تخفیف ویژه نوآفرینی کانادا

کار در سوئد

کار در کشور سوئد و شرایط مهاجرت کاری به سوئد همواره مورد توجه متقاضیان مهاجرت کاری بوده است، از این رو در این نوشتار به بررسی تخصصی نکات مهم پیرامون اخذ ویزای کار در کشور سوئد پرداخته می شود. ممکن است این سوال برای شما نیز مطرح شده باشد که دریافت ویزای کار در کشور سوئد برای شهروندان خارج از اتحادیه اروپا چگونه است؟ و یا اینکه از چه راه هایی می توان در کشور سوئد به جستجوی کار پرداخت؟ با توجه به حضور شرکت های بزرگ بین المللی در سوئد و رشد اقتصادی مناسب در این کشور، کار در کشور سوئد مطلوب بسیاری از علاقه مندان به مهاجرت می باشد. کارشناسان موسسه ملک پور در این مقاله تلاش نموده اند تا سؤالات و ابهامات شما را در خصوص کار در کشور سوئد پاسخ دهند.
آنچه در این نوشتار می خوانید

شرایط عمومی کار در سوئد

اگر شما هم قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارید به این نکته توجه داشته باشید که مهاجرت از راه های گوناگونی امکان پذیر است. اما تنها امری که در این میان بسیار حائز اهمیت می باشد، این است که مهاجرت از طرق قانونی انجام پذیرد و مزایایی که مد نظر شخص است را تامین نماید. ازجمله راه های قانونی مهاجرت، مهاجرت از طریق ویزای کار می باشد.

با توجه اینکه کشور سوئد از نظر اقتصادی در سطح مطلوبی است و شرکت ها و برندهای مهم و مشهوری در سطح جهانی مانند ولو، اسکانیا، الکترولوکس، آیکیا، اریکسون، اوریف لیم و اچ اند ام در این کشور حضور دارند، می تواند زمینه های کاری مناسب بسیاری داشته باشد. برای تحقق امر مهاجرت کاری و اخذ اقامت، کار در کشور سوئد به عنوان یک کشور اروپایی و یک قطب اقتصادی می تواند گزینه مناسبی باشد. ویزای کار در کشور سوئد به متقاضیان با شرایط و ضوابط خاصی اعطا می گردد. این ویزا در کشور سوئد همانند دیگر کشور های اتحادیه اروپا تنها به مشاغلی تعلق می گیرد که آن کشور نیاز به جذب آن ها دارد. مشاغل حوزه آی تی از جمله رشته های مورد نیاز در کشور سوئد می باشد که  موسسه ملک پور می تواند برای افراد فعال در این حوزه به صورت مستقیم پیشنهاد کار دریافت کند. با ادامه مقاله همراه شوید و از شرایط اخذ ویزای کار در کشور سوئد آگاه شوید.

گام-به-گام-تا-کار-در-خارج-از-کشور

ویزای کاری سوئد

اشخاصی که شهروند کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هستند برای مهاجرت به سوئد و کار در این کشور نیاز به اخذ ویزای کار سوئد و مجوز کار دارند. برای اخذ مجوز کار، شما باید یک پیشنهاد رسمی یا قرارداد استخدام از یک کارفرمای سوئدی دریافت کنید. برای اینکه کارفرمای سوئدی بتواند شما را استخدام کند، شغل مورد نظر باید شرایط زیر را دارا باشد:

 • حداقل در 10 روز در اتحادیه اروپا و ناحیه اقتصادی اروپا آگهی شده و شخص مورد نظر یافت نشده باشد.
 • ارائه شرایط اشتغال که مطابق باشد با توافقات عمومی سوئد و یا با شرایط کسانی که در آن شغل یا صنعت فعالیت می کنند.
 • پرداخت حداقل حقوق ماهیانه 13000 کرون قبل از مالیات.
 • شما همچنین باید یک گذرنامه معتبر از کشور خود داشته باشید.
پیشنهاد ویژه
تحصیل در آلمان، کشوری اروپایی با نظام آموزشی قدرتمند می تواند آینده درخشانی را برای شما رقم بزند. اگر مایل به دریافت اطلاعات در زمینه تحصیل در این کشور هستید لینک زیر را به شما پیشنهاد می دهیم.

بازار کار ویژه سوئد جهت نیروی کار IT و کامپیوتر

مؤسسه MIE در جدید ترین خدمت خود، برای افراد متخصص در زمینه آی تی و کامپیوتر از کشور سوئد دعوتنامه کاری دریافت می کند. این امکان برای اولین بار برای ایرانیان فراهم شده است تا بتوانند از داخل ایران با کمپانی های سوئدی مصاحبه کنند و جاف آفر (Job Offer) دریافت کنند. در صورتی که حداقل مدرک لیسانس، آیلتس 6.5 و تخصص در زمینه آی تی دارید می توانید با کارشناسان مؤسسه تماس بگیرید تا به شما کارفرمای سوئدی معرفی شود. میزان حقوق پرداختی در زمینه آی تی حداقل 3 تا 4 هزار یورو می باشد که از شغل های پردرآمد در سوئد است و جزء بالاترین حقوق های پرداختی در اروپاست، به گونه ای که در صورت اشتغال تنها یکی از اعضای خانواده، هزینه زندگی تمامی خانواده به صورت کامل تامین می شود. کشور سوئد یکی از قوی ترین سیستم های تامین اجتماعی را دارد و مهاجرین شاغل در این کشور نیز از تمامی خدمات آن، مانند شهروندان سوئد برخوردارند، علاوه بر این دولت سوئد برای جذب مهاجرین و ایجاد فضایی مناسب برای آن ها، در زمینه آشنایی با فرهنگ و جامعه سوئد نیز آموزش های مورد نیاز را ارائه می دهد.

مدارک مورد نیاز ویزای کار سوئد

برای کار در کشور سوئد و اخذ ویزای کار سوئد، مدارک و شرایطی مورد نیاز می باشد که مهم ترین آن ها در زیر بیان شده است:

 • یک پیشنهاد کار یا جاب آفر از کارفرمایی در سوئد. توسط مؤسسه MIE قابل دریافت است.
 • متقاضی باید اثبات کند که با حقوق این کار قادر است هزینه های زندگی خود را پرداخت کند.
 • فرد متقاضی باید حداقل مدرک آیلتس ۶ را دارا باشد.
 • متقاضی باید حداقل مدرک لیسانس را دارا باشد.
 • متقاضی باید در سال گذشته حداقل یک تا دو سال سابقه کار داشته باشد.

ویزای کار در کشور سوئد برای محققان خارج از اتحادیه اروپا نیز قابل دستیابی است. اگر شخصی تجربه و تحقیقات پژوهشی خاصی انجام داده باشد، به شرط داشتن موارد زیر می تواند ویزای کار کشور سوئد را دریافت کند:

 • موافقت نامه یکی از دانشگاه های کشور سوئد برای کار پژوهشی مورد نظر در دانشگاه.
 • داشتن تمکن مالی برای تامین هزینه های زندگی خود.

کار در کشور سوئد و بررسی ویزای همراه

مسلماً افراد متأهل تمایل دارند که به صورت خانوادگی مهاجرت کنند. در بسیاری از کشورها برای برخی از ویزا ها این امکان برای متقاضی فراهم است که برای خانواده خود نیز ویزا و مجوز اقامت اخذ نماید. شخصی که ویزای کار در کشور سوئد را دریافت کرده باشد نیز می تواند به میزان اعتبار مجوز اقامت خود برای همراهان نیز اقامت بگیرد. در صورتی که مجوز اقامت برای مدت بیش از 6 ماه صادر شده باشد، همسر نیز اجازه کار در کشور سوئد را دارد.

لازم به ذکر است که همراه تنها همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال محسوب می شود. شخص در صورت داشتن فرزند بالای ۲۱سال باید ثابت کند که فرزند به تنهایی قادر به امرار معاش نیست و به والدین خود وابسته است. باید توجه داشت فرزند همسر و یا پارتنر نیز می توانند به عنوان همراه محسوب شوند.

کار در کشور سوئد و نرخ بیکاری در کشور سوئد

یکی از مسائل کلیدی در بازار کار در کشور سوئد عدم هماهنگی تخصص است، به این معنا که در سوئد سمت های شغلی خالی وجود دارد اما از نیروی کار متخصص در این زمینه های شغلی با کمبود مواجه هستند، به همین دلیل نرخ بیکاری در این کشور نزدیک به صفر نمی باشد. این کمبود نیروی متخصص به خصوص در حوزه آی تی و رشته های فنی مهندسی وجود دارد، به همین دلیل مؤسسه MIE در این رشته ها برای کمپانی های سوئدی، نیروی کار جذب می نماید.بر اساس آخرین آمار اعلام شده در ژانویه سال 2019 نرخ بیکاری در سوئد به میزان 6.5 درصد گزارش شده است. که نسبت به همین ماه در سال گذشته با کاهش رو به رو بوده است. در نمودار زیر نرخ بیکاری در سوئد در چند سال اخیر نمایش داده شده است.

