاور اختصاصی برای شما ارسال می گردد

منابع معتمد در زمینه مهاجرت کدامند؟

امروزه اینترنت منبع اصلی افراد برای یافتن اطلاعات مورد نیازشان است. زمانی که شما در اینترنت در مورد مهاجرت جستجو می کنید مطالب بسیاری خواهید یافت که حجم زیادی از آن ها هرز نوشت هستند، اینجاست که یافتن منبعی معتمد اهمیت می یابد.

متاسفانه زیاد مشاهده شده است که افراد با رانت و پارتی بازی مجوز هایی مثل اعزام دانشجو را کسب می نمایند و تخصصی در این زمینه ندارند، پس به چه کسانی باید برای گذر از پیچیدگی های تخصصی مهاجرت اعتماد کرد؟ مسلما یکی از معیار های سنجش اعتبار افراد کارنامه کاری آن هاست.

مؤسسه حقوقی ملک پور، با بهره گیری از دانش کارشناسان و وکلای حقوق بین الملل و با پشتوانه بیش از 15 سال تجربه در زمینه مهاجرت، قوانین اخذ اقامت و حقوق بین الملل، در این زمینه صاحب نظر می باشد. بسیاری از اصطلاحات امروز در علم مهاجرت، همچون واژه خود حمایتی و کار شرکت، توسط مؤسسه MIE خلق شده است و دسته بندی 6 طریق مهاجرت اولین بار در ویدئوها و متون تهیه شده توسط مؤسسه صورت گرفت. نه تنها در ایران بلکه در سایر نقاط دنیا نیز مؤسسه ای که قوانین مهاجرت را به این صورت تقسیم بندی کرده باشد، روش های جدیدی برای مهاجرت معرفی کند و سیستمی برای مشاوره صحیح ایجاد کرده باشد، به ندرت یافت می شود.

بنابراین یکی از منابع شما عزیزان برای تشخیص اینکه چگونه از راه درست مهاجرت کنیم، می تواند مقالات وبسایت ها و فایل های ویدئویی و صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور باشد. مؤسسه MIE اولین مؤسسه است که برای آموزش روش های مهاجرت ویدئو تهیه کرده است. محصول ویدئویی راهنمای گام به گام اخذ اقامت، با در نظر داشتن این ایده تولید شده است که چرا شما وکیل خود برای مهاجرت نباشید؟ شما در 6 ماه ابتدایی مهاجرت حتی اگر از طریق کار هم اقدام کرده باشید، هزینه های زیادی خواهید داشت و باید تجربه هایی را پشت سر بگذارید تا راه درست را یاد بگیرید. این ویدئو در واقع با هدف کاهش این هزینه ها تهیه شده است و تلاش شده است که در آن هر آنچه را که برای مهاجرت درست نیاز دارید آموزش ببینید. این ویدئو نگاه و نگرش شما را در زمینه مهاجرت تغییر خواهد داد. همچنین جزئیات بیشتر در خصوص اخذ ویزا در این ویدئو آموزش داده می شود. مدارکی که برای اخذ ویزا مورد نیاز است و چگونگی ارائه کیس در مصاحبه ویزا از جمله مواردی است که برای اخذ ویزا اهمیت زیادی دارد.

در انتخاب موسسه مهاجرتی مناسب توجه به چند نکته از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اولین نکته در انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی ارائه مشاوره های دقیق در خصوص امور درخواستی از طرف متقاضی می باشد و موسسه حقوقی ملک پور با تجربه بسیار و همکاری با شرکت ها و وکلای معتبر در سرتاسر دنیا مسلماً یکی از بهترین ها در زمینه ارائه مشاوره های مهاجرتی می باشد. 

سروقت بودن و منظم بودن در ارائه خدمات، از جمله ویژگی های موسسه مهاجرتی مناسب می باشد. داشتن دپارتمان های مختلف برای انجام وظیفه ای خاص می تواند شما را راحت تر و سریع تر به هدف نهایی برساند. موسسه MIE با داشتن دپارتمان های مختلف از جمله دپارتمان زبان و دپارتمان حقوقی و … می تواند خیال شما را از بابت داشتن بیشترین و مطمئن ترین خدمات مهاجرتی راحت کند.

