usa

کار در آمریکا

کار در آمریکا در مقایسه با سایر کشور های اروپایی سخت تر بوده و دریافت ویزای کاری نیازمند داشتن رزومه بسیار قوی است. با این حال سختی پیدا کردن کار در آمریکا برای رشته های فنی و مهندسی مخصوصا در حوزه ی کامپیوتر و آی تی به مراتب آسان تر از سایر رشته ها می باشد. به طور کلی کار در امریکا با شرایط ویژه ای همراه بوده که پیش از اقدام برای مهاجرت کاری بهتر است از یک مشاور لوکال و محلی ساکن در آمریکا برای پیش بردن پرونده خود استفاده کنید.

در ادامه به نگارش تیم MIE درباره شرایط کار در آمریکا برای ایرانیان و مشاغل مهاجر پذیر این کشور خواهید خواند. در صورت وجود هرگونه ابهام پیشنهاد می کنیم با تماس با مشاورین ملک پور به صورت رایگان از خدمات مشاوره موسسه بهره مند شوید.

آنچه در این نوشتار می خوانید

شرایط عمومی کار در آمریکا برای ایرانیان

کار در آمریکا برای بسیاری از افراد و متقاضیان به عنوان یک روش مهاجرتی ایده آل محسوب می شود. از این رو افراد زیادی قصد دارند با آماده سازی شرایط خود اقدام به مهاجرت و دریافت ویزای کاری آمریکا نمایند. مردم بسیاری از کشورهای مختلف با آداب و رسوم متفاوت قصد دارند با جستجوی کار در ایالات متحده آمریکا با نکات و نحوه ورود خود به این کشور آشنا شوند که قبل از هر چیز به بررسی نکات مهم در آمریکا خواهیم پرداخت. آمریکا یک جمهوری فدرال متشکل از 50 ایالت، یک منطقه فدرال، 5 سرزمین خودمختار و مجموعه از جزایر پراکنده است که مجموعا دارای مساحتی معادل 9.8 میلیون کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر 325 میلیون نفر می باشد. آمریکا به عنوان چهارمین کشور دنیا از لحاظ وسعت و سومین کشور دنیا از لحاظ جمعیت می باشد. اقتصاد ایالات متحده آمریکا یک اقتصاد فرا صنعتی و عظیم است که در فعالیت های خدماتی دارای عملکردی بی نظیر است که در زمینه اقتصاد دانش بنیان جز سرآمد های دنیا محسوب می شود.

همین طور آمریکا از لحاظ تولید دارنده رتبه دوم در جهان می باشد. اما متقاضیان مهاجرت به آمریکا باید در نظر داشته باشند که برای کار در آمریکا می توانند از طریق انواع ویزاهای کار اقدام به مهاجرت نمایند. البته باید در نظر داشت که بسته به نوع کار افراد می توانند با ویزاهای متفاوت کاری وارد آمریکا شده و به کار مشغول شوند.

همچنین خوب است بدانید کشور های کانادا و آمریکا هردو در یک سری مشاغل مورد نیاز جاب آفر صادر می کنند اما تنوع کاری در کانادا به علت برنامه های استانی و همچنین برنامه اکسپرس اینتری بیشتر است و متقاضیان می توانند بر اساس سیستم امتیازبندی برای خود کار پیدا کنند و یا برای ایالت مدنظر خود درخواست دهند.در صورتی که این امکان برای آمریکا در دسترس نیست.

وضعیت کار در آمریکا

نرخ بیکاری در هر کشور نشان دهنده کارکنانی که در آن کشور به دنبال کار می باشند، اما کار مورد نظر در آنان هنوز پیدا نشده و همچنین افرادی که بنا بر مسائل جسمی که دارند می باشد. برای درک بهتر از نرخ بیکاری در آمریکا می توانید تغییرات آن را در سال های اخیر در نمودار زیر را مشاهده کنید:

نمودار-نرخ-بیکاری-آمریکا

میانگین درصد بیکاری در آمریکا 5.97 درصد در سال های 1960 الی 2018 می باشد. برای درک بهتر از شرایط و نرخ بیکاری در آمریکا می توانید در نمودار زیر میزان مشارکت نیروی کار را مشاهده نمایید.

نمودار

در این نمودار میزان مشارکت نیروی کار به نسبت جمعیت که شامل افراد با سنین بالای 15 سال در نظر گرفته شده است که توانسته اند از نظر شرایط کاری در اقتصاد آمریکا فعال باشند. در حالی که شاخص جهانی برای ایالات متحده از سال 1990 تا 2048 میانگین نرخ مشارکت نیروی کار را 646. درصد اعلام کرده است.

اخذ ویزای کاری آمریکا

ویزای کار آمریکا بسته به نوع کار و شرایط کاری و مدت زمان کار در آمریکا و بسته به نوع کار متفاوت است که البته برای اخذ ویزا کار آمریکا سه شرط اصلی حاکم می باشد. این شروط عبارتند از:

 • کسب پیشنهاد کاری در آمریکا
 • کارفرما باید برای استخدام نیروی خارجی توسط اداره مهاجرت نیازی به تقاضانامه تائید شده می باشد
 • تائیدیه کارگر که توسط کارفرمایان که باید از طرف ما درخواست می گردد

برخی از متقاضیانی که قصد اخذ ویزای کار آمریکا را دارند باید اثبات نمایند که کارمندان و افراد ماهر کافی در آمریکا که در آن منطقه جغرافیایی که قادر، مایل و یا واجد شرایط برای کار می باشند وجود ندارند تا بتونند از طریق دریافت ویزا اقدام به مهاجرت کاری نمایند.

 • انواع ویزای کار آمریکا:
ویزای EB-1 این ویزا برای افراد و کارگران ماهر با توانایی های خارق العاده در علومی همچون هنر، تجارت، ورزش، محققان و پژوهشگران برجسته و یا برخی از مدیران ارشد می باشد، تعریف شده است. افرادی که دارای تحصیلات برجسته می باشند و از توانایی های بالا برخوردار هستند در اولویت خواهند بود.
ویزای EB-2 این ویزا برای افراد حرفه ای که دارای تحصیلات عالی می باشند که دارای توانایی های استثنایی که در راستای منافع ملی کشور بتوانند کار کنند، تعیین شده است.
ویزای EB-3 این ویزا می تواند به دو گروه تعلق بگیرد:
گروه اول کارگران ماهر، کارکنان و یا متخصصان مشخص شده هستند. افرادی که حداقل دارای 2 سال سابقه کاری می باشند و مدارک تحصیلی خود را از  دانشگاه های معتبر دریافت کرده اند.
گروه دوم متقاضیانی که تخصص خاص و مدرک تحصیلی و زبان ندارند. این افراد می توانند برای مشاغل سطح پایینی همچون تمیزکاری منزل و باغبانی اقدام نمایند و از این طریق برای خود و خانوادشان گرین کارت دریافت کنند. فیزیک بدنی خوب برای انجام کار و دانستن زبان انگلیسی برای مکالمه، از شرایط این نوع ویزا می باشد.
ویزای EB-4 مهاجرانی که به عنوان مبلغین دین و مذهب، کارمندان جی 4 سازمان بین المللی و پزشکان خاص قصد ورود و کار در آمریکا را دارند تعیین شده است.
ویزای EB-5 این نوع ویزا برای سرمایه گذاران خارجی که قصد راه اندازی یک کسب و کار غعال در آمریکا را دارند، تعریف شده است و افراد می بایست حداقل 1 میلیون دلار آمریکا در مناطق مشخص و به طور هدفمند اقدام به ایجادیک شرکت تجاری نمایند. متقاضیان برای استفاده از این ویزا حتما باید 10 موقعیت شغلی برای کارمندان آمریکایی ایجاد کنند.
ویزای H1-B در این نوع ویزاها به شرکت های آمریکایی اجازه داده می شود که نیروهای متخصص و ماهر را در شرکت خود استخدام نمایند، که برای این موضوع باید کارفرمایان آمریکایی با بررسی شرایط افراد متخصص و اثبات نمودن این موضوع که هیچ شهروند آمریکایی نتوانسته در این حیطه کاری ورود کند اقدام به استخدام این افراد نمایند که برای این امر نیاز است برای افراد خارجی دعوت نامه ارسال شود. در ابتدای امر این ویزا به مدت 3 سال اعتبار دارد و در صورت تمدید قرار داد کاری، افراد می توانند این ویزا را تا شش سال تمدید نمایند. از شرایط لازم برای دریافت این ویزا می توان به مدارک تحصیلی با درجات عالی و مدارک معتبر آموزشی در مهارت های خاص اشاره نمود.
ویزای H2-A این نوع ویزا جهت کار کشاورزی در آمریکا تعریف شده است. این ویزا به کارگران و کشاورزان برخی کشورها که جهت کار در مزارع و یا شرکت های وابسته مشغول به فعالیت می باشند این اجازه داده می شود که بتوانند به صورت فصلی وارد کشور آمریکا شودند و در بازه زمانی مشخص مشغول به فعالیت کشاورزی گردند. این ویزا نیاز به داشتن کارفرما دارد و افراد برای دریافت این ویزا اثبات نمایند که پس از اتمام اعتبار ویزا قصد بازگشت به کشور خود را دارند. آمریکا برای اعطای این ویزا کشورهای را در لیست های مذکور قرار داده است و افراد واجد شرایط صرفاً از کشورهای موجود در لیست اداره مهاجرت می تواند اقدام به دریافت ویزا نمایند. شایان ذکر است که کارگران و کشاورزان ایرانی در لیست کشورهای ذکر شد قرار ندارند.
ویزای H2-B این ویزا برای مشاغل غیر از کشاورزی که به طور موقت و فصلی می باشد، تعریف شده است. اما مشاغل مورد نظر برای دریافت این ویزا عبارتند از هتلداری، ساخت و ساز، تعمیر و نگهداری، کار درکشتی های کروز، کار در استراحت گاه ها و پارک ها، کار در پیست اسکی، کار در زمین گلف، کار در رستوران ها و کافه ها. متقاضیان باید در نظر داشته باشند که شرایط و محدودیت هایی از سمت اداره مهاجرت آمریکا برای شهروندان دیگر کشورها در نظر گرفته شده است.