 

نمودار نرخ بیکاری سوئد

درآمد در سوئد

معمولا سوئدی ها 25 روز از سال را تعطیلات به سر می برند. واقعیت این است که افراد مشغول به کار در کشور سوئد از بالاترین مزایای تسهیلاتی در جهان از لحاظ تعطیلات، مراقبت های بهداشتی، طرح های بازنشستگی و امنیت شغلی بهره می برند.

یک مرد سوئدی معمولی که در صنعت تولید کار می کند، به طور متوسط به مبلغ 33،305 کرون در ماه حقوق دریافت می کند. بزرگ ترین سهم زنان شاغل در سوئد در بخش مراقبت های بهداشتی می باشد و به طور متوسط حقوق ماهیانه 24،176 کرون در ماه را دارند. رشته های آی تی در سوئد بیشترین درآمد را دارند و معمولاً در آمد آن ها حداقل 3 تا 4 هزار یورو می باشد. میانگین حقوق سالانه در شهر های مختلف سوئد در جدول زیر نمایش داده شده است.

شهر میزان حقوق سالانه به کرون میزان حقوق سالانه به دلار آمریکا
استکهلم 546،959 70،691
گوتبورگ 490،470 61،912
مالمو 476،281 60،503
لند 530،447 69،424
اوپسالا 434،145 60،123
لینشوپینگ 411،841 53،036
هلسینگ 496،112 65،328
وسترس 448،114 55،682

شغل های پردرآمد در سوئد

سوئد دارای برخی از بهترین مزایای جهان مانند خدمات بهداشتی ارزان قیمت ، تعطیلات سخاوتمندانه و آموزش رایگان است. این واقعاً پناهگاهی برای رفاه اجتماعی و سطح بالای زندگی است. اما در حالی که این کشور بالاترین نرخ مالیات را در سطح جهانی دارد، همچنین مسیرهای شغلی قابل توجه و پرسود را ارائه می دهد. در واقع، سوئد به عنوان یکی از بهترین کشورها برای کار در نظر گرفته شده است. در زیر لیستی از 10 شغل پر سود در سوئد آورده شده است.

 • پزشکان جراح:
  متوسط حقوق ماهانه: 168،000 کرون (14،500 پوند / 19،900 دلار)
  کار به عنوان جراح شامل ریسک بالا و مسئولیت قابل توجهی در مورد زندگی بیماران است. برای موفقیت به عنوان جراح در سوئد یا هرجای دیگر دنیا برای این موضوع، دانش و تجربه گسترده همچنین تحصیلات و مدارک لازم است.
 • قاضی:
  متوسط حقوق ماهیانه: 141،000 کرون (12200 پوند / 16،700 دلار)
  قضات سرنوشت افراد را تعیین می کنند. اقدام به عنوان داور طرفین تعقیب و دفاع، دستور دادن به هیئت منصفه، استماع و بازجویی از شاهدان و سرانجام، تعیین گناه یا بی گناهی متهمان یک کار چالش برانگیز و در عین حال پردرآمد در سوئد است.
 • وکیل:
  متوسط حقوق ماهیانه: 114،000 کرون (9800 پوند / 13،500 دلار)
  این متخصصان دارای گواهی مشاوره و نمایندگی در دادرسی کیفری و مدنی، تحقیق و تهیه اسناد قانونی هستند.
 • مدیر ارشد اجرایی (مدیر عامل):
  متوسط حقوق ماهیانه: 101،000 کرون (8700 پوند / 12000 دلار)
  مدیر عامل به عنوان بالاترین رتبه در یک شرکت، تصمیمات مهم شرکت ها را می گیرد، بر استراتژی و اهداف شرکت نظارت می کند و چهره عمومی سازمان می شود.
 • مدیر بازاریابی
  متوسط حقوق ماهیانه: 60,400 کرون (5,200 پوند / 7,100 دلار)
  مدیران بازاریابی مسئولیت افزایش درآمد و ایجاد تجارت برای سازمان هایی را که در آنها کار می کنند، دارند. وظایف روزمره آنها شامل ایجاد استراتژی هایی برای ارتقا برند و تصویر شرکت است که ممکن است مستلزم تهیه برنامه های بازاریابی، کمپین ها و رویدادها، بودجه ها و تجزیه و تحلیل رقبای بازار و شرکت باشد.
 • خلبان:
  متوسط حقوق ماهیانه: 67,100 کرون (5,800 پوند / 8,000 دلار)
  خلبانان به آموزش و مجوزهای گسترده نیاز دارند زیرا این امر شامل حمل و نقل مداوم مسافران و مسئولیت زندگی آنها است. خلبانان در مدارس پروازی آموزش می بینند، برنامه های دانشگاهی مربوط به هواپیمایی را می گیرند یا به نیروی هوایی سوئد می پیوندند.
 • ارتودنتیست:
  متوسط حقوق ماهیانه: 90،600 کرون (7800 پوند / 10،700 دلار)
  متخصصان ارتودنسی با اصلاح ناهماهنگی دندان ها و فک به بیماران در بهبود سلامت دهان و دندان خود کمک می کنند.
 • مدیر ارشد مالی:
  متوسط حقوق ماهیانه: 94،000 کرون (8،100 پوند / 11،100 دلار)
  مدیر مالی مسئول مدیریت و برنامه ریزی بودجه، هزینه ها، مالیات و درآمد یک شرکت است. به این معنی که آنها نقش حیاتی در موفقیت آن شرکت دارند.

لیست مشاغل مورد نیاز سوئد 2022

طبق سایت اداره کار کشور سوئد مشاغلی که نیاز به تحصیلات دانشگاهی دارد و کشور سوئد در آن ها با کمبود نیرو مواجه اند به شرح زیر می باشد.

[lgc_column grid=”30″ tablet_grid=”50″ mobile_grid=”100″ last=”false”]

 • پرستار
 • خدمات روان پزشکی
 • معلم
 • تکنسین اتاق عمل
 • پرستار اورژانس
 • رادیولوژیست

[/lgc_column]

[lgc_column grid=”30″ tablet_grid=”50″ mobile_grid=”100″ last=”false”]

 • همه شاخه های آی تی
 • مهندس فنی و برق
 • مربی مهد کودک
 • پرستار سالمند
 • پرستار کودک
 • مهندسی سازه و عمران

[/lgc_column]

[lgc_column grid=”30″ tablet_grid=”50″ mobile_grid=”100″ last=”false”]

 • مهندسی ساختمان و تأسیسات
 • مددکار اجتماعی
 • برنامه نویس نرم افزار
 • ماما
 • مهندسی مخابرات
 • طراح سایت

[/lgc_column]

طبق سایت اداره کار کشور سوئد مشاغلی که نیاز به تحصیلات دانشگاهی ندارد و کشور سوئد در آن ها کمبود نیرو دارد به شرح زیر می باشد.

[lgc_column grid=”30″ tablet_grid=”50″ mobile_grid=”100″ last=”false”]

 • آشپز
 • مکانیک خودرو
 • مکانیک خودروهای سنگین
 • آرماتوربند
 • عایق ساز
 • شیشه بر
 • لوله کش

[/lgc_column]

[lgc_column grid=”30″ tablet_grid=”50″ mobile_grid=”100″ last=”false”]

 • راننده جرثقیل
 • نصاب کف پوش
 • تکنسین اتوماسیون
 • بنا
 • نجار
 • بازاریاب تلفنی
 • بهیار

[/lgc_column]

[lgc_column grid=”30″ tablet_grid=”50″ mobile_grid=”100″ last=”false”]

 • ابزار ساز
 • کاشی کار
 • برق کار
 • قصاب
 • نانوا
 • نقاش ساختمان

[/lgc_column]

کار در کشور سوئد و نحوه کاریابی در کشور سوئد

راه های بسیار زیادی برای جستجوی کار در کشور سوئد می باشند که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می‌پردازیم.

 • یافتن یک معرف برای کار که می تواند از اقوام، دوستان، همکلاسی ها، اساتید و … باشد‌.
 • مراجعه حضوری برای کار به عنوان نیروی خدماتی مانند کار در رستوران، آرایشگاه، تعمیرات، پرستاری از کودک و سالمند و …
 • استفاده از سایت های کاریابی در کشور سوئد واتحادیه اروپا و ارسال رزومه خود به آن ها.
 • تماس با کارشناسان مؤسسه MIE برای کاریابی در سوئد.

کار در کشور سوئد و مؤسسات کاریابی در کشور سوئد

در صورتی که در زمینه آی تی یا رشته های فنی مهندسی تحصیلات و سابقه کار دارید (نیازی به ارائه سابقه بیمه نیست) می توانید از خدمات مؤسسه MIE برای یافتن کار در سوئد بهره برید. علاوه بر این بسیاری از سایت های کاریابی خصوصی که معمولا برای یافتن کار در سوئد استفاده می شود نیز، وجود دارد. این وبسایت ها معمولا فهرست های شغلی (اغلب به زبان سوئدی) را ارائه می دهند و شما می توانید روزمه کاری خود را در آن ها به اشتراک گذارید. برخی از این سایت های کاریابی در لیست زیر معرفی شده اند.