مهم ترین نکته ای که می تواند خیال متقاضی را از بابت اعتماد به یک موسسه مهاجرتی آسوده کند، نتیجه کار آن موسسه می باشد. نتیجه پرونده های موکلین MIE در قالب موارد موفق بوده است و در طی بیش از 15 سال فعالیت در حوزه مشاوره و مهاجرت این موسسه موفق به اخذ بیش از هزاران ویزا شده است. در قسمت زیر گفتگوی کوتاهی داشتیم با چند تن از موکلین موسسه که موفق به اخذ ویزای خود شده اند.

فایل تصویری نتایج کار موسسه MIE

ویـدئــو

افتخار ما، نظر مثبت موکلین ما در رابطه با عملکرد ماست.

نظرات موکلین درباره موسسه حقوقی ملک پور

گپ و گفتگوی مهاجرتی؛ اقامت از طریق دوره زبان

نظر جناب آقای فیروز کریمی مربی فوتبال مطرح در رابطه با موسسه MIE

گپ و گفتگوی مهاجرتی یکی از موکلین خوب موسسه با استاد ملک پور پس از مهاجرت

اعلام رضایت یکی از موکلین موسسه که موفق به دریافت ویزای تحصیلی هلند شده اند

چگونه از راه درست مهاجرت کنیم و موفقیت را تضمین کنیم؟

یکی از نکات مهمی که باید در زمان اقدام به مهاجرت بدانید این است که بحث حقوق مهاجرت مانند مهندسی مکانیک نیست. شما در مهندسی مکانیک پیش از اجرای هر پروسه ای از ابتدا نتیجه نهایی را می دانید، اما در حقوق مهاجرت نتیجه نهایی قطعی نیست. بحث حقوق مهاجرت همانند پزشکی، تعهد به نتیجه نیست بلکه تعهد به وسیله است. همانگونه که پزشک پیش از درمان یا عمل جراحی نمی تواند نتیجه نهایی را تضمین کند، در عرصه حقوق مهاجرت نیز شما نمی توانید نتیجه نهایی را از ابتدا به صورت قطعی بدانید و تضمین کنید. مؤسسه MIE از پیشتازان عرصه مهاجرت، با کارنامه درخشان آن در اخذ انواع ویزاها و اقامت ها نیز هرگز ادعا نمی کند که پرونده شما با موفقیت صد در صد انجام شود. در واقع ماهیت حقوق به این شکل است که تعهد به وسیله است، در حقوق قضایی نیز این امر مشاهده می شود، شما حتی در مراجعه به دادگاه به همراه بهترین وکیل و با ارائه بهترین دفاعیه نیز نمی توانید نتیجه نهایی رای دادگاه را تضمین کنید، چرا که در نهایت قاضی رای نهایی را صادر می کند و هیچ فرمول مشخصی برای محاسبه رأی معرفی نشده است. در یکی از مباحث تدریس شده در علم حقوق، در دانشگاه وین، این تئوری ذکر شده است که قاضی ابتدا بر اساس آنچه که در پرونده موجود است تصمیم می گیرد و سپس برای تصمیم خود عدله را استفاده می کند. جان کلام این است که در علم حقوق و عرصه وکالت شما نمی توانید مانند علم مکانیک بر اساس فرمولی ثابت نتیجه نهایی را محاسبه نمایید. در واقع وکیل تنها باید همه تلاش خود را برای ارائه پرونده ای کامل و منطقی به کار گیرد، اما تصمیم نهایی را افسر پرونده اخذ خواهد نمود. حتی برخی از افراد در مراجعه به مؤسسه اذعان می کنند که در صورت تضمین نتیجه نهایی حاضر به پرداخت هر مبلغی هستند، با این حال با پرداخت هیچ مبلغی نمی توان نتیجه را تضمین کرد.

اما راه های رسیدن به موفقیت پس از مهاجرت و موفقیت در مسیر مهاجرت چیست؟ برای این که در امر مهاجرت به موفقیت رسید بهتر است اینگونه بیان نماییم که بهتر است مسیر درست مهاجرت را انتخاب کنید.