در رابطه با کار در آمریکا نکته دیگری که وجود دارد، امکان کاریابی پس از پایان تحصیلات در آمریکا است. در حالت معمول تنها 2 ماه پس از تحصیل، فرد فرصت کاریابی دارد. این در حالیست که پس از تحصیل در آلمان این زمان 18 ماه است.

قابل ذکر است در خصوص مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای EB3، در صورتی که در این مشاغل جاب آفر بگیرید از همان اول به شما گرین کارت و اقامت دائم داده می شود. معمولا محدودیت سنی ندارد و تا 55 سال قادر به اپلای هستید. زمانی که شما جاب آفر گرفته، وکیل شما به اداره کار می رود. در صورتی که هیچ آمریکایی برای آن کار داوطلب نشده باشد جاب آفر شما تایید می شود. در این صورت شما به اداره اقامت می روید و درخواست کار خود را ثبت می کنید. اداره اقامت پس از بررسی جاب پوزیشن و تایید اداره کار آمریکا و بررسی تمام شرایط، به شما تاییدیه اخذ گرین کارت را می دهد. مدارک شما و خانواده به سفارت آمریکا ارائه می شود، که البته گرفتن وقت آسان نیست و کمی زمان می برد و بستگی دارد سفارت آمریکا در کدام کشور سریع تر وقت بدهد. تاییدیه های خود را به سفارت ارائه می دهید، در صورتی که آفیسر درخواست شما را تایید نماید می توانید ویزای آمریکا را بگیرید. در صورت اخذ ویزا شما باید چند سال به کاری که برایتان پیدا شده است، مشغول باشید.در صورت سه الی پنج سال کار کردن در آمریکا می توانید پاسپورت این کشور را گرفته و فرزندان شما نیز قادر به تحصیل رایگان در آمریکا می باشند. موسسه ملک پور جهت یاری به متقاضیان این امر، شما را با یک وکیل آمریکا آشنا می کند که این وکیل تا انتها کنار شما خواهد بود. موسسه ملک پور می تواند در تمام مراحل به شما مشاوره داده و شما را راهنمایی کند.

اخذ ویزای همراه از طریق کار در آمریکا

به طور کلی می توان گفت افرادی که برای کار در آمریکا از طریق ویزای کار اقدام می کنند می توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به همراه داشته باشند. در زمانی که متقاضیان برای ویزای همراه اقدام می کنند و همسر و فرزندان وابسته وارد خاک آمریکا می شوند از آن لحظه به بعد فرزندان می توانند در مدارس شرکت کنند اما همسر متقاضی تنها اجازه همراهی دارد و با این مجوز به ایشان اجازه کار داده نمی شود. اما با این حال استثتنائاتی وجود دارد که همراهان می توانند بعد از ورود به خاک آمریکا درخواست ویزای کار نمایند که در صورت تائید اداره مهاجرت و اداره کار، همراهان بتوانند در آمریکا مشغول به فعالیت شوند. برای درخواست ویزای همراه متقاضیان باید دقت داشته باشند که اگر از زمان ازدواج آنان با همسر خود نگذشنه باشد می بایست از طریق ویزای K-3 اقدام کنند.

کار در امریکا برای ایرانیان

مدارک مورد نیاز ویزای کار آمریکا

برای اخذ ویزای کار آمریکا و کار در آمریکا داشتن شرایط و ارائه مدارکی الزامیست که در این بخش به معرفی آنها خواهیم پرداخت. این مدارک می بایست دقیق و درست باشند تا آفیسر را ترغیب به صدور ویزا نمایند. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار آمریکا به شرح زیر می باشد:

 • پاسپورتی که بیش از 6 ماه اعتبار داشته باشد
 • ارائه اصل مدارک هویتی به همراه ترجمه آن
 • ارائه مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات به علاوه ترجمه آن که باید به تائیدیه وزارت امور خارجه و دادگستری رسیده باشد
 • پر کردن فرم مورد نظر بر اساس در خواست نوع ویزا
 • ارائه عکس 3*4
 • متقاضیان می بایست پیشنهاد شغلی خود را در پرونده خود درج کنند
 • ارائه نامه عدم سوء پیشینه
 • ارائه نامه پزشکی
 • ارائه تمام مدارک و سوابق کاری به همراه ترجمه آن

مشاغل بدون نیاز به مدرک تحصیلی در امریکا

برای کار در آمریکا لازم نیست حتما مدرک تحصیلی بالایی داشته باشید برخی از مشاغل در آمریکا بدون مدرک تحصیلی نیز در دسترس هستند که البته لازمه آن ها داشتن مهارت و استعداد سطح بالا است. مشاغلی همچون خدمات در هتل، آتش نشانی، مشاغل فنی مانند تراشکاری، جوشکاری و برق کاری و از این قبیل رشته های کاری نیازی به مدرک تحصیلی ندارند. 

حقوق مشاغل مختلف در امریکا

بسیاری از افراد برای کار در آمریکا علاقه مند به بررسی میزان حقوق در رشته های خود می باشند که موسسه ملک پور سعی کرده تعدادی از رشته های تحصیلی با درآمد های میانگین را در سال 2021 به شما عزیزان معرفی کند. آمریکا همواره به دلیل فعال بودن در بخش صنعت و به دلیل صادرات بالا جز کشورهای محسوب می شود که کارکنان از درآمد و حقوق بالایی برخوردار می باشند که در ادامه می توانید در جدول زیر مطالعه و مشاهده نمایید:

 

مشاغل دستمزد ساعتی میانگین دستمزد سالانه
مشاغل مدیریتی 58.44 دلار 121.560 دلار
مدیر فروش 59.72 دلار 140.320 دلار
مهندس نفت 65.95 دلار 156.370 دلار
مدیر مالی 61.53 دلار 146.830 دلار
دیگر مشاغل مدیریتی 43.33 دلار 100.900 دلار
کشاورزان 32.67 دلار 79.940 دلار
مدیران ساخت و ساز 44.89 دلار 103.11 دلار
مهندس معمار 67.67 دلار 148.90 دلار
مدیران خدمات پزشکی و بهداشتی 47.95 دلار 113.730 دلار
ورزشکاران 31.75 دلار 90.930 دلار
مدیران املاک 28.05 دلار 71.730 دلار
مشاغل رایانه ای 41.50 دلار 91.480 دلار
برنامه نویسان کامپیوتر 40.52 دلار 89.580 دلار
توسعه دهندگان نرم افزار 49.82 دلار 108.080 دلار
ریاضیدانان 48.99 دلار 104.870 دلار
نقشه برداران 35.20 دلار 80.300 دلار
مهندسان زیست پزشکی 42.57دلار 95.090 دلار
مهندس شیمی 50.44 دلار 114.470 دلار
مهندس عمران 41.65 دلار 93.735 دلار
مهندس برق 46.46 دلار 101.600 دلار