 • careerbuilder.se
 • jobb.blocket.se
 • jobbsafari.se
 • studentjob.se
 • metrojobb.se
 • monster.se
 • stepstone.se

کار در کشور سوئد و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کشور سوئد

بعد از موافقت اداره مهاجرت دولت سوئد به اعطای ویزای کار در کشور سوئد، ابتدا یک اقامت موقت دو ساله به شخص داده می شود. به شرط تداوم کار، ویزا دو ساله موقت می تواند ۲ سال دیگر هم تمدید شود. در پایان پس از گذشت ۴ سال کار و پرداخت مالیات شخص می تواند برای اخذ اقامت دائم کشور سوئد اقدام نماید. در صورتی که شخصی به مدت 5 سال متوالی در سوئد زندگی کرده باشد و با جامعه ادغام شود می تواند برای اخذ تابعیت کشور سوئد اقدام نماید.

کار در سوئد و سخن پایانی

کشور سوئد از نظر اقتصادی در وضعیت مطلوبی به سر می برد و برای کار در کشور سوئد فرصت های شغلی فراوانی یافت می شود. ولی با توجه به آنچه در این مقاله گفته شد دریافت ویزای کار در کشور سوئد برای افراد خارج از اتحادیه اروپا کمی دشوار است. موسسه ملک پور پیشنهاد می کند با توجه به اینکه دانشگاه های کشور سوئد از سطح علمی بالایی در جهان برخوردار هستند از طریق تحصیل که یکی از بهترین راه های مهاجرت است، وارد کشور سوئد شده و بعد از گذراندن بخشی از تحصیلات خود و تقویت زبان، یک کارفرمای سوئدی یافته و درخواست ویزای کار کنید. پس از ۴ سال کار در کشور سوئد و پرداخت مالیات می توانید اقامت دائم کشور سوئد را تحصیل نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با یکی از دفاتر همکار موسسه ملک پور در ایران و یا دفتر مرکزی وین تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. همچنین می توانید سوالات و ابهامات خود را در خصوص کار در کشور سوئد در بخش دیدگاه ها مطرح نموده تا پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.
درباره نویسنده
4.2/5 - (16 امتیاز)

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاکنون 502 دیدگاه ثبت و پاسخ داده شده است
دیدگاه های جدیدتر »
 1. Asal گفته:

  سلام وقت بخیر. من ۲۷ سالمه لیسانس مهندسی it دارم. شرایط کار در رشته های IT در کشور سوئد چگونه است؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   میتوانید رزومه خود را برای کارفرما ارسال کنید در صورت تایید جاب آفر دریافت میکنید.

   پاسخ
 2. مهدی گفته:

  با سلام خدمت شما من راننده پایه یک با چند سال سابقه کاری هستم میشه اونجا کار پیدا کرد

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام دوست عزیز
   برای کار در سوئد باید پیشنهاد شغلی داشته باشید. البته شرایط سنی شما،تحصیلات، تمکن مالی و … مهم هست. در حال حاضر برخی کشور ها شرایط ویزای کار را بهتر کردند و ما می توانیم مستقیم برای شما جاب آفر بگیریم. می تونید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 3. نعمت امیرزاده قاسمی گفته:

  سلام حدود۱۳سال زنبوردارم میشه ازطریق زنبورداری اقامت یه کشوری مثل سوئدرا گرفت

  پاسخ
  • MIE14 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز
   برای کار در هر کشوری از جمله سوئد شما نیاز به یک پیشنهاد شغلی دارید. این دعوتنامه باید مرتبط با رشته تحصیلی و سوابق کاری شما باشد

   پاسخ
 4. A.E گفته:

  با سلام و خداقوت به شما
  من ۳۰ سالمه ارشد hse(مهندسی ایمنی بهداشت و محیط زیست دارم ۳ سال سابقه آتش نشانی و در حال حاضر مشغولم
  زبان ندارم ولی میتونم در عرض ۱ الی دو سال بگیرم و کامل یاد بگیرم
  شرایط منو برای رفتن به آتش نشانی سوئد چجوری می بینین؟
  با تشکر

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   با داشتن تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط در زمینه مشاغل مورد نیاز کشور مقصد می توانید جهت دریافت جاب آفر اقدام کنید.

   پاسخ
 5. مهدی گفته:

  سلام وقت به خیر
  مهندسی مکانیک دارم ، مدرک آیلتس ۶ دارم
  چطور میتونم به سوئد مهاجرت کنم ؟!

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   دوست عزیز سوال شما خیلی کلی پرسیده شده است. جهت ارائه پیشنهاد مهاجرتی میبایست شرایط بیشتری از خود را بفرمایید.

   پاسخ
 6. مهدی گفته:

  سلام و ارادت. با فوق لیسانس مکانیک خودرو و مدرک فنی مکانیک خودرو و آیلتس 6/۵ و همچنین ۲ سال سابقه کاری در زمینه مکانیک خودرو در مغازه مکانیکی خودرو خودم آیا من می توانم از طریق موسسه ی شما به سوئد مهاجرت کاری داشته باشم؟ با تشکر

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما میتوانید برای ویزای جستجوی کار این کشور درخواست بدهید که بتوانید در محیط به دنبال کارفرما بگردید و جاب آفر دریافت کنید

   پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و اراد
   افرادی که سنشان زیر 40 سال است شانس بیشتری در یافتن جاب آفر دارند.

   پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   با داشتن تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط در زمینه مشاغل مورد نیاز کشور مقصد می توانید جهت دریافت جاب آفر اقدام کنید.

   پاسخ
 7. نسیم گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۳۰ سالمه و در حال آموزش آشپزی بین المللی هستم
  البته لیسانس حسابداری دارم و یه مدت کار رنگ مو انجام میدادم فقط می‌خوام بدونم کدوم از این سه تا برای مهاجرت به سوئد مناسبتره و پروسه کوتاهتر .و نیاز به زبان هر شغل در چه حدی
  چون میدونم مردم سوئد اکثرا زبان انگلیسی صحبت هم میکنم.
  ممنون

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   با داشتن تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط در زمینه مشاغل مورد نیاز کشور مقصد می توانید جهت دریافت جاب آفر اقدام کنید.

   پاسخ
 8. ادریس گفته:

  درود … بنده دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری هستم، 30 سال سن دارم، در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی دو شعبه دارم و فعالیت میکنم و بعلاوه فروشگاه محصولات کشاورزی هم دارم. مسلط به نرم افزار های حسابداری و اصول حسابداری هستم و ضمن اینکه امور مالی و مالیاتی هم انجام میدم، مدرس نرم افزار های حسابداری هستم.زبان انگلیسی رو در حال آموزش هستم و بطور متوسط فرا میگیرم.امکان اقامت در کشور سوئد رو دارم یا خیر؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   دوست عزیز رشته تحصیلی شما ابتدا نیاز به گذراندن دوره ای در کشور مقصد دارد و سپس می توانید وارد بازار کار شیود.

   پاسخ
 9. petros گفته:

  من مرد 62 سال حرفه من طراح لباس هستم و در فنلاند شهر اولو زندگی می کنم. آیا من میتوانم در سوئد کار پیدا کنم? یا نه?
  شما می توانید من رو راهنمایی کنید که چگونه کار پیدا کنم. با تشکر

  پاسخ
 10. امیررضا گنجه گفته:

  سلام و‌عرض ادب من‌۳۰ سالمه لیسانس مهندسی کشاورزی گرایش مکانیک‌ماشین آلات کشاورزی دارم از دانشگاه معتبر آنکارا ترکیه سابقه کار مرتبط به مدت پنج ماه دارم و سابقه کم هست زبان انگلیسی دارم آیا با این شرایط به کمک پکیج کام به کام تا کاریابی شانس جاب آفر دارم یا نه ممنون میشم راهنمایی بکنید

  پاسخ
 11. ناشناس گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  من 30 ساله هستم و ارشد ارگونومی هستم (در حال انجام پایان نامه هستم) رشته کارشناسی مهندسی بهداشت حرفه ای بوده و در حوزه HSE هم فعالیت دارم و مدارک معتبر و دوره های زیادی رو شرکت کردم و سطح زبان خوبی دارم و همسرم 34 ساله و ارشد حسابداری و همچنین مخترع هم هست فعلا فرزند نداریم و خیلی مشتاق به مهاجرت به کشور سوئد (یا یه کشور بهتر) هستیم
  خواهشمندم راهنمایی بفرمایید که از چه طریقی برای مهاجرت اقدام کنیم که بهترین نتیجه رو بگیریم
  ممنونم

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام خدمت شما
   شرایط سنی شما مناسب است و می توانید از طریق تحصیل اقدام کنید و در محیط اجازه کار داشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید‌

   پاسخ
 12. ناشناس گفته:

  سلام وقتتون بخیر.من نصاب کار ساختمانی کناف ،تایل و پی وی سی هستم.و اصلا زبان خارجه بلد نیستم.آیا شرایطی هست برای انجام کار در رشته ی من؟یا اینکه باید شرایط جدیدی ایجاد کنم؟

  پاسخ
 13. ناشناس گفته:

  سلام وقتتون به خیر من نانوایی بلدم آشپز هم هستم کشور سوئد برای این کار چطور ?