تعریف موفقیت را می توان در پنج بعد خلاصه کرد. این پنج بعد شامل موارد زیر می شوند.

جسم سالم

وضعیت مادی مناسب

بعد ذهنی: این بدان معنا است که شما باید در زمینه شغلی خود توانایی و علم بالایی داشته باشید و همچنین ذهن آرام داشته باشید.

بعد روحی: آرامش روانی

بعد ارتباطات: شما باید با دیگر افراد ارتباطات قوی داشته باشید.

در صورتی که در این پنج بعد موفق باشید می توانید بگویید خوشبخت هستید و در این صورت خواهید توانست مهاجرت موفق و سالمی نیز داشته باشید.

برای این که راه مهاجرت موفق را بشناسید می توانید به مسیر زندگی افراد موفق توجه کنید. یکی از عواملی که باعث موفقیت می شود این است که باید مسئولیت زندگی خود را به عهده بگیرید. این بدان معنا است که خود می توانید زندگی خود را بسازید و به عهده جامعه یا هر شخص دیگر قرار ندهید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه راز مهاجرت موفق 

 
 • 27 دقیقه
 • 51 K
 • ارسال

بهترین پیشنهادات موسسه حقوقی ملک پور برای مهاجرت

موسسه MIE همواره در حال بروز شدن و یافتن خدمات جدید برای ارائه به شما عزیزان بوده است. در این قسمت ما بهترین خدمات موسسه MIE و بهترین روش های مهاجرت به برترین کشورهای دنیا را به شما معرفی خواهیم کرد.

کار شرکت انگلستان

اقامت بدون مدرک زبان و شرط حضور

اقامت دائم کانادا با سرمایه کم

چگونه از راه درست مهاجرت کنیم و ضررهای شکست در مهاجرت را کاهش دهیم؟

همان طور که ذکر شد در مهاجرت هیچ چیز تضمینی نیست و این احتمال وجود دارد که درخواست اقامت شما رد یا ریجکت شود. بدین ترتیب در صورتی که شما برای مهاجرت اقدام کنید و هزینه های طی این مسیر را نیز بپردازید، اما نتیجه موفقیت آمیز نباشد متحمل ضرر و زیان مادی و معنوی خواهید شد. پس راهکار چیست؟ چگونه می توان زیان های به بار آمده از شکست را کاهش داد؟ برای کاهش ریسک های مهاجرت چه راهکاری باید در پیش گرفت؟ چگونه از راه درست مهاجرت کنیم تا در صورت شکست متحمل ضرر کمتری شویم؟

مؤسسه MIE برای کاهش ضرر موکلین خود راهکارهایی را در نظر گرفته است که بسته به پرونده شخص و توافق قبلی آن ها را اجرا می کند. یکی از راهکارهایی که در برخی از پرونده ها پیشنهاد می شود، این است که راه یا راه هایی جایگزین به فرد پیشنهاد می شود و توافق می شود که در صورت شکست مسیر اول، بدون پرداخت هزینه دیگر یا در مواردی با پرداخت هزینه ای اندک، راه جایگزین برای فرد طی شود. به عنوان مثال در پرونده های خود حمایتی توافق می شود که اگر نتیجه پرونده موفقیت آموز نبود، از روش مشابه دیگری برای آن ها اقدام شود. بنابراین اینجاست که خصوصیات یک وکیل خوب روشن می شود، وکیلی باید انتخاب کنید که اولاً ریسک شکست پرونده را تا حد ممکن پایین آورد و در ثانی در صورت شکست تدبیری پیش بگیرد که ضرر حاصله برای شما حداقل باشد.