لیست مشاغل مورد نیاز آمریکا 2023

از مسائل مهمی که می بایست هنگام مهاجرت به آمریکا به آن توجه داشت، بررسی بهترین رشته ها برای مهاجرت به امریکا و لیست مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد چراکه شما در صورتی می توانید موفق به کار در آمریکا شوید که حرفه و شغل شما مورد نیاز این کشور باشد. با توجه به افزایش جمعیت ایالات متحده به صورت روز افزون و بر اساس گزارش های جدید از طریق سایت های کاریابی، رشته های مراقبت پزشکی، رشته های پزشکی و پیراپزشکی در صدر لیست مشاغل مورد نظر و به طبع بهترین رشته ها برای مهاجرت به امریکا قرار دارند. شایان ذکر است که حقوق و دستمزد در این رشته کاملا بسته به تحصیلات افراد تعیین می گردد. همانطور که مستحضر می باشید، نرخ بیکاری در آمریکا زیر 4 درصد می باشد از این رو بسیاری از کارفرمایان توانسته اند با افراد بسیاری که به دنبال شغل می باشند در موقعیت های مناسب قرار داده اند. در این قسمت از نوشتار بهترین رشته ها برای مهاجرت به امریکا را که طی پنج سال از بهترین شرایط شغلی بهره برده اند با بالاترین و کمترین دستمزد و حقوق خدمتتان اعلام می نماییم.

Application software developer حقوق متوسط به صورت سالانه: 101790 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 31 درصد
Medical services manager حقوق متوسط به صورت سالانه: 98350 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 20 درصد
Registered nurse حقوق متوسط به صورت سالانه: 70000 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 15 درصد
Medical technologist حقوق متوسط به صورت سالانه: 51770 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 14 درصد
Construcrion laborer حقوق متوسط به صورت سالانه: 34350 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 12 درصد
Nursing assistant حقوق متوسط به صورت سالانه: 70000 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 11 درصد
Home health aide حقوق متوسط به صورت سالانه: 34350 دلار چشم انداز رشد تا سال 2024: 47 درصد

کاریابی در آمریکا

متقاضیان می توانند برای کار در آمریکا و نحوه کاریابی در آمریکا با مطالعه موارد زیر آشنا شوند. برای این امر افراد می توانند مشاغل مورد علاقه خود را در سایت های کاریابی بررسی نمایند و بعد از آن می توانند رزومه خود و اسناد خود را در USAJOBS بارگذاری کنند. سپس کارفرمایان و صاحبان مشاغل رزومه متقاضیان را در پایگاه های مورد نظر مشاهده می نمایند و پس از تائید رزومه و تکمیل نمودن فرآیند لازم درخواست خود را مبنی بر شغل مورد نظر به دولت آمریکا اعلام کنند. بنابراین فرآیند درخواست کار و نحوه کاریابی در آمریکا عبارتند از:

 • باید یک حساب کاربری در USAJOBS ایجاد نمایید و برای هر شغل مورد نظر خود حساب کاربری خود را تکمیل کنید. افراد می توانند رزومه خود را در حساب کاربری خود ذخیره نمایند و آن را به طور خودکار در اختیار صاحبان کار در آمریکا قرار دهند
 • حال پس از ایجاد حساب کاربری می توانید مشغول به جستجوی کار شوید. در این قسمت افراد می توانند با توجه به شرایط خود از فیلتر هایی همچون مکان مورد نظر برای کار، میزان درآمد و حقوق و شرایط و برنامه های کاری در شرکت مورد نظر بررسی کنید
 • در صورتی که شغل مورد علاقه خود را دریابید، می توانید اعلامیه مورد نظر را به طور کلی بررسی نمایید و شرایط خود را با شرایط مورد نیاز در اعلامیه بسنجید و در صورت واجد شرایط بودن می توانید مدارک مورد نیاز را برای کارفرمایان ارسال کنند
 • برای این امر می توانید نحوه اعمال درخواست را از اعلامیه شغلی مطالعه کنید و برای شروع در خواست خود را اعلام نمایید. حائز اهمیت است که متقاضیان می توانند طی مراحل اعلام شده اطلاعات خود را مرور، ویرایش، حذف و به روز رسانی نمایند
 • پس از آماده نمودن تمام مراحل می توانند در خواست خود را به شرکت مورد نظر و یا موسسه کاریابی مورد نظر ارسال کنند. علاوه بر آن ممکن است سایر مراحل از سمت موسسات کاریابی همانند تکمیل پرسش نامه و یا بارگذاری اسناد اضافی راهنمایی شوند

باید توجه داشته باشید مدت زمان درخواست شغل مورد نظر بستگی به شرایط شرکت و اعلام نیاز از سمت صاحبان کار دارد. متقاضیان پس از تکمیل درخواست خود، یک تائیدیه (نامه الکترونیکی) توسط موسسه کاریابی دریافت می کنند که در صورت تائید از سمت کارفرما مراحل قانونی برای دریافت ویزا انجام خواهد شد.

مؤسسات کاریابی در آمریکا

بسیاری از متقاضیان می توانند جهت کار در آمریکا به موسسات کاریابی در این کشور از طریق پل های ارتباطی در فضای مجازی و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند، چرا که یکی از روش های دستیابی به یک شغل مناسب اقدام از طریق کاریابی ها در کشور مقصد می باشد. خوشبختانه می توان گفت موسسات کاریابی بسیاری در نقاط مختلف آمریکا (در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا) وجود دارند که شما متقاضیان می توانید به راحتی هر چه تمام تر و با بررسی شرایط به کار مورد نظر خود دست یابید. در این بخش از نوشتار برخی از موسسات کاریابی در آمریکا اشاره کرده ایم تا شما متقاضیان گرامی بتوانید  مقدمات کاری خود را به راحتی فراهم آورید.

 • موسسه کاریابی APPLEONE

موسسه کاریابی APPLEONE درشهر لس آنجلس آمریکا واقع شده است که در ادامه ادرس این موسسه کاریابی را می توانید مشاهده نمایید.

Address: ۷۲۵ S Figueroa St #1600, Los Angeles, CA 90017, USA

همین طور شماره تماس موسسه کاریابی اپل وان در آمریکا:

Phone: +۱ ۲۱۳-۸۹۲-۰۲۳۴

وب سایت موسسه کاریابی اپل وان در آمریکا:

www.appleone.com

در ادامه باید اشاره کرد که موسسه کاریابی اپل وان  در سال ۱۹۶۴ در آمریکا تاسیس شده است که افراد بسیاری با توانایی های مختلف می توانند جهت دستیابی به اهداف خود  از این موسسه راهنمایی و کمک دریافت کنند.

 • موسسه کاریابی jobspring partner

آدرس  موسسه کاریابی  jobspring partner:

10990 Wilshire Blvd. Suite 200 Los Angeles, CA 90024

10 South LaSalle Street  Suite 1350

Chicago, IL 60603185 Dartmouth St Suite 1111 Boston, MA 02116

Wilshire boulvard

همین طور شماره تماس موسسه کاریابی  jobspring partner عبارت است از:

(۶۱۷) ۲۶۷-۷۳۰۰

(۳۱۲) ۷۳۹-۱۳۰۰

(۳۱۰) ۹۹۶-۰۲۰۰

وبسایت این موسسه کاریابی www.jobspring.com می باشد.

 • موسسه کاریابی national event staffing

موسسه کاریابی national event staffing واقع شده در ایالت کالیفرنیا و در شهر لس انجلس می باشد که در بخش سرویس های بیزینس فعالیت می کند.