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام وقتتون بخیر
   در صورت داشتن جاب آفر می توانید اقدام کنید. پیشنهاد می شود پکیج گام به گام تا کار در خارج ازکشور را تهیه نمایید

   پاسخ
 14. ناشناس گفته:

  درود بر شما
  بنده شغل آزاد دارم پوشاک و آرایشی
  برای اینکه هم اقامت کشور سوئد رو بگیرم و این شغل و پیشه خودم رو در کشور سوئد ادامه بدم چه راهکاری وجود داره

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز باید شرایط سنی، تحصیلی، سطح زبان و میزان سرمایه تان را بدونیم تا بتونیم بهتر راهنمایی تان کنیم.
   شما میتوانید با شماره های موسسه تماس بگیرید تا همکاران شرایط شما را بررسی و راهنمایی تان کنند

   پاسخ
 15. محمدباقر گفته:

  سلام و عرض ارادت
  یک سوال داشتم برای مهاجرت کاری به سوئد که شما میگید مهندسین برق
  آیا شاخه های برق هم میگیرند یا فقط برق صنعت

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما باید بتوانید بر اساس تخصص و مهارتی که دارید، یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد تا بتوانید درخواست ویزای کاری کنید

   پاسخ
   • هادی گفته:

    سلام بنده ۳۴ سالم و فنی کار هستم و در قسمت تاسیسات لوله کشی ساختمان ماهرم و هم چنین در قسمت تولید نیز تا حدودی تبهر دارم با این وجود چطور در کشور سوئد مشغول به کار بشم و اقامت بگیرم و چطور کار فرما پیدا کنم

    پاسخ
    • MIE20 گفته:

     سلام و ارادت
     در محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور تمامی اطلاعات لازم در خصوص کاریابی آموزش داده شده است.

     پاسخ
 16. غفارنیا گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده بتازگی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد آی تی شدم، ۷ سال سابقه بیمه و کار در حوزه مرتبط با رشته تحصیلیم در بانک خصوصی هم دارم، آیلتس تا حالا تعیین سطح نشدم و زبان انگلیسی مناسبی ندارم
  آیا میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   می بایست رزومه خود را برای کارفرما ارسال کرده و در صورت تایید جاب آفر دریافت کنید و سپس برای ویزا درخواست دهید.

   پاسخ
   • غفارنیا گفته:

    سپاس از پاسخ شما، خواهشمندم بفرمایید بنده الان نیاز هست ایلتس شروع کنم و یا بعد از تایید شدن توسط کارفرما، و اینکه نمره آیلتس 6 باید باشه؟ خیلی ممنونم

    پاسخ
    • MIE20 گفته:

     سلام و ارادت
     برای مهاجرت می بایست زبانتون رو تقویت کنید تا زماین که فرصت دارید می توانید در این خصوص اقدام کنید.

     پاسخ
 17. علی گفته:

  سلام ..من کابینت ساز هستم…مدرک فنی حرفه نجاری هم دارم البته بین المللی .. تو کارم حرفه ای هستم….خیلی دوستدارم خارج از کشور کار کنم..ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   با داشتن تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط در زمینه مشاغل مورد نیاز کشور مقصد می توانید جهت دریافت جاب آفر اقدام کنید.

   پاسخ
 18. زهرا گفته:

  با سلام
  من قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد در سوئد رو دارم
  اما همسرم مدرکش دیپلم هست ولی در زمینه ماشین به صورت تجربی کار یاد گرفته و دانش خوبی داره.
  ایا با گرفتن مدرک فنی حرفه ای از ایران، سوئد براش کار پیدا میشه؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز ایشان در صورتی میتوانند در سوئد کار کنند که از سمت یک کارفرما در این کشور جاب آفر دریافت کرده باشند

   پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز در حال حاضر افرادی که تحصیلات و تخصص کافی دارند، شانس زیادی برای دریافت جاب آفر ندارند

   پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت کاری به این کشور باید پیشنهاد شغلی داشته باشید، برای دریافت اموزش های لازم در این خصوص می بایست محصول گام به گام رسیدن به کار در خارج از کشور را که در بخش محصولات سایت قرار دارد تهیه نمایید.

   پاسخ
 19. هادی گفته:

  سلام من ۴۴سالمه مدرک فنی و حرفه ای تراشکاری درجه ۱و۲دارم و جوشکاری برق زبانم خوب نیست سرمایم ۳میلیارد تومان هست می تونم در کشور سود کار کنم یا نه ممنون

  پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت کاری به این کشور باید پیشنهاد شغلی داشته باشید، برای دریافت اموزش های لازم در این خصوص می بایست محصول گام به گام رسیدن به کار در خارج از کشور را که در بخش محصولات سایت قرار دارد تهیه نمایید.

   پاسخ
 20. حسام گفته:

  سلام. با مدرک بین المللی دستیار دندانپزشک که صادر شده کشور کانادا هست میشه تو همین زمینه در سوئد کار پیدا کرد و اقامت کاری گرفت؟

  پاسخ
 21. فریبا گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  میخواستم بدونم آیا نژادپرستی در کشور های اروپایی در زندگی اجتماعی مهاجرین تاثیر گذار می باشد؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   بله دوست عزیز میتواند تاثیرگذار باشد. البته به شخصیت و روحیه شما نیز بستگی دارد که چقدر تاثیرپذیر باشید

   پاسخ
 22. ayat گفته:

  با سلام و عرض ادب
  حرفه من سیستم های حفاظتی هستش(دوربین های مداربسته،دزدگیر اماکن، راه اندازی تجهیزات سالنهای کنفرانس و همایش، سیستم اعلان حریق ساختمان)
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید کدوم کشور به حرفه من نیاز داره

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد تا بتوانید پس از آن، درخواست ویزای کاری داشته باشید

   پاسخ
 23. سامی گفته:

  درود بر شما وقت بخیر
  ۳۴ سال هستم مجرد مدارک ترجمه شده کامپیوتر و گرافیک رو دارم و نیز سرتیفیکیت نتورک مارکتینگ رو دارم زبان محاوره ای روان صحبت میکنم بعلاوه در زمینه دکوراسیون داخلی هم مهندسی تجربی دارم سوشال مدیا و سئو بلدم میخواستم بدونم با توجه به توانایی های ذکر شده بنا به شرایطی که دارم با درخواست پناهندگی با قوانین جدید چقدر شانس اقامت در این کشور رو دارم

  پاسخ
 24. Kourosh گفته:

  درود.بنده میخواستم بدونم کدام کشور مناسب رشته علوم سیاسی هست،ممنون میشم اگر جواب بدین.

  پاسخ
  • علی گفته:

   سلام ..من کابینت ساز هستم…مدرک فنی حرفه نجاری هم دارم البته بین المللی .. تو کارم حرفه ای هستم….خیلی دوستدارم خارج از کشور کار کنم..ممنون میشم راهنمایی کنید

   پاسخ
  • MIE9 گفته:

   شما در صورتی که بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد، میتوانید برای دریافت ویزای کاری اقدام نمایید

   پاسخ
 25. رضا مهجور گفته:

  سلام وقت بخیر
  ممنون بابت اطلاع رسانی های خوبتون
  بنده 43 سال سن دارم و کارشناسی ارشد برق قدرت با 20 سال سابقه مرتبط و تخصصی. آیا میتونم برای مهاجرت به سوئد اقدام کنم؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   اگر منظور شما مهاچرت کاری هست، در صورتی که بتوانید از یک کارفرما در این کشور جاب آفر دریافت کنید، بله. این امکان را خواهید داشت

   پاسخ
    • MIE20 گفته:

     سلام و ارادت
     جهت دریافت جاب آفر خودتون می تونید اقدام کنید. با ارسال رزومه به کارفرما و در صورت تایید می توانید جاب آفر دریافت کنید.