چگونه وکیلی معتمد برای مهاجرت انتخاب کنیم؟

بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای طی مسیر مهاجرت از کمک وکلای مهاجرت بهره بگیرند بنابراین اگر می پرسید که چگونه از راه درست مهاجرت کنیم، یکی از پاسخ ها این است که یک وکیل قابل اعتماد انتخاب کنید. به دلیل ریسک هایی که برای مهاجرت وجود دارد، یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهید، انتخاب یک وکیل معتمد و مجرب است که بتواند با ارائه پرونده ای قوی ریسک های شما را کاهش دهد و در صورت عدم موفقیت نیز ضرر و زیان کمتری متحمل شوید. شما برای مهاجرت راهی را انتخاب می کنید و قرار است در این مسیر گام به گام قدم بردارید و وکیل شما همسفر و راهنمای شما برای هر گام خواهد بود. باید در انتخاب همسفر خود دقت داشته باشید، بسیار مهم است که همسفرتان با شما صادق باشد، به اعتقاد ما وکیلی که از ابتدا اطمینان خاطر می دهد و اذعان می کند که مهاجرت شما صد در صد موفقت آمیز است نمی تواند وکیل قابل اعتمادی باشد. وکیل شما باید همه ریسک ها، نقاط منفی و نقاط مثبت مسیر را به شما معرفی کند تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید و با نگاهی درست در مسیر مهاجرت درست گام بردارید.

بهترین موسسه مهاجرتی

برای بررسی عملکرد مؤسسه MIE تعداد ویزاهای دریافت شده توسط این مؤسسه ملاک مناسبی است، تمامی این ویزاها را می توانید در گالری ویزاهای های وبسایت مشاهده کنید و برای مقایسه با عملکرد دیگران آن ها را بررسی کنید.

مؤسسه MIE برای مهاجرت در کشورهای مختلف از خدمات و دانش کارشناسان، مشاورین و وکلای متخصص آن کشور بهره می برد. به عنوان مثال در زمینه مهاجرت به کانادا، مشاور رسمی مهاجرت به کانادا، جناب آقای افضلی، پرونده موکلین را پیش خواهد برد که یکی از برترین مشاورین رسمی در کانادا هستند و به صورت کاملاً تخصصی در زمینه ویزای کانادا فعالیت می کنند.

یکی دیگر از فعالیت های مؤثر مؤسسه حقوقی ملک پور در راستای آگاهی بخشی به متقاضیان در زمینه مهاجرت، برگزاری سمینار های تخصصی مهاجرت می باشد. به افرادی توصیه می کنیم در سمینار های ما شرکت کنند که به طور قطع تصمیم خود را برای مهاجرت گرفته اند و به نقطه ای رسیده اند که فکر می کنند آماده مهاجرت درست و انتخاب بهترین مسیر مهاجرت هستند و به دنبال پاسخ این پرسش اند که چگونه از راه درست مهاجرت کنیم. افرادی که به این مرحله رسیده اند می توانند تمامی طرق مهاجرت را در سمینار تخصصی مهاجرت بیاموزند و بهترین مسیر مهاجرت را برای خود انتخاب نمایند. در ویدئو و مقاله دیگری با عنوان بهترین مسیر برای مهاجرت، به بررسی این موضوع پرداخته ایم که در حقیقت نمی توان گفت بهترین مسیر مهاجرت وجود دارد. شما در لینک زیر می توانید این ویدئو و مطالب تکمیل آن را بررسی کنید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه مهاجرت

✅ چگونه به خارج از کشور مهاجرت کنیم؟

برای مهاجرت به خارج از کشور باید ابتدا روش های مختلف مهاجرت به کشورهای مختلف را بررسی کنید، سپس شرایط مورد نیاز برای بهترین روش را فراهم کنید.

✅ به کجا مهاجرت کنیم؟

نمی توان یک کشور را نام برد و آن را بهترین مقصد مهاجرت برای همه دانست. با توجه به سلایق و شرایط شما باید بهترین کشور انتخاب شود.

✅ محبوب ترین کشور ها برای مهاجرت کدامند؟

کشورهای اروپایی غربی مثل اتریش، آلمان، سوئیس، سوئد، فنلاند، پرتغال و … و همچنین کشورهای کانادا، آمریکا و استرالیا از محبوب ترین مقاصد مهاجرین هستند.

✅ چگونه مهاجرت تحصیلی کنیم؟

برای مهاجرت تحصیلی باید از یک دانشگاه در کشور مقصد پذیرش بگیرید و شرایطی مثل سن، نمره مدرک زبان و تمکن مالی باید با توجه به کشور مقصد فراهم شوند.