آدرس موسسه کاریابی national event staffing در آمریکا:

sunset boulevard 230

همین طور شماره تماس با موسسه کاریابی  national event staffing ۵۶۵۹۹۳۹-۸۶۶ می باشد.

سایت رسمی موسسه کاریابی national event staffing:

www.nationaleventstaffing.com

مزایای کار در آمریکا

کار در آمریکا چندین مزیت منحصر به فرد دارد:

 • فرصت های شغلی متنوع
 • پتانسیل درآمد بالا
 • شبکه تجاری گسترده و سازمان های حرفه ای
 • کارآفرینی
 • دسترسی به بازار جهانی

این مزایا کار در آمریکا را برای افرادی که به دنبال رشد شغلی و پیشرفت شخصی هستند، به چشم‌اندازی جذاب تبدیل می‌کند.

قوانین کار در آمریکا

کشور آمریکا قوانین خاصی را برای کار در نظر گرفته است. یکی از مهم ترین قوانین داشتن شماره اجتماعی است. در صورتی که شهروند آمریکا نباشید، برای کار در این کشور باید شماره اجتماعی دریافت کنید. در صورتی که واجد شرایط باشید و ویزای کاری دریافت کنید می توانید در آمریکا به کار مشغول شوید. سن قانونی برای کار بالای 15 سال است البته که این رده سنی می تواند بسته به ایالات مختلف متغیر باشد. مطابق قوانین کار آمریکا حداقل حقوق ساعتی 13 دلار است. مالیات و هزینه تامین اجتماعی ماهانه از حقوق متقاضی کسر می شوند. ساعت کاری در این کشور 39 ساعت در هفته است.

وضعیت اقامت و اخذ تابعیت از طریق کار در آمریکا

همانطور که پیشتر اعلام کردیم، برخی از متقاضیان می توانند از طریق انواع ویزاهای کار در آمریکا وارد این کشور شده و مشغول به فعالیت شوند. اما در این بین بسیاری از متقاضیان می باشند که علاقه مند هستند از طریق کار در آمریکا بتوانند از طریق تمدید ویزاهای کاری خود درخواست خود را مبنی بر کسب اقامت و تابعیت در آمریکا به سرانجام برسانند. به همین دلیل باید توجه داشته باشید که کدام یک از افراد از طریق کار در آمریکا واجد شرایط دریافت اقامت دائم در آمریکا می باشند. لازم به ذکر است تمامی افرادی که از طریق زیر شاخه های ویزای EB-3 & EB-4 EB-5  EB-1 & EB-2 & اقدام به مهاجرت کاری به آمریکا می کنند واجد شرایط دریافت اقامت دائم در آمریکا خواهند بود.

علاوه بر آن افراد و متقاضیانی که تمایل دارند از روند عادی تبدیل به شهروند آمریکایی شوند می بایست حداقل 5 سال از اقامت دائم آنان گذشته باشد که بتوانند درخواست اخذ پاسپورت آمریکا را به اداره مهاجرت آمریکا تسلیم نمایند.

کار در آمریکا و سخن پایانی

کار در آمریکا و شرایط آن در این نوشتار مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. کار در آمریکا همواره یکی از گزینه های ایده آل جهت مهاجرت به این کشور می باشد. همانطور که پیشتر اعلام گردید، آمریکا به دلیل صنعتی بودن و توسعه و افزایش در میزان تولید خالص و ناخالص به صورت سالیانه در کشور خود توانسته یک اقتصاد فعال را پیش رو گیرد . این امر سبب گردیده سالیانه مهاجران بسیاری علاقه مند به بررسی روش های و طرق های مهاجرت به آمریکا باشند. سعی گردید در این نوشتار به تمامی سوالات شما عزیزن پاسخ دهیم و شرایط کار در آمریکا، میزان نرخ بیکاری در این کشور، نحوه کاریابی در آمریکا و موسسات کاریابی در آمریکا را خدمتتان بیان کنیم. فلذا شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی و بررسی شرایط خود جهت کار در قاره آمریکا با کارشناسان مجرب موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. همینطور شما عزیزان می توانید در انتهای این مقاله در قسمت دیدگاه، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایید و پاسخ آن را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.
درباره نویسنده
4.4/5 - (7 امتیاز)

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاکنون 297 دیدگاه ثبت و پاسخ داده شده است
دیدگاه های جدیدتر »
   • MIE20 گفته:

    سلام و ارادت
    دوست گرامی جهت مهاجرت کاری در مشاغل غیر تخصصی و جنرال می توانید با مشاورین ما مشورت کرده و راهنمایی دریافت کنید.

    پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله می تونید برای کشور هایی همچون عمان و یا گشور های اروپایی اقدام کنید.

   پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   دوست گرامی در حال حاضر در رشته جوشکاری برای کشور عمان می توانید اقدام کنید.

   پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  ایا راسته که ما ایرانیا میتونی برای EB3 اقدام کنیم و اقامت دائم از همون اول بگیریم؟ اگر سربازی رو سپاه گذرانده باشیم چی؟

  پاسخ
 2. Rosha گفته:

  سلام
  بابت اطلاعات مفید ممنون
  در صورت داشتن جاب آفر از کارفرما در خاک امریکا شانس ویزا چقدر هست؟

  پاسخ
 3. آرشین گفته:

  سلام
  بابت اطلاعات مفید ممنون.
  در صورت داشتن جاب آفر از کارفرما در خاک امریکا شانس ویزا چقدر هست؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   با توجه به اینکه ویزای امریکا بسته به نظر کارفرما است نمی توان به صورت دقیق گفت.

   پاسخ
  • MIE14 گفته:

   سلام دوست عزیز شرایط ورد به ارتش امریکا به صورت زیر می باشد:
   شما باید شهروند ایالات متحده یا بیگانه مقیم باشید.

   شما باید حداقل 17 سال داشته باشید (متقاضیان 17 ساله نیاز به رضایت والدین دارند).

   شما باید دیپلم دبیرستان داشته باشید.

   شما باید یک تست معاینه پزشکی فیزیکی راپشت سر بگذرانید.

   پاسخ
 4. سید میثم گفته:

  سلام آیا ایرانیان میتونن در ارتش آمریکا استخدام بشن .؟ چه رزومه ای میخواهد

  پاسخ
 5. ناشناس گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  اینجانب بازنشسته هستم
  ۵۴ سال سن دارم
  راننده جرثقیل کارگاهی هستم
  با مدارک کامل
  به زبان انگلیسی هم در حد کافی مسلط هستم
  برای کدوم کشور میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
 6. نغمه. رويين گفته:

  سلام اقاي دكتر عزيز
  ممنون از محصولات خوبتون و انرژي مثبتي كه به ما ميديد
  ما قدردان شما هستيم
  نغمه هستم من با دخترم. زندگي ميكنم در اينده نزديك وقت مشاوره با شما خواهم داشت
  اقاي دكتر در مورد هاستل در جزاير قناري حداقل چه هزينه اي داره ؟ايا ميشه در پرتقال هم هاستل خريداري كرد؟

  پاسخ
  • حسین گفته:

   سلام وقت بخیر چگونه میتوانم در آمریکا جاب آفری در ارتباط با مشاغل ساده مخصوصا کار در فست فود و رستوران پیدا کنم؟آیا در این زمینه ،کاریابی یا وب سایت خاصی را میتوانید به من معرفی نمایید ؟
   با سپاس

   پاسخ
   • MIE9 گفته:

    دوست عزیز اینکه بتوانید کارفرمایی پیدا کنید که در کشور آمریکا بتواند در این زمینه از شما دعوت به کار کند، کاری بسیار دشوار است. زیرا باید بتواند ثابت کند که چنین فردی را در کشور خودش پیدا نکرده و میخواهد نیروی کار خارجی جذب کند

    پاسخ
  • MIE9 گفته:

   خیلی ممنونیم از همراهی پرمهر شما دوست عزیز
   شما در صورتی که اقامت دریافت کنید، میتوانید برای خرید هاستل نیز اقدام داشته باشید

   پاسخ
 7. ساسان دهقانی گفته:

  درود بر شما من همسرم راننده دستگاه سنگینه بیل و بقیه دستگاه های راه سازی گواهینامه ی پایه یک و ویژه هم داره و خیلی ساله سابقه ی کار داره.آیا آمریکا براش کار هست؟؟سپاسگزار میشم کمکم کنید.