     پاسخ
 26. داود بابایی گفته:

  سلام در مورد ویزای دانشجویی سوئد و اینکه چه مواردی برای گرفتن این ویزا مهم است راهنمایی میفرمایید

  پاسخ
 27. Hadi گفته:

  سلام وقت بخیر
  من 23 سالمه لیسانس نرم افزارو فوق لیسانس رشته هوش مصنوعی از دانشگاه تبریز با معدل 17.48 دو سال سابقه کاری مرتبط با رشتم به عنوان برنامه نویس هوش در تهران . سطح زبان انگلیسیم قویه intermediate هستم ولی ازمون ایلتس ندادم.. میخواستم بدونم شرایط مهاجرت به سوئد رو دارم و کدام روش رو مناسب میدونید ؟؟ ممنون

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز بهترین حالت این است که شما مدرک زبان دریافت کنید و سپس از طریق روش تحصیلی اقدام به مهاجرت به این کشور نمایید. اگر از نظر سرمایه و تامین مالی مشکلی ندارید، انتخاب های خیلی بهتری نیز میتوانید داشته باشید. شما میتوانید با شماره های موسسه تماس بگیرید تا همکاران در این زمینه کامل راهنمایی تان کنند

   پاسخ
 28. علیرضا عطایی گفته:

  من میخوام برای کار به کشور سوئد مهاجرت کنم وتحصیلاتم پایین هست ولی زبان انگلیسی را تا ترم چهارم پاس کردم و دوباره اقدام به تدریس کردم لطفا راهنمایی وکمک ام کنیید

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما شانس زیادی جهت پیدا کردن کارفرما و دریافت ویزای کاری با توجه به تحصیلات تان ندارید

   پاسخ
 29. ناشناس گفته:

  سلام وقتتون بخیر ، ببخشید من تحصیلات ندارم والان هم ۳۹سالم هست و زبان انگلیسی هم تدریس میکنم تا کاملا یادبگیرم آیا امکان این هست من به کشور سوئد مهاجرت کنم واقامت بگیرم ، درضمن کار آشپزی و آلماتوربندی و چرخکاری خیاطی هم بلد هستم البته از نوع مهارتی واردم ، ممنون میشم راهنمایی ام کنیید

  پاسخ
 30. آرزو گفته:

  درود بیکران
  اجازه میخوام که اول از وبسایت خوبتون تشکر کنم.
  من میخواستم بدونم آیا برای رشته علوم تربیتی ( تربیت بدنی نیست گاها اشتباه برداشت میشه، منظور از علوم تربیتی، تربیت بدنی نیست) شرایط تحصیل چطور است؟ در ضمن من توی حوزه زیبایی و ناخن کاری هم تخصص دارم آیا میتونم از این طریق شانسی داشته باشم؟
  ممنونم که همیشه پاسخگو هستید و از دقت و حوصله شما بسیار سپاسگزارم

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز ممنون از نظر خوب و لطف شما
   شما بهتر است برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید و سپس در محیط به دنبال پیدا کردن کار باشید

   پاسخ
 31. ناشناس گفته:

  همونی که من گفتم میخواهم در کشور سوئد معلمی کنم شما گفتید دو راه حل در پیش دارید اولی اینکه یک دوره تحصیلی این کشور را گذرانده و…
  میخواهم بدونم این یک دوره تحصیلی چند سال است

  پاسخ
  • احسان گفته:

   سوال داشتم من ۸ سال سابقه تکنیسین دارویی هستم وسن۳۷ و مدرک دانشگاهیی لیسانس جامعه شناسی هست میخاستم ببینم کدام کشور اروپایی برای مهاجرت مناسب برای من

   پاسخ
   • MIE9 گفته:

    دوست عزیز باید شرایط مالی، سطح زبان شما را مورد بررسی قرار بدهیم تا ببینیم شرایط تحصیلی برای شما چگونه است؟

    پاسخ
 32. علی گفته:

  سلام من دانشجو هستم و میخواهم بعد از اتمام درسم در سوئد معلمی کنم چطوری میتوانم در این کشور معلمی کنم

  پاسخ
 33. مبین گفته:

  سلام من دانشجو رشته حقوق هستم و میخواهم بعد از اتمام درس در سوئد قضاوت کنم چطوری میتوان در این کشور قضاوت کنم

  پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   متاسفانه به دلیل اینکه محتوای حقوقی که ما در ایران مطالعه می کنیم و در دانشکده های حقوق ما تدریس می گردد با سایر کشور ها متفاوت است و امکان کار برای فارغ التحصیلان رشته حقوق ایران در خارج از کشور فراهم نیست.

   پاسخ
 34. ناشناس گفته:

  سلام پسرم ۲۷ سالشه میخواد ویزای کاری سوئد بگیره چه جوری باید اقدام کنه.چه مدرک شغلی نیاز داره.

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز سلام . ایشان باید بتوانند یک کارفرما پیدا کنند که به ایشان دعوتنامه شغلی بدهد تا بتوانند درخواست ویزای کاری داشته باشند

   پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد تا بتوانید درخواست ویزای کاری داشته باشید

   پاسخ
 35. آراز گفته:

  سلام ببخشید من یه سوال دارم حقوق یه معلم تو استکهلم چقدره معلم گرید های پایین

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما در صورتی میتوانید مهاجرت کاری داشته باشید که به زبان سوئدی تسلط داشته باشید و از سمت یک کارفرما در این کشور جاب آفر دریافت کرده باشید

   پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت کاری کشور سوئد باید دعوتنامه کاری از کارفرما داشته باشید
   می تونید با کاریابی ها ارتباط بگیرید که شما رو در این زمینه راهنمایی کنن

   پاسخ
 36. حسین گفته:

  سلام من ۴۰سال سن دارم .متاهل
  تاسیسات شرکت نفت هستم
  فوق دیپلم عمران..۲۰سال سابقه کار تاسیساتی. جوشکاری.لوله کشی.برق ساختمان.تعمیرنگهداری موتور خانه.پمپ آب تک فاز و سه فاز..ولی مدرک فوق دیپلم عمران دارم..مابقی کارها مدرکی ندارم..میتونم واسه کار تو سوئد اقدام کنم؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما باید بتوانید یک دعوتنامه شغلی یا همان جاب آفر پیدا کنید که بتوانید ویزای کاری دریافت کنید

   پاسخ
 37. وحید گفته:

  سلام و عرض ادب
  سوال این بود که من راننده پایه یک هستم
  میتونم شغل رانندگی ماشین سنگین ویزا کار بگیرم؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما بایستی بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما دعوتنامه شغلی بدهد که از این طریق ویزای کاری دریافت کنید

   پاسخ
 38. محسن گفته:

  سلام من مجردم ۳۲ ساله
  کارم نصاب و خیاط و طراح پرده هستم
  مربی بدنسازی
  ایا برای منم کاری هست اونجا با یک سرمایه ای بیام سوئد

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما زمانی میتوانید با ویزای کاری به این کشور بروید که یک دعوتنامه شغلی یا جاب آفر از یک کارفرما در این کشور داشته باشید تا بتوانید درخواست ویزای کاری بدهید

   پاسخ
 39. ناشناس گفته:

  ﺳﻼﻡ ﻣﻴﺸﻪ ﺑﮕﻴﺪ ﺷﻐﻞ ﻧﺠﺎﺭﻱ و ﻛﺎﺑﻴﻨﺖ ﺳﺎﺯﻱ و ﻣﺒﻠﻤﺎﻥ ﺳﺎﺯﻱ ﺩﺭ ﺳﻮﻋﺪ ﺗﻘاﻀﺎ و ﭘﺬﻳﺮﺵ ﺩاﺭﻩ??

  پاسخ
  • MIE12 گفته:

   دوست عزیز سوئد ویزای کاری ندارد شما ابتدا باید از طرق دیگر به این کشور مهاجرت نمایید سپس برای کاریابی اقدام کنید. اخذ دعوت نامه کاری از کشوری نظیر سوئد اصولا به افرادی تعلق می گیرد که مرتبط با تحصیلاتشان کار تخصصی انجام داده اند.

   پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز سوال شما خیلی کلی هست. بستگی به این دارد که چه مغازه ای باشد، درچه مکانی، با چه وسعتی؟ در چه حیطه ای؟ و …

   پاسخ
  • محسن گفته:

   سلام من مجردم ۳۲ ساله
   کارم نصاب و خیاط و طراح پرده هستم
   مربی بدنسازی
   ایا برای منم کاری هست اونجا با یک سرمایه ای بیام سوئد

   پاسخ
   • MIE20 گفته:

    سلام و ارادت
    رزومه تحصیلی و کاری شما اگر جز مشاغل مورد نیاز باشد شانس پیدا کردن کار خواهید داشت.

    پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که از شما دعوت به کار کند و به شما پیشنهاد شغلی بدهد تا بتوانید درخواست ویزای کاری را بدهید

   پاسخ
 40. Dariush ebrahim گفته:

  سلام راننده پایه ۱ هستم با ۳۸ سال سن و ۱۳ سال سابقه کار با کامیونت ، اتوبوس و کامیون با تشکر

  پاسخ
 41. afshin گفته:

  سلام و وقت بخیر
  بعنوان باریستا یا کافی من میشه مهاجرت کرد به سوئد؟
  تمام مدارک باریستایی هم دارم
  تو ایران قهوه فروشی دارم هم کافه

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   جهت مهاجرت کاری ابتدا می بایست جاب آفر دریافت کرده و سپس برای ویزا اقدام نمایید.

   پاسخ
 42. عبیدی گفته:

  سلام
  برای کار بامدرک تحصیلی فوق لیسانس معماری طراحی و نظارت و سابق در این زمینه و کارهای تبلیغاتی طراحی لطفا راهنمایی؟؟؟؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   میزان سن و مدرک زبان نیز اهمیت بالایی در مهاجرت کاری دارد.
   می بایست مدارک خود را برای کارفرما ارسال کرده و جاب آفر دریافت کنید.