چگونه از راه درست مهاجرت کنیم، سخن آخر

چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟ آنچه در این نوشتار مطالعه نمودید، تلاشی بود برای پاسخ به این پرسش. برخی از افراد برای مهاجرت تصمیم می گیرند خودشان وکیل خود باشند و شخصاً در این زمینه تحقیق می کنند و برخی هم کار خود را به مشاورین و وکلای مهاجرت می سپارند. در هر دو این حالت کسب اطلاعات صحیح و حقیقی حیاتی است. وقتی تصمیم دارید از طریق مؤسسات مهاجرت و وکلای مهاجرت اقدام نمایید، انتخاب آگانه وکیل و مشاور بسیار مهم می باشد. اما چگونه می توان عملکرد این مؤسسات را بررسی کرد؟ ابتدا مهم است که مدیر مؤسسه را بشناسید، ویدئو ها و فایل های صوتی که توسط مدیر یک مؤسسه در زمینه مهاجرت منتشر می شود، می تواند ابزار بسیار مناسبی در شناخت وی و سنجش صداقت باشد. اگر احساس خوبی به مؤسسه ای ندارید و نمی توانید به صورت کامل به آن ها اعتماد کنید، بهتر است قرارداد نبندید. گام اول را اگر دست بردارید و پاسخی برای این پرسش داشته باشید که چگونه از راه درست مهاجرت کنیم، بقیه مسیر را نیز می توانید به درستی طی کنید. امید است در این نوشتار توانسته باشید هر آنچه را که برای یک مهاجرت درست و موفق نیاز دارید، آموخته باشید. کارشناسان و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور آماده پاسخ گویی به سوالات شما به صورت رایگان می باشند و شما می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه ها و سوالات مهاجرت نیز مطرح نمایید.

37 comment(s) need to be approved.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

351 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. توریالی صالحی گفته:

  سلام لطفان کمکم بکند من همراه فامیلم ده افغانستان هستم زیری تحریم طلبان هستم لطفان کمکم بکند همراه فامیلم میخواهم مهاجرت کنم به کشور شماه لطفان کمکم بکند تشکر

  پاسخ
 2. Hs گفته:

  سلام من تقریبن بیست هزار دلار دارم چجوری میتونم
  سرمایه مو از کشور خارج کنم که بعدها به مشکل بر نخورم

  پاسخ
  • r.shahmohamadi@mie.company گفته:

   با سلام دوست عزیز
   انتقال پول باید علت مشخصی داشته باشد
   ابتدا باید مشخص شود شما با توجه به شرایط و رزومه ای که دارید از چه طرقی می توانید مهاجرت نمایید

   پاسخ
 3. مسیح گفته:

  سلام وقت بخیر
  من مسیح هستم بیست سالمه و درحال یادگیری زبان برنامه نویسی سی شارپ هستم
  امکان مهاجرت به اروپا وجود داره
  هر کشوری که باشه اشکال نداره

  پاسخ
 4. پریسا گفته:

  سلام. من 32 سالمه و ارشد آموزش زبان انگلیسی دارم، ولی سابقه کاری من در زمینه طراحی گرافیک و تولید محتوا هست. میتونم مدرک فنی حرفه ای گرافیک رایانه ای هم دریافت کنم. میتونم ظرف یکی دو سال آینده برای مهاجرت کاری اقدام کنم؟

  پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام عرض ادب و ارادت شما ابتدا باید کارفرمایی پیدا کنید که جاب آفر را از ایشان اخذ کنید شما می توانید با کارفرما ها و موسسات کاریابی مکاتبه کنید و شغل مورد نظر خویش را پیدا کنید و سپس ویزای کار بگيريد. قطعا با محصول گام به گام کار در خارج از کشور ما می توانید کار مورد نظرتان را پیدا کنید.
   https://malekpourmie.net/product/%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1

   پاسخ
 5. جوادلطفی گفته:

  درود فراوان من ۴۳سالمه با داشتن دو فرزند ۱۳ساله و۴ساله در زمینه تعمیرات موبایل فعالیت دارم ومدرک تحصیلی من دیپلم ادبیات هستش وسرمایه نقدی من ۳۰۰میلیونه در ضمن در زمینه باغداری هم فعالیت دارم خواستم مهاجرت کنم منتظر پیشنهاد شما هستم سپاس فراوان
  اگه بخوام مهاجرت کارتخصیل داشته باشم برای من امکان پذیر هست یا نه
  ممنونم

  پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز بحث کار و تحصیل مربوط به کشورهای مخدودی میگردد که روی گم تحصیلی حساس ۶ستند قطعا با توجه به شرایط شما گزینه کاری سهل تر است

   پاسخ
 6. حسین گفته:

  من دبیر بازنشسته رشته هنر های تجسمی هستم ،45 سال سن دارم آیا راهی وجود داره برای مهاجرت به کشوراروپایی؟

  پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز در صورتی که بتوانید نشان دهید هنرمند هستید و از هنر خویش می توانید کسب درآمد خوبی داشته باشید میتوانید برای ویزای اشخاص خاص اتریش اقدام نمایید

   پاسخ
  • MIE9 گفته:

   شما میتوانید برای تحصیل در مدارس و دانشگاه های کشورهای مختلف اقدام نمایید. البته باید سطح زبان و میزان سرمایه شما نیز مورد بررسی قرار بگیرد تا بتوانیم بهترین کشور را به شما پیشنهاد بدهیم. شما میتوانید با شماره های موسسه تماس بگیرید تا در این زمینه به طور کامل راهنمایی تان کنند

   پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز پاسخ به این سوال شما بستگی به این دارد که شما میخواهید برای چه کشوری و ازطریق چه روشی اقدام به مهاجرت نمایید

   پاسخ
 7. کیانا گفته:

  سلام من رشته تحصیلیم طراحی فرش هست میخواستم ببینم کجا میتونم محاجرت کنم و چگونه میتونم با کمترین هزینه محاجرت کنم

  پاسخ
 8. مهدی گفته:

  من تو یه شرکت کار میکنم الان وشغل دومم کار تزییناته وپرده ساختمونه میخواستم ببینم از چه طریقی میتونم در یه کشور دیگه ادامه بدم کارمو

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز برای اینکه بتوانیم راهنمایی درستی را خدمت شما ارائه دهیم، باید سن، تحصیلات، سطح زبان و میزان سرمایه تان را بدانیم. شما میتوانید با شماره های موسسه تماس بگیرید تا در این زمینه به طور کامل راهنمایی تان کنند

   پاسخ
 9. امیرمحمد گفته:

  سلام خدمت شما
  بنده متولد 73
  متاهل
  دارای مدرک کارشناسی برق قدرت
  6 سال سابقه تدریس تو آموزشگاه هایه موسیقی خصوصی تحت نظر ارشاد دارم که میتونم نامه بگیرم
  میخواستم ببینم به نظر شما راه تضمینی برايه مهاجرت وجود داره؟
  اگر داره کدوم کشور برايه بنده بهتره؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز بهترین گزینه ای که میتوانید برای مهاجرت اقدام نمایید این است که ازطریق تحصیلی مهاجرت داشته باشید که در این صورت باید سطح زبان و سرمایه مناسبی نیز داشته باشید

   پاسخ
 10. گل آفتاب گردون گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه رشتم تجربیه معدلم هم بالای ۱۸ عه.مدرک آرایشگری هم تو یه سری از رشته ها دارم که میگن با اون میشه ویزا گرفت.اگه مدرک زبان بگیرم میتونم تو این سن مهاجرت کنم؟و چه کشوری برای تحصیل مناسبه و با وضعیت الان که میگن اپلای حرام اعلام شده میشه کاری کرد یا نه؟؟؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما با توجه به شرایط سنی تون می توانید ازطریق روش تحصیلی مهاجرت داشته باشید. باید سطح زبان و سرمایه خوبی داشته باشید تا بتوانید ویزای تحصیلی دریافت نمایید

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
© تمام حقوق محفوظ است - این وب سایت توسط موسسه مشاوره ای MIE اتریش از موسسه حقوقی برگزیدگان ملک پور خریداری شده است. کلیه محتوا و مطالب درج شده در این وب سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد . Designed By NovinCo
استشارة مجانية
Free advice
مشاوره رایگان
واحد ارزی را مشخص نمایید
IRT تومان