  پاسخ
  • Razi گفته:

   سلام خودم پرستارم همسرم معلم . میخوام از طریق ویزای کار پرستاری اقدام کنم ولی تقریبا سه سال طول میکشه در سریعترین حالت امکانش هست از طریق بورسیه ی تحصیلی اقدام کنم

   پاسخ
   • MIE20 گفته:

    سلام و ارادت
    رشته تحصیلی شما برای مهاجرت کاری و تحصیلی می بایست ابتدا در کشور مقصد معادلسازی شود و می توانید وارد بازار کار شوید.

    پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   می بایست رزومه خود را برای کارفرما ارسال کرده و در صورت تایید جاب آفر دریافت کنید و سپس برای ویزا درخواست دهید.

   پاسخ
  • MIE9 گفته:

   ایشون در صورتی میتوانند به آمریکا مهاجرت کنند که یک کارفرما در این کشور پیدا کنند که بهشان جاب آفر بدهد تا بتوانید درخواست ویزای کاری کنید

   پاسخ
 8. موسوی گفته:

  سلام بنده در تهران زندگی میکنم دارای گذرنامه کانادایی هستم فوق دیپلم الکترونیک از کانادا دارم در زمینه لوازم دستگاهای هماتولوژی ودوربینهای مداربسته تجربه دارم در ضمن اجازه اقامت در آمریکا به مدت شش ماه دارم
  متقاضی کار در آمریکا هستم لطفا مرا راهنمایی فرمایید
  ممنون

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما در صورتی که یک جاب آفر از یک کارفرما داشته باشید، میتوانید درخواست ویزای کاری بدهید

   پاسخ
 9. مونا پناهی گفته:

  سلام وقت بخیر
  من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم زبانم در LEVEL ADVANCE
  از چه طریقی میتونم به آمریکا مهاجرت کنم؟ و چقدر سرمایه نیازه اگر از طریق جاب آفر اقدام کنم

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز اگر شرایط سنی و سرمایه شما خوب باشد، میتوانید ازطریق روش تحصیلی اقدام نمایید.
   برای دریافت ویزای کاری شما باید بتوانید یک کارفرما در این کشور پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد تا بتوانید ویزای کاری دریافت کنید

   پاسخ
   • محمد گفته:

    سلام وقت بخیر
    جسارتا اگر از یک کارفرما در امریکا جاب افر بگیرم .چقدر هزینه باید برای ویزای کاری متقبل بشم؟

    پاسخ
    • MIE20 گفته:

     سلام و ارادت
     میزان هزینه بسته به شرایط و پرونده متفاوت است. پس از دریافت جاب آفر تماس بگیرید، مشاورین ما راهنماییتان خواهند کرد.

     پاسخ
 10. Ghhadi گفته:

  مشخصات سن25 تحصیلات لیسانس مهندسی کامپیوتر پایان خدمت کامل تمکن مالی13000000یک میلیارد و سیصد میلیون تومن سطح زبان آیلتس8.5 برنامه نویسی هم بلد استم

  پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   شرایط شما باید مورد بررسی مشاورین ما قرار گیرد، محبت کنید به بخش ارتباط با ما مراجعه نموده و فرم مربوط به مشاوره را تکمیل نمایید.

   پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   این موضوع بستگی به شرایط شما دارد و باید شرایط شما توسط تیم مشاورین مجموعه مورد بررسی قرار گیرد. لطفا با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. امیر گفته:

  سلام خسته نباشید بنده دبیر زبان انگلیسی هستم و مدرک لیسانس از دانشگاه فرهنگیان دارم آیا میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   شما در صورتی که مدرک زبان، معدل و سرمایه خوبی داشته باشید، میتوانید برای دریافت ویزای تحصیلی آمریکا اقدام نمایید و از این طریق مهاجرت کنید

   پاسخ
 12. ستاره گفته:

  سلام خسته نباشید
  اگر لطف بفرمایید اطلاعاتی راجع به ویزای کاری(کارگر ساده) جهت آمریکا در اختیارم بزارید.
  من و همسرم با توجه به فرصتهای شغلی و رفاه موجود در آمریکا قصد مهاجرت به این کشور را داریم با توجه به اینکه من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی میباشم و همسرم دارای مدرک کارشناسی میباشد.
  با توجه به تجربیات شما آیا امکان پذیر میباشد و شانس گرفتن ویزا از سفارت را داریم؟ و حدود هزینه وکیل و شرایط پرداخت آن به چه صورت میباشد؟
  اگر ممکن است دیدگاه خود را در اختیارم بگذارید

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما میتوانید با شماره های موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان شرایط شما را بررسی و راهنمایی تان کنند

   پاسخ
 13. یزدان گفته:

  سلام اوستا مکانیک تریلی fhهستم با ۵سال سابقه و مدرک فنی حرفه ای زبان انگلیسی هم بلدم میخواستم ببینم واسم کار در آمریکا پیدا میشه یان و حقوق تقریبی ش چقدره ممنون میشم توضیح بدین

  پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   تنها راه شما برای مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق پیشنهاد شغلی است و باید از طرف یک کمپانی امریکایی پیشنهاد شغلی داشته باشید.

   پاسخ
   • سینا مرادی گفته:

    سلام
    من دارای مدرک کارشناسی مهندسی کشاورزی سازه های آبی از دانشگاه چمران اهواز و کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد هستم. همچنین 23 سال هم سابقه کاری اجرایی در حوزه مرتبط با تحصیلم دارم و الان بازنشسته ام.
    و همسرم هم معلم مقطع ابتدایی هستن

    دارای دو فرزند یکی 17 ساله و 8 ساله ام.
    شانسم برای شاغل شدن در آمریکا در حوزه مرتبط با تحصیلم و مهاجرت چقدر هست؟

    پاسخ
    • MIE9 گفته:

     دوست عزیز شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که با توجه به شرایطی که دارید، به شما جاب آفر بدهد که این امر با توجه به شرایط سنی شما دشوار است

     پاسخ
   • احمدی گفته:

    با سلام من دیپلم ردی هستم وبه زیان انگلیسی مسلط نیستم و کارت مهارت خیاطی دارم چگونه امکان داره برم آمریکا کار کنم؟

    پاسخ
    • MIE21 گفته:

     سلام و عرض ادب
     متاسفانه با توجه به شرایطتون عملا شانسی در این خصوص ندارید. مگر اینکه پیشنهاد شغلی داشته باشید

     پاسخ
 14. alireza alizadeh گفته:

  سلام خسته نباشید بنده جوشکار آرگون هستم و به تازگی مدرک بین مللی خود رو دریافت کردم و مدرک جوش co2هم دارم.۸سال سابقه کار در جنوب کشور دارم ولی مرتبط با جوشکاری نیست سن من ۲۷سال هست برای کار در آمریکا میخواستم اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی کنین.

  پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   شرایط شما باید به صورت دقیق تر توسط مشاورین بررسی گردد به احتمال بسیار زیاد شرایط شما برای دریافت جاب آفر مناسب است محبت بکنید به بخش ارتباط با ما مراجعه نموده و فرم مربوط به مشاوره را تکمیل نمایید.

   پاسخ
 15. امیر قمری گفته:

  سلام خسته نباشید.من برنامه نویس هستم و در زبان های برنامه نویسی پایتون.جاوا.جاوا اسکریپت.++c. مهارت دارم.مدرک تحصیلی ام لیسانسه(البته قصد دارم تا فوق لیسانس بخونم و در حال حاضر دانشجو هم هستم)سه سال سابقه کار دارم با مدرک زبان آیلتس‌۸.آیا میتونم در آمریکا یا کانادا با این شرایط کار پیدا کنم؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز در صورتی که شرایط سنی خوبی هم داشته باشید، میتوانید برای ویزای اسکیل ورکر کانادا اقدام نمایید

   پاسخ
 16. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید آشپز بین الملل هستم چگونه میتونم کار پیدا کنم و حداقل حقوق چقدره ?