   پاسخ
 43. فاطمه گفته:

  سلام. ببخشید من فارغ التحصیل حقوق هستم. تو حوزه ی تحصیلیه خودم امکانش هست بتونم مهاجرت کنم؟

  پاسخ
  • MIE10 گفته:

   سلام دوست عزیز باید بتوانید مدرک معادل رشته خودتان را از کشور هدف اخذ کنید تا اجازه کار در رشته تان را کسب نمایید

   پاسخ
   • Jlh گفته:

    سلام
    من۳۵ سال و مجرد، فوق لیسانس نقاشی دارم و ۴ سال که معلم هستم (غیررسمی). چطور میتونم برای کار اقدام کنم؟ داشتن اقوام درجه یک در سوئد امتیازی محسوب میشه؟

    پاسخ
    • MIE20 گفته:

     سلام و ارادت
     با داشتن تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط در زمینه مشاغل مورد نیاز کشور مقصد می توانید با شانس بالا جهت دریافت جاب آفر اقدام کنید.

     پاسخ
 44. ویدا اسماعیلیون گفته:

  سلام من ۴۰ سال سن دارم و لیسانس کامپیوتر دارم و۳ ۱ سال هست که آموزگار هستم همسرم هم ۴۲ سالشون هست و لیسانس کامپیوتر دارند و مدت ۱۵ سال در شرکت مخابراتی سابقه کار دارند می خواستم ببینم بهترین روش برای مهاجرت به سوئد برای ما چیست ؟

  پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   برای کار باید دعوتنامه کاری داشته باشید
   پرونده تون باید دقیق تر بررسی بشه، شاید بشه با روش تحصیلی براتون اقدام کرد

   پاسخ
 45. امیر رهنما گفته:

  با سلام و درود من بیش از ۲۰ سال تجربه کار فنی تراشکاری جوشکاری ،ساخت و تعمیر دستگاه آلات صنایع غذایی و صنعتی دارم و در زمینه پروتز دندان هم کار میکنم البته مدرک تحصیلیم دیپلمه
  ممنون میشم ازراهنماییتون

  پاسخ
 46. منصور گفته:

  سلام
  من ارشد روانشناسی هستم و چندسال سابقه کار دارم
  امکان فعالیت و پیدا کردن کار در سوئد دارم؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   رشته شما ابتدا می بایست در کشور مقصد معادلسازی شود.
   با کسب نمره قبولی در آزمون می توانید وارد بازار کار شوید.

   پاسخ
 47. ندا گفته:

  سلام من یکماهه در سوئد هستم ویزای کاری دارم به همراه همسر و فرزند ۴ سالم اینجا اومدم
  اگر همسرم هم بخواد جایی کار کنه چکار باید بکنه
  تا زبان سوئدی یاد بگیریم
  یه حقوق برامون کافی نیست
  ضمنا کمک هزینه برای فرزندم هم میدن؟؟ اگر بله چجوری باید اقدام کنم

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   اگر اجازه کار داشته باشند با توجه به رزومه ای که دارند می تونند دنبال کار باشند و در صرت تایید استخدام شوند.

   پاسخ
 48. محمدرضا گفته:

  سلام وعرض ادب.من برقکار هستم با ۲۰ سال سابقه.میتونم ازطزیق اداره کاریابی سوثد میتونم اقدام کنم.و یه سوال دیگه؛ حداقل حقوق برای شقل من چقدره.ممنون

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما در صورتی که بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد، میتوانید درخواست ویزای کاری داشته باشید

   پاسخ
 49. عرفان گفته:

  اگر مدرک تحصیلی لیسانس مکانیک باشه آیا میشه برای شغل برنامه نویسی اقدام کرد؟
  سایر شرایط: زبان قوی، سن 27 و یک سال و نیم سابقه کار

  پاسخ
 50. زهرا گفته:

  سلام ببخشید آیا کشور سوئد ویزای جستجوی کار هم داره یا فقط باید ما قرار داد کاری بگیریم ؟

  پاسخ
  • Medya گفته:

   سلام وقتتون بخیر من ناخن کار هستم و ۲ سال سابقه کار دارم در صورت میخواستم بدونم شرایط کار برای تخصص من خوب هست؟

   پاسخ
   • MIE9 گفته:

    دوست عزیز شما باید یک کارفرمایی را پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد تا بتوانید درخواست اقامت کاری این کشور را بدهید

    پاسخ
   • MIE12 گفته:

    با سلام دوست عزیز
    تخصص شما بازارکار خوبی در اروپا دارد اما دقت داشته باشید از این طریق نمیتوان ویزای کار گرفت شما باید ابتدا باید از سایر روشها نظیر تحصیلی وارد محیط شوید سپس در حرفه ی خود مشغول به کار شوید

    پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز کشور سوئد برای ایرانی ها ویزایی تحت عنوان ویزای جستجوی کار ندارد میبایست پیشنهاد شغلی از یک کارفرما داشته باشید

   پاسخ
 51. salar گفته:

  سلام و عرض ادب مالیات برای مهاجرین چند درصد حساب میشه و چ شرایطی براش وجود داره

  پاسخ
  • m.alekasir گفته:

   با سلام
   بستگی به روش ورود داره
   مالیات به کار و سود نعلق می گیره
   می تونید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

   پاسخ
 52. مینو گفته:

  سلام و روزبخیر. من دختر ۳۰ ساله و مجردم، رشته تحصیلی م مهندسی منابع طبیعی( شیلات) بوده ولی حرفه اصلی م ۸ سال مربوط به فیشال و اسپا هست با مدرک سازمان فنی حرفه ای. میخوام بدونم که از طریق بستگان مون که سوئد هستن و آرایشگرن من میتونم از طریق اونها دعوتنامه کاری بگیرم؟ و نیازمند آیلتس هست درین صورت؟??

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز در صورتی که دوست تان بتوانند به شما جاب آفر یا دعوتنامه شغلی بدهند، میتوانید ازطریق ایشان ویزای کاری دریافت کنید و تشریف ببرید

   پاسخ
 53. ناشناس گفته:

  سلام، ببخشید من مدرک تحصیلیم سیکله، آیا ب عنوان کارگر ساده میتونم توی کشور دیگه ای مشغول بشم، شغل تخصصی ندارم ولی هر کاری باشه انجام میدم، واسم فرقی نمیکنه کدوم کشور باشه، ممنون میشم اگر جواب بدین، سنمم ۲۹ساله، سالمم هستم، مجردم

  پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما برای کار در این کشور باید جاب افر یا همان دعوت نامه کاری داشته باشید. برای پیدا کردن کارفرما میتوانید با موسسات کاریابی فعال در این کشور ارتباط بگیرید و یا از طریق دوستان و آشنایان خود اقدام کنید.
   برای مشاغل ساده به سختی میتوانید کارفرما پیدا کنید.

   پاسخ
 54. حسین گفته:

  با سلام من ۱۵ سالمه تازه دارم انتخاب رشته میکنم رشتمم مکانیک خودرو هست می خواستم ببینم برای ادامه تحصیل از کی برم برای ادامه تحصیل به خارج از کشور
  پدرم هم ۵۳ سالش هست راننده کامیون هست می خواستم ببینم برای کار در کشور سوئد به عنوان راننده خط واحد چه کار باید انجام بده و آیا سوئد برای این کار مناسبه با تشکر

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   در صورتی که شرایط مناسب از نظر توانایی مالی و مدرک زبان داشته باشید می توانید از مدارس خصوصی و شبانه روزی پذیرش بگیرید.

   پاسخ
 55. هادی گفته:

  سلام خسته نباشین
  من کارم در زمینه دکور آشپز خانه کار میکنم
  همون کابینت کاری ام دی اف
  ۸سال هم سابقه کار دارم

  پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما برای کار در این کشور باید جاب افر یا همان دعوت نامه کاری داشته باشید.

   پاسخ
 56. نوید گفته:

  با سلام. من یک شاعر و نویسنده ام که 15 عنوان کتاب به زبان فارسی دارم
  در ویراستاری و نویسندگی. و تامین محتوا و مواردی از این دست به زبان فارسی تسلط دارم. مدرک دانشگاهی من در رشته گردشگری در مقطع لیسانس و ادبیات فارسی در مقطع ه ارشد است و 52 ساله ام. آیا می توانید در خارج از ایران کاری برایم پیدا کنید یا خیر..