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز پیدا کردن کارفرما در این زمینه اصلا کار ساده ای نیست و شما بهتر است ازطریق روش های دیگر مانند تحصیلی اقدام به مهاجرت نمایید

   پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   در محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور تمامی اطلاعات لازم در خصوص کاریابی آموزش داده شده است.

   پاسخ
 17. Arkan Heydari گفته:

  سلام.من آرایشگری بلدم..میخواستم ببینم چگونه میتوانم از worker اقدام کنم. سن ۲۸ مدرک دیپلم
  با تشکر لطفا جواب

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما زمانی میتوانید ویزای کاری دریافت کنید که از سمت یک کارفرما در این کشور دعوتنامه شغلی یا همان جاب آفر دریافت کنید

   پاسخ
 18. علی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۶ سالمه و مدرک فوق لیسانس سخت افزار دارم. ۵ میلیارد هم سرمایه دارم
  به نظرتون شانس گرفتن گرین کارت آمریکا رو دارم؟و کدوم روش برای من بهتره؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما میتوانید با ویزای تحصیلی به کشور آمریکا مهاجرت کنید و پس از اینکه تحصیل تان به اتمام رسید و مشغول به کار شدین، درخواست دریافت گرین کارت را بدهید

   پاسخ
 19. امید گفته:

  با عرض سلام بنده چهل سال مجرد هستم ،در زمینه برق تخصص دارم،سابقه کار بالای بیست سال دارم ،الان دارم اکثر مدارک مربوط به برق رو میگیرم ،برق ساختمان درجه یک،صنعتی درجه دو و یک،و پی ال سی،و پس از آخذمدارک و ترجمه قصد کار خارج کشور دارم ،مقصد اولم ترکیه هست به دلیل آشنایی به زبان ترکیه ،آیا با این مدارک شرایط کار در امریکا رو دارم ؟ ممنون از راهنماییاتون

  پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   بدون داشتن مدرک دانشگاهی و مدرک معتبر زبان شانس بالایی برای کار در امریکا ندارید
   می تونید با کارفرماهای امریکایی مکاتبه کنید شاید بتونید جاب آفری رو به دست بیارید
   با تشکر

   پاسخ
 20. محمد جعفری گفته:

  با سلام خدمت شما
  من ۱۶ سال سن دارم و در رشته شیرینی پزی دارای ۴ تا مدرک بین المللی هستم که ۳ تاشون متلق به کشور خودمون ایران هست و یکیش هم متلق به کشور انگلستان رو زبانم هم دارم کار میکنم میخواستم بدونم بعد از قوی شدن زبانم شانسی برای کار در رشته شیرینی پزی در امریکا رو دارم و اینکه چقدر هزینه کلا میخواد

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   جهت مهاجرت کاری میبایست حداقل تحصیلات دانشگاهی لسیانس و سابقه کاری مرتبط با رشته داشته باشید تا بتوانید جاب آفر دریافت کنید.

   پاسخ
 21. ناشناس گفته:

  شما میتونید برای برنده لاتاری که راننده پایه یک ترانزیت هست شغل متناسب با تخصصش پیدا کنید؟

  پاسخ
  • MIE12 گفته:

   دوست عزیز تنها در صورتی شانس کار در این کشور را دارید که بتوانید جاب افر پیدا کنید

   پاسخ
 22. Hesam گفته:

  سلام من کلاس نهم میخونم و قصد سفر در آینده به آمریکارو دارم میخواستم بدونم‌که من رشته هنر سینمای بازیگری رو میخوام بخونم میتونم بعد از اینکه دانشگاهمو تموم کردن تو آمریکا مشغول به شغل بازیگری کنم زبانم هم خوبه که میتونم با یه نفر صحبت کنم بفهم اگه کمک کنین ممنون میشم و یه ایرانی میتونه تو آمریکا بازیگر شه

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما باید بتوانید از سمت یک کارگردان در آمریکا دعوتنامه رسمی دریافت کنید تا بتوانید از این طریق تشریف ببرید

   پاسخ
 23. اشکان گفته:

  سلام وقت بخیر سوالی داشتم خدمتتون ، من زبانم در حد متوسطه و تخصصم امنیت و تست نفوذه به نظر شما می تونم اونجا شغلی پیدا کنم ؟

  پاسخ
  • r.shahmohamadi@mie.company گفته:

   با سلام دوست عزیز
   اولین قدم برای کاریابی در کشورهای خارجی بالا بردن سطح زبان است
   در ادامه از طریق سایت های کاریابی می بایست بدنبال پیدا کردن جاب افر باشید

   پاسخ
 24. پیمان گفته:

  سلام من تحصیل خوبی ندارم دیپلم ندارم ۲۲ سالمه شغلم گیریم و آرایش شرایت کار در امریکا رو دارم یا نه و با این موضوع های که دارم درصدی میتونم به خودم امید بدم که میشه به آمریکا رسید

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز الان درخواست برای دریافت اقامت آمریکا بالاست. و افرادی که تحصیلات بالا، سطح زبان خوب و همچنین سرمایه خوب دارند، در اولویت هستند

   پاسخ
    • r.shahmohamadi@mie.company گفته:

     با سلام
     شما می بایست هزینه های زندگی یکسال اول و همچنین هزینه های جانبی مهاجرت را در نظر داشته باشید

     پاسخ
 25. مهدي گفته:

  سلام من زمين شناس هستم و در شركت ملي نفت ايران به مدت 12 سال مشغول بكار هستم. آيا امكان مهاجرت تحصيلي به آمريكا براي من وجود دارد؟

  پاسخ
  • r.shahmohamadi@mie.company گفته:

   سلام دوست عزیز
   برای بررسی شرایط شما سایر نکات نظیر سن وضعیت تاهل دارایی… نیز الزامی است

   پاسخ
 26. میلاد عسکری گفته:

  سلام، من رشته تحصیلی ام لیسانس مهندسی تکنولوژی معادن هستش، آیا با این رشته میشه به آمریکا مهاجرت کاری کنم، چطور میتونم در معادن مهمش مشغول بکار شم،؟.

  پاسخ
  • MIE8 گفته:

   سلام و عرض ادب،

   دوست عزیز به منظور اقدام از روش کاری اغلب نیاز به دریافت جاب آفر می باشد.

   پاسخ
 27. Kiana گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه و قصد مهاجرت به امریکا یا کانادا دارم پایه نهم هستم معدل دوسال گذشتم ۱۹.۹۸ و ۱۹.۹۵ شده زبان انگلیسیم در حد متوسط که قصد شرکت در ازمون ایلتس دارم
  یک دیپلم جهانی ریاضیات دارم و یه مدت دیگه مدرک هوش رایانه و ریاضیم از طرف دانشگاه واترلو کانادا رو میگیرم
  سرمایه حدودیم در حد ۵۰ تا ۱۰۰ میلیونه که اگه جور بشه بیشتر هم میشه
  میخوام مهاجرت تحصیلی کنم و توی یکی از مدارس شبانه روزی تحصیل کنم و بعد از گذروندن دانشگاه یا قبلش اقامت دائم بگیرم و همونجا مشغول به کار بشم
  همچنین میخوای توی یکی از رشته های مهندسی تحصیل کنم که از شما نظر میخوام
  به نظر شما شرایط من مساعد هست برای مهاجرت؟
  چجوری باید اقدام کنم؟
  میخوام از دبیرستان مهاجرت کنم

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا و کانادا بالاست و شما با سرمایه ای که فرمودید، امکان اقدام را ندارید

   پاسخ
 28. محمد گفته:

  سلام
  من تحلیل گر بازار سرمایه هستم و توی فارکس هم فعالیت میکنم و سود ده هستم میخواستم ببینم شرایط کار در آمریکا رو دارمم.
  دوم اینکه اگر بخوام مشاور یا تحلیلگر فارکس بشم در شرکتی در آمریکا چه رزومه ای لازم دارم.
  ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما زمانی میتوانید ویزای کاری دریافت کنید که از سمت یک کارفرما جاب آفر دریافت کرده باشید

   پاسخ
 29. Sahand گفته:

  سلام،ببخشید اگه کسی مدرک درجه ۱آرایشگری داشته باشه ،میتونه ویزای کار آمریکا بگیره؟و از چ روشی باید اقدام کنه؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   جهت درخواست جاب آفر می بایست تخصص شما جز مشاغل مورد نیاز کشور مقصد باشد تا شانس یافتن کار داشته باشید.

   پاسخ
 30. علی رحمانی گفته:

  سلام، من قصد دارم برای کار به آمریکا برم، میخواستم ببینم شرایط استخدام ایرانیان در پلیس امریکا به چه صورتی است؟

  پاسخ
  • MIE.Malekpour4 گفته:

   سلام دوست عزیز، برای مهاجرت کاری و یافتن شرایط استخدام ایرانیان در پلیس امریکا، می بایست رزومه شما بررسی شود و ما از شرایط شما اطلاع داشته باشیم. می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا به طور رایگان شرایط شما را بررسی نمایند و به شما در راستای شرایط استخدام ایرانیان در پلیس امریکا مشاوره دهند.

   پاسخ
 31. apk1400 گفته:

  مثل اینکه چند وقتی هست دیگه حوصله کارهای جزیی رو ندارین و دنبال مهاجرتهای سرمایه گذاری و تمکن مالی هستین
  بهتره همین تیتر رو بالا سر سایتتون هم بذارین چون مردم بیچاره هرچی زیر هر پستی درخواستی دارن شما ارجاع میدین به محصول بی نظیر گام به گام تا کار در خارج از کشور
  فقط برایه اونایی که نوشتن تمکن مالی دارن یا سرمایه گذاری میخوان ارجاع میدین به مشاور

  پاسخ
  • r.shahmohamadi@mie.company گفته:

   با سلام دوست عزیز
   اگر سری به گالری ویزاها بزنید مشاهده می فرمایید که بسیاری از پرونده های موفق موسسه در خصوص پلن های کاری و تحصیلی می باشد. گرچه موسسه ملک پور در خصوص تمامی روش ها خدمات ارائه می نماید اما مناسب ترین گزینه را در نهایت رزومه شما مشخص می کند.

   پاسخ
   • الهام گفته:

    سلام من کارشناس مامایی هستم به نظرتون شرایط کار چطوره در آمریکا و بیمارستانهای اونجا چه مدرک زبان و چه نمره ای میخوان؟

    پاسخ
    • MIE20 گفته:

     سلام و ارادت
     رشه تحصیلی شما قبل از ورود به بازار کار نیاز به معادلسازی و کسب نمره قبولی در آزمون دارد.

     پاسخ
  • Miemalekhpour98 گفته:

   سلام دوست عزیز می توانید برای یادگیری کاریابی در خارج از کشور از محصول بی نظیر گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده کنید

   پاسخ
 32. Ali گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بنده سوالی داشتم اونم این که همانطور که خودتون میدانید یکی از راه های رفتن به امریکا از طریق تحصیل که مدتش چهار ماه است سوال من اینکه کلا این فرایند چگونه پیش میرود ممنون و این تحصیل فقط بصورت یادگیری زبان انگلیسی است یا بسته به نوع مدرسه و موسسه دارد ممنون

  پاسخ
  • Miemalekhpour98 گفته:

   سلام دوست عزیز عموماً دوره های تحقیقاتی چنین شرایطی دارند دوره های زبان کوتاه شانس ویزای بسیار اندکی برای ایرانیان دارد

   پاسخ
 33. Mina گفته:

  سلام و عرض ادب
  من مدرکم دکتری معماری هست می خواستم با مشاور هاتوم مشورت کنم برای پیدا کردن کار در آمریکا میشه راهنماییم کنید ???? هزینه شرکت شما چقدر میشه اگه برام کار پیدا کنید ؟ بعد رزومه نسبتا خوبی از نظر بلد بودن تمام نرم افزارها و … دارم

  پاسخ
  • Miemalekhpour98 گفته:

   سلام دوست عزیز شما میتوانید با استفاده از محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور با هزینه بسیار بسیار اندک کاریابی را آموزش ببینید

   پاسخ
 34. م.ش گفته:

  سلام
  آیا امکان کار آنلاین از ایران برای یک شرکت استارتاپی ایرانی در کانادا وجود داره؟؟ اینکه ما اینجا باشیم و برای اون شرکت کار کنیم؟؟

  پاسخ
 35. مهدی گفته:

  با سلام.اینجانب دارای 5 سال سابقه کار خدمات در هتل 5 ستاره در تهران دارم.آیا با این سابقه میتونم کاری در امریکا پیدا کنم؟اگه پاسخ مثبته چقد باید هزینه کنم

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   برای مهاجرت از طریق کار باید تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کاری مرتبط که جز مشاغل مرود نیاز کشور مقصد باشد داشته باشید.

   پاسخ
 36. مهین صابری گفته:

  باسلام واحترام
  من 25 سال سابقه کاربیمه می باشم ومدرکم فوق لیسانس می باشد وهم اکنون مشغول به کار می باشم آیا درامریکا در صنعت بیمه می شود کار پیدا کنم وکار کنم

  پاسخ
 37. محمدرضا گفته:

  سلام و خداقوت … ببخشید من لیسانس تربیت بدنی دارم و میخواستم برای کار در امریکا اقدام کنم آیا امکانش هست ؟ در کل میخواستم ویزای کار بگیرم تا مهاجرت کنم به امریکا ،، اگر راه بهتری هست بنده رو راهنمایی کنید ..
  ممنون از لطفتون .

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   مهاجرت کاری نیاز به تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط دارد.
   همچنین سابقه کاری باید جز مشاغل مورد نیاز کشور مقصد باشد تا شانس دریافت جاب آفر داشته باشید.

   پاسخ
 38. علی گفته:

  سلام وقت بخیر من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد دارم و دوسال سابقه کار آموزی بازاریابی مدرک زبان هم دارم من میتونم با این شرایط ویزای کاری بگیرم برا آمریکا

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   می بایست رزومه خود را برای کارفرما ارسال کرده و در صورت تایید جاب آفر دریافت کنید و سپس برای ویزا درخواست دهید.

   پاسخ
 39. علیرضا گفته:

  سلام من یه آتش نشان هستم من ۵ سال سابقه ی کار دارم
  من زبان انگلسی یا آمریکایی بلد نیستم اگه رفتم اونجا به مشکل بر نمیخورم

  پاسخ
 40. سارا افشار گفته:

  سلام من دبیر زبان انگلیسی هستم با توجه به رشته من امکان مهاجرت تحصیلی به امریکا وجود داره ؟برای مهاجرت در چه رشته ای برای فوق لیسانس بهتره بخونم؟

  پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز در صورتی که گپ تحصیلی بالایی نداشته باشید و با دانشگاه هدفتان مکاتبه کنید می توانید تحصیلی مهاجرت کنید

   پاسخ
 41. تینا دادار گفته:

  سلام و عرض ادب
  من فوق لیسانس اقیانوس شناسی بیولوژیکی دارم برای کار در آمریکا برام درخواست میفرستند یا باید دکترا داشته باشم؟؟

  پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت کاری امریکا باید دعوتنامه کاری از کارفرما داشته باشید
   می تونید با کاریابی ها ارتباط بگیرید که شما رو در این زمینه راهنمایی کنن

   پاسخ
 42. سروش گفته:

  با سلام
  امکان گرفتن ویزای اقامتی امریکا برای ایرانیان وجود دارد؟
  و اگه وجود دارد میتوان آن ویزا را در خاک امریکا به ویزای کاری تبدیل کرد؟

  پاسخ
  • m.alekasir گفته:

   با سلام
   روش های زیادی برای ورود وجود داره
   می تونید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

   پاسخ
 43. مصطفی گفته:

  آیا برای شیرینی فروشی میشه رفت آمریکا. یاکارزیاده اونجا که از صفرشروع کنیم؟

  پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز اگر سرمایه مناسبی داشته باشید می توانید از طریق ثبت شرکت یا حتی کارآفرینی اقامت اخذ کنید

   پاسخ
  • MIE8 گفته:

   سلام و عرض ادب،

   دوست عزیز بسته به شرایط شما این امکان برای رشته های مختلف وجود دارد.