  پاسخ
  • Miemalekhpour98 گفته:

   سلام دوست عزیز آموزش کاریابی در خارج از کشور توسط محصول بی نظیر گام به گام تا کار در خارج از کشور انجام می شود می توانید با تهیه این محصول تمامی روند را خودتان انجام دهید

   پاسخ
 57. بنفشه صفاکار گفته:

  کارشناس ارشد علوم اجتماعی ، ۴۷ سالمه، سابقه ۱۲ سال کار اموزشی و معلمی دارم در مدارس غیر انتفاعی . مدیر داخلی اموزشگاه علمی و مشاور و پشتیبان مرکز اموزشی هستم به مدت پنج ساله. دارای دوفرزندم و همسر. و متقاضی مهاجرت کاری هستم.
  لطفا مرا راهنمایی کنید. سپاس فراوان

  پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   با توجه به سنتون خیلی شانس ویزای بالایی ندارید
   می تونید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

   پاسخ
 58. بهناز گفته:

  سلام ببخشيد من كارشناسي ارشد شيمي دارم و نه سال سابقه كار بيمه اي مرتبط با رشته ام،
  ميخوام بدونم براي گرفتن ويزاي كاري به سوئد با توجه به رشته ام چقدر شانس دارم؟

  پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز جهت مهاجرت کاری نیاز است که از یک کارفرما مقیم کشور هدف پیشنهاد شغلی دریافت نمایید و سپس آن پیشنهاد شغلی را به ویزای کاری تبدیل نمایید

   پاسخ
 59. الی گفته:

  سلام ۲۹ سالمه، فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارم، ۳سالی میشه تو یه موسسه تدریس میکنم و همسرم هم ۳۶ سالشونه مهندس عمران شاخه سازه و فوق لیسانس هستند، بیش از ۱۰ سال هم سابقه کار دارن. میخواستم بدونم ما اگه بخواییم به سوئد مهاجرت کنیم هردو میتونیم کار پیدا کنیم و با حقوقش زندگی راحتی داشته باشیم؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   افرادی که حداقل تحصیلات لیسانس و سابقه کاری مرتبط داشته باشند شانس دریافت جاب آفر خواهند داشت.

   پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   متقاضیانی که در رشته ای خاص تحصیل کرده و سابقه کار داشته باشند شانس پیدا کردن کار خواهند داشت.

   پاسخ
 60. کاظم گفته:

  من آشپز غذاهای ایتالیایی هستم .میتوانم برای اقامت و کار در سوئد اقدام کنم.آیا سن و مدرک تحصیلی مهم هست.؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   با داشتن تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط در زمینه مشاغل مورد نیاز کشور مقصد می توانید جهت دریافت جاب آفر اقدام کنید.

   پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی در این خصوص بایستی با کارفرما های سوئدی مکاتبه بفرمایید که در این امر محصول گام به گام تا کار می تواند به شما کمک شایانی نماید

   پاسخ
 61. سلیمان علیزاده گفته:

  با سلام و احترام خدمت شما من در ایران 5سال راننده کامیون سنگین بودم و گواهینامه رانندگی پایه یکم دارم آیا میشه برای رانندگی با کامیون درخواست کار بدم ممنون میشم توضیح بدین

  پاسخ
   • Medya گفته:

    سلام وقتتون بخیر ببخشید من مدرک ناخن کاری دارم با ۱ سال سابقه کار میتونم با مدرک ناخن کاری مهاجرت کنم؟

    پاسخ
    • MIE9 گفته:

     شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما دعوتنامه شغلی بدهید تا بتوانید ویزای کاری دریافت کنید

     پاسخ
 62. زهرا گفته:

  من دانشجو ارشد حشره شناسی ام ولی دریک ارگان دولتی با عنوان ممیز به مدت ۱۰سال با ۶سال بیمه مشغول به کارم و مجرد و۴۱ ساله هستم.ببخشید برای من سوئد کار پیدا میشه

  پاسخ
  • MIE8 گفته:

   سلام و عرض ادب،

   دوست عزیز برای اشتغال به کار لازم است از کارفرمایی معتبر پیشنهاد شغلی دریافت نمایید.

   پاسخ
 63. Taha_J گفته:

  سلام و ارادت خدمت شما و گروه زحمت کشتون
  تکنسین برق و تعمیرات تخصصی ماشین آلات راهسازی و معادن هستم و تخصص در ماشین آلات ولوو ، هیوندا ، کوماتسو ، کاترپیلار و الباقی مارک ها دارم
  تمامی دستگاه های راهسازی از قبیل بیل مکانیکی ، لودر ، دامپتراک تخصص بنده هست
  قصد مهاجرت برای کار به سوئد دارم و هیچی از شرایطش نمیدونم
  اگه امکانش هست راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز شما ابتدا باید کارفرمایی پیدا کنید که جاب آفر را از ایشان اخذ کنید شما می توانید با کارفرما ها و موسسات کاریابی مکاتبه کنید و شغل مورد نظر خویش را پیدا کنید و سپس ویزای کار بگيريد. قطعا با محصول گام به گام کار در خارج از کشور ما می توانید کار مورد نظرتان را پیدا کنید.

   پاسخ
 64. سلام روز خوش من نجارم برای من مهاجرت و توجیه داره گفته:

  سلام من 39 سالمه دوتا بچه دارم دختر 14 ساله و پسر 6. ساله و نجارم به نظر شما زندگی برای من تو سوئد بهتره از ایرانه

  پاسخ
  • nazarian گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   برای راهنمایی بهتر در مورد مهاجرت، باید اطلاعات دقیق در مورد تحصیلات خودتان و همسر محترم و همچنین شرایط مالی داشته باشیم، تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.
   برای اخذ اطلاعات دقیقتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید.
   سپاس

   پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی شما می توانید از طریق جاب آفر به کشور کانادا مهاجرت نمایید برای این امر می توانید از محصول گام به گام تا کار استاد ملک پور استفاده فرمایید

   پاسخ
  • Miemalekhpour98 گفته:

   سلام دوست عزیز مراجعه کنید به سایت های کاریابی کشور سوئد و با کارفرمایان مکاتبه کنید و پیشنهاد شغلی دریافت کنید پس از آن می‌توانید برای ویزای کاری سوئد اقدام کنید

   پاسخ
 65. مصطفی رضایی گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده مهندس برق الکترونیک هستم ، اما سابقه ی کار مرتبط ندارم. ترم دو کارشناسی ارشد برق کنترل هم هستم. میتونم برای کار در سوئد اقدام کنم؟

  پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز برای کار در یک کشور علاوه بر دانش، تجربه کاری و مهارت کافی نیز لازم است. شما باید در این کشور کارفرما داشته باشید تا بتوانید درخواست ویزای کاری دهید.

   پاسخ
   • حسین گفته:

    با سلام و عرض ادب تبریک سال نو
    من ۵۲ سالمه ودپیلم تجربی و معدل ۱۱
    دارم خوب اگه برای ویزای کار که نقاشی و شیشه بری و بام پوش یا ایزوگام کار در حال حاضر مشغول کار واما تخصصی آشپزی درحد خوب وبالاتر وفست فرود No 1
    پیتزا عالی وممتاز ل
    در واقع لطف نموده واز طریق موسسه یاری فرمایید

    پاسخ
    • MIE4 گفته:

     با سلام و عرض ادب
     دوست عزیز
     جهت دریافت اقامت کاری سوئد می بایست از کارفرمایی در این کشور قرارداد کاری دریافت نمایید.
     در صورت عقد قرارداد کاری معتبر و طی فرایندی، امکان اخذ ویزای کاری فراهم می شود.
     جهت ارزیابی شرایط و کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.
     با آرزوی موفقیت

     پاسخ
 66. محمد رضا تربتی گفته:

  سلام وقت بخیر
  من لیسانس حسابداری و یک سال سابقه کار دارم. یکی از آشنایان در سوئد زندگی میکند اگر ایشون بتونن یک جاب آفر برای من پیدا کنند جه مدارکی نیاز هست و چه پروسه ای باید طی بشه ؟
  ممنون از شما

  پاسخ
  • MIE4 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   برای این که بتوانید جاب آفر را دریافت کنید، این پوزیشن شغلی ابتدا می بایست برای مدتی در درگاه های مربوطه آگهی شود. در صورتی که فرد واجد شرایط در سوئد و اتحادیه ی اروپا برای آن شغل وجود نداشته باشد، امکان دریافت قرارداد برای شما فراهم می شود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.
   با آرزوی موفقیت

   پاسخ
 67. یاسین محمدزاده گفته:

  سلام ..وقت بخیر.راننده پایه یک هستم .با6سال سابقه .امیدوارم روزی بشه که منم تواروپابتونم کار کنم.ممنونم .

  پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی شما می توانید اقدام به دریافت جاب آفر نمایید که قطعا محصول گام به گام تا کار میتواند کمک شایانی به شما کند

   پاسخ
 68. ناشناس گفته:

  سلام من دیپلم دارم و از زندگی و خانوادم راضی نیستم مجرد هستم میتونم اقامت کاری سوئد رو بگیرم

  پاسخ
  • حسن جعفرپور گفته:

   سلام کاردانی فنی دارم
   متخصص تعمیرجرثقیلهای سقفی پنیوماتیک والکتریکی هستم
   متاهل ودارای یک فرزنددختر
   شاغلم
   دنبال ویزای کار سوئد. المان. یا بقیه کشورهای اروپایی
   لطفا راهنماییم کنین

   پاسخ
   • MIE4 گفته:

    با سلام و عرض ادب
    دوست عزیز
    جهت اخذ ویزای کاری سوئد می بایست از کارفرمایی در این کشور قرارداد کاری دریافت نمایید. در صورت عقد قرارداد کاری معتبر و طی فرایندی، امکان اخذ اقامت کاری سوئد فراهم می شود.
    برای اخذ ویزای کاری آلمان می توانید از طریق جاب آفر و همچنین ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید. ویزای جستجوی کار به شما امکان می دهد تا شش ماه در این کشور در جستجوی کار باشید و در صورت کاریابی اقامت کاری آلمان را دریافت کنید.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.
    با ارزوی موفقیت

    پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی شما در صورت دریافت جاب آفر می توانید اقدام به دریافت ویزای کاری بسته به تخصص و استعداد خود نمایید

   پاسخ
  • MIE8 گفته:

   سلام و عرض ادب

   دوست عزیز لطفا میزان تحصیلات، سطح زبان و میزان تمکن مالی خود را جهت بررسی دقیق تر بفرمایید.