   پاسخ
 44. mohammad گفته:

  سلام بنده دندان پزشک هستم و 3 سال سابقه ی کار دارم اجازه ی کار در آمریکا به من داده میشه و مهاجرت من به آمریکا با همچین شغلی آسان است یا سخت؟

  پاسخ
  • MIE6 گفته:

   سلام و عرض ادب. ابتدا باید در آزمون های امریکا شرکت کرده و مدرکتون معادل سازی بشه

   پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز جهت برخورداری از این تخفیفات باید در وب سایت های ما عضو باشید و رزومه تان را وارد کنید از طریق ایمیل با شما ارتباط خواهیم گرفت

   پاسخ
 45. عقیل گفته:

  سلام من ۲۹ سالمه و تقریبا ۸ سال سابقه کار در نجاری و ام دی اف کاری دارم میخواستم ببینم امکانش هست که برای کار در یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم؟؟؟

  پاسخ
  • Miemalekhpour98 گفته:

   سلام دوست عزیز بله امکانپذیر است شما می توانید با مراجعه به سایت های کاریابی پیشنهاد شغلی از یک کارفرما دریافت کنید می توانید برای آموزش کاریابی از محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده کنید

   پاسخ
 46. ناشناس گفته:

  سلام و‌عرض ادب خسته نباشین
  جناب ۸ سال سابقه کار دارم
  کارمند اداره برق هستم
  کار میشه پیدا کرد آمریکا
  پسر خالم با خانوادشم آمریکا زندگی میکنن
  لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • MIE8 گفته:

   سلام و عرض ادب،

   دوست عزیز جهت کاریابی می توانید از طریق موسسات و سایت های معتبر کاریابی اقدام بفرمایید.

   پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز اگر ایرانی باشید خیر ولی اگر اقامت آمریکا داشته باشید و این سازمان شما را تایید کند بله امکانش هست

   پاسخ
   • R گفته:

    ببخشيد من هم اين سوال رو داشتم كه اگر سيتيزن(شهروند) آمريكا باشم با اينكه متولد ايرانم و تا ١٨ سالگى هم ايران بودم ميتونم عضو اف بى اى بشم؟
    خيلى ممنون ميشم اگر بهم جواب بديد. ?

    پاسخ
 47. p.s گفته:

  با سلام به شما دوستان عزیز من پدرم مربی آموزش رانندگی هستش خواستم بدونم با حرفه ای بودن در این کار آیا به ما ویزای آمریکا یا هر جای دیگه ای رو میدن و اگر وجود داره هزینه هاش چه طوره
  با تشکر

  پاسخ
 48. میلاد محمدی گفته:

  سلام خوب هستید خسته نباشید میخواستم چند تا سوال بپرسم اونم اینکه بلیط های دائمی برای آمریکا وجود دارد و بعد اینکه چه رشته تحصیلی برای سفر به امریکا لازم است؟

  پاسخ
  • MIE6 گفته:

   سلام و درود. بلیط دائمی یعنی چی؟ برای سفر هم رشته تحصیلی مهم نیست. بهتره اطلاعات بیشتری رو سایت کسب کنید

   پاسخ
 49. مرجان بخشي گفته:

  سلام همسر من يك دندانپزشك با ٢٠ سال سابقه كار است آيد امكان كاري مرتبط با شغلش در آمريكا و كدام ايالت هست با توجه به اينكه من لاتاري قبول شده ام چه اقداماتي جهت بيكار نماندن همسرم در آنجا مي تواني. مشاوره بفرماييد ممنون

  پاسخ
  • m.alekasir گفته:

   با سلام
   بعد از ورود و اخذ اقامت می تونید برای معادلسازی مدارک ایشون اقدام کنید که پس از معادلسازی می تونن وارد بازار کار بشن

   پاسخ
 50. محسن گفته:

  درود گرامی
  من فوق دیپلم نرم افزار هستم ، ۴۱ ساله ولی بیش از بیست سال تجربه کاری در شیشه بری دارم ، آیا امکان مهاجرت من و خانواده‌ام به آمریکا هست ؟؟

  پاسخ
  • Miemalekhpour98 گفته:

   سلام دوست عزیز شما می توانید با مراجعه به سایت های کاریابی یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما دریافت کنید و به کشور آمریکا مهاجرت کند می تواند از محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده کنید

   پاسخ
  • MIE6 گفته:

   سلام و درود. اروپا شاید برای شما مناسب تر باشه ولی باید از یک باشگاه پیشنهاد دریافت کنید

   پاسخ
 51. فرشاد گفته:

  با عرض سلام استاد ملک‌پور ببخشید من ارشد مهندسی نفت دارم برای دکترا میشه واسه کانادا و آمریکا اقدام کنم یا مشکلی برای رشته من وجود داره چون نفت هر کشور متفاوت هست؟

  پاسخ
  • MIE6 گفته:

   سلام و عرض ادب متقاضی گرامی. برای خیلی کشور ها شانس خوبی دارید ولی در کل پذیرش دکترا بستگی به رزومه شما خواهد داشت

   پاسخ
 52. ناشناس گفته:

  سلام بنده مکانیک خودرو های لاکچری در ایران هستم ۲۵ساله
  ۱۰سال سابقه کادر
  می خوام هر طور شده برم لس آنجلس راهنماییم کنید ممنون

  پاسخ
  • nazarian گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   شما از طریق پیشنهاد شغلی و یا تحصیلی می تواید برای ای کشور اقدام بفرمایید. برای اخذ اطلاعات دقیقتر با مشاورین موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید.
   سپاس

   پاسخ
  • a.ranjbar گفته:

   سلام دوست عزیز. برای راهنمایی تخصصی و بررسی رزومه خود جهت مهاجرت به امریکا یا هر کشور دیگری با کارشناسان موسسه ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 53. ناشناس گفته:

  سلام و وقت بخیر جناب من۱۸سال سن دارم میخواستم ببینم برای کار در این کشور به عنوان یه کار تایمی از این دسته مشاغل هم میشه اقدام کرد

  پاسخ
 54. امیر گفته:

  سلام
  من لیسانس ام را در آلمان گرفتم. ایا میتوانم به راحتی برای مهاجرت درخواست دهم یا اینکه برای ایرانی بودن به مشکل بر میخورم؟
  و اینکه چه ریزنمراتی در مدرک نیاز است؟

  پاسخ
  • MIE8 گفته:

   سلام و عرض ادب

   دوست عزیز از ایران قصد اقدام دارید یا آلمان؟ ریز نمرات نیز بسته به شرایط دانشگاه مقصد مشخص می شود.

   پاسخ
 55. محبوبه گفته:

  سلام پزشک فوق تخصص ریه هستم ۴۲ سالمه
  هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی سمنان هستم
  ۷ سال سابقه کار دارم
  از چه طریقی میتونم برای مهاجرت آمریکا اقدام کنم؟

  پاسخ
  • Miemalekhpour98 گفته:

   سلام دوست عزیز شما می باید ابتدا اقامتی از طریق غیر از راه کاری دریافت کنید و در آنجا بتوانید مدارک خود را معادل سازی کنید و مشغول به کار پزشکی شوید

   پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی پیدا نمودن کار کاملا بسته به سوابق کاری شما ، مهارت و زبان شما دارد و صرفا مدرک تاثیری نخواهد داشت

   پاسخ
 56. ناشناس گفته:

  درود بر شما
  من در وین اتریش زندگی میکنم و پاس پناهندگی این کشور را دارم ، کارم در زمینه دیزاین و بازسازی خانه است و ۴ سال هم در اینجا مشغول به همین کار بودم ولی متاسفانه سیاه ، میخوام بدونم چجوری میتونم با یکی از شرکت‌های هم وطنم در این زمینه تماس بگیرم و تقاضای کمک و کار کنم . ممنون

  پاسخ
 57. علی گفته:

  فوق لیسانس زبان المانی هستم وچند سال تجربه اموزش المانی دارم برنده لاتاری ودعوت به مصاحبه شده ام ایا درصورت دریافت گرین کارت برایم شعلی در رابطه با زبان المانی هست

  پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز قطعا جهت پیدا کردن کار باید در محیط با کارفرمایان مختلف صحبت کنید این مسئله کاملا به نظر کارفرمایان و نیاز آن ها بستگی دارد حتی از الان هم می توانید مکاتبه کنید

   پاسخ
 58. Framand گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده ۳۵سال سن دارم