   پاسخ
 69. آراد گفته:

  سلام ایا سوید راننده پایه یک یعنی ماشین های سنگین رو نیاز داره و اگه کسی مدرک زبان نداشته باشه میتونه پول بده دوره زبانشو اونجا بگذرونه و بعد وارد کار بشه

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   با داشتن تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط در زمینه مشاغل مورد نیاز کشور مقصد می توانید جهت دریافت جاب آفر اقدام کنید.

   پاسخ
 70. عبدالناصر دانشیار گفته:

  سلام.من از کشور قزاقستان هستم.چطور میتوانم برای کار در کشور سوئد اقدام کنم.من راننده تریلی هستم.

  پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی شما بایستی اقدام به دریافت جاب آفر نمایید و سپس برای ویزای کاری از طریق سفارت سوئد در قزازستان اقدام بفرمایید در این راستا شما می توانید از محصول بی نظیر گام به گام تا کار استاد ملک پور بهره مند گردید

   پاسخ
 71. پارسا گفته:

  باسلام من 35سالمه لیسانس برق دارم متاهل دو فرزند دارم خانومم لیسانس کشاورزی دارند می‌خوام از طریق راننده پایه یک اقدام کنم پنج سال بیمه رانندگان دارم در شرف گرفتن آیلتس دارای نقدینگی 700,تومان میتونم برای ویزای کار سوئد اقدام کنم بی زحمت راهنمایی بفرمایید با تشکر

  پاسخ
  • MIE7 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای این کار باید یک کافرما در کشور مقصد داشته باشید
   اما میتوانید از طریق تحصیل به این کشور ماجرت کرده و در طول تحصیل کارفرمای مورد نظر را پیدا کنید

   پاسخ
 72. ابوالفضل گفته:

  سلام ببخشيد بنده و خانمم هر دو معلم رسمي اموزش و پرورش ايران هستيم ايا راهي هست كه ما بتونيم اقامت كشوري را با شرايط زندگي سوئد دريافت كنيم و بتونيم در اون كشور به شغل خودمون ادامه بديم ؟

  پاسخ
  • nazarian گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   شما می توانید ازطریق تحصیلی اقدام بفرمایید که می توان برای پذیرش و ویزای تحصیلی اقدام کرد و همسز محترم همراه شما بوده و اجازه کار تمام وقت دارند.
   و یا می توانید با اخذ پیشنهاد شغلی، برای اخذ ویزای کاری اقدام بفرمایید.
   سپاس

   پاسخ
 73. ahmad گفته:

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید من دوتا سوال داشتم راجه به ویزای کاری
  من در زمینه برنامه نویسی کار میکنم و هفته پیش یک جاب آفر از یک کارفرمای سوئدی گرفتم
  حالا مشکل اینجاست که من مدرک دانشگاهی ندارم و اخرین مدرک تحصیلی من دیپلم هست ،‌از طرف دیگه آیلتس هم ندارم ولی انگلیسیم به حدی هست که دقیقا میتونم کار خودمو اوکی کنم و قشنگ میتونم حرف بزنم

  حالا به نظر شما در فرایند ویزای من توسط سفارت مشکلی پیش میاد ؟‌ چون مدارک لازم برای سفارت از چند جا خوندم که گفتن باید لیسانس داشته باشی و ایلتس ۶.۵
  خیلی ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   با داشتن تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط در زمینه مشاغل مورد نیاز کشور مقصد می توانید جهت دریافت جاب آفر اقدام کنید.

   پاسخ
 74. M@hdi گفته:

  سلام و خسته نباشید .
  این معادل سازی که میگین منظور چیه؟
  ۲۰ سالمه دانشجوی سال اول مدیریت بازرگانی ام می خوام رشتم رو عوض کنم حسابداری ،مهندسی کامپیوتر یا آی تی بخونم این رشته هام معادل سازی لازم داره؟در کشور مقصد انجام میشه یا تو کشور خودمون باید انجام بشه و این که چقد زمان میبره؟چون در آینده قصد مهاجرت به یکی از کشور های اروپایی دارم.
  و این که مدرک زبان آیلتس زبان انگلیسی هست؟
  ممنون.

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   افرادی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی تحصیل کرده اند قبل از ورود به بازار کار باید مدارک خود را معادلسازی کنند.

   پاسخ
 75. کریمی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده دارای مدرک ارشد کامپیوتر گرایش سخت افزار
  مسلط به زبان برنامه نویسی آیلتس
  و چهار سال سابقه کار در تعمیرات سخت افزار لپ تاپ و موبایل (مرتبط با رشته ام ) رو دارم
  مدرک زبان انگلیسی دارم
  ضمنا معلم هنرستان هم هستم و ۲۹ سالمه و مجرد
  آیا میتوانم ویزای کاری سوئد یا کشورهای خوب مثل آلمان ، کانادا ، و یا امارات و قطر را بگیرم؟

  پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی شما برای المان و کانادا شانس خوبی دارید توضیه میشود در این خصوص حتما با مشاورین موسسه مشورت فرمایید

   پاسخ
 76. sarah گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  برایدریافت جاب آفر در رشته آی تی میتونید کمک کنید ؟
  من سابقه کار برنامه نویسی و مدرک زبان دارم ، ازطریق لینکدین رزومه برای شرکت های اروپایی ارسال کردم ولی متاسفانه حتی با وجود انجام چند مصاحبه نتونستم جاب آفر بگیرم
  گویا ایرانی بودن الان امتیاز منفی محسوب میشه و همین طور شرایط کرونایی
  اگر در این زمینه بتونید کمک یا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

  پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوستان عزیز جهت اخذ جاب افر شما خودتان باید اقدام کنید ما محصولی را تهیه کردیم محصول گام به گام تا کار خارج از کشور می توانید این محصول را تهیه کنید و یاد بگیرید که چگونه مصاحبه کار رو انجام دهید و کارتان را پیدا کنید

   پاسخ
 77. M گفته:

  سلام
  من اموزگار هستم برای کار شما کدوم کشور را پیشنهاد می کنیدشرایط سنی چگونه س

  پاسخ
  • MIE4 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   شرایط و ملزومات برای کشورهای مختلف متفاوت می باشد.
   توصیه می کنیم با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا ضمن ارزیابی کامل شرایط، در خصوص گزینه های مطلوب خدمت تان اطلاع رسانی گردد.
   با احترام

   پاسخ
 78. فرشته گفته:

  سلام
  من لیسانس تربیت بدنی هستم و دارای ۲ فرزند ۷و۵ ساله برای مهاجران به کشور سوئد امکان پذیر هست
  جهت اخذ ویزای تحصیلی امکان تحصیل در رشته غیر مرتبط و در دوره کوتاه مدت وجود دارد که پس از آن شغل مناسب پیدا کنم و چند سال طول می کشد
  با تشکر

  پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز شرایط سن، تمکن، سطح زبان شما مهم است. به صورت کلی شما برای اخذ ویزای تحصیلی تنها در صورتی شانس دارید که طول دوره حداقل یکساله باشد. که میتوانید برای دوره های زبان و یا اکادمیک اقدام نمایید.
   برای ویزای کاری هم باید جاب افر داشته باشید.
   حتما با موسسه تماس داشته باشید تا به صورت تخصصی مشاوره دریافت کنید.

   پاسخ
  • MIE4 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   شرایط تان می بایست به طور کامل بررسی شود. به طور کلی، امکان تحصیل در رشته های شناور – مانند رشته های مدیریتی – وجود دارد.
   جهت ارزیابی کامل شرایط و کسب اطلاعات بیشتر، توصیه می کنیم با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.
   با آرزوی موفقیت

   پاسخ
 79. علی گفته:

  سلام من مدت 7سال نقاش ساختمانم ب صورت حرفه ای مدرک درجه 3 فنی حرفه ای هم دارم
  2 سال برق گشی ساختمان کار کردم و مدرکفنی حرفه ای درجه 2و1 رو دارم
  4 سال سابقه بیمه دارم
  مدرک تحصیلی دیپلم تجربی
  سنم 26
  زبان انگلیسی متوسط رو ب بالا
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ
  • m.alekasir گفته:

   با سلام
   می تونید جهت تحصیل وارد سوئد بشید و بعد از تحصیل اقامت کاری رو به دست بیارید

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
Previous slide
Next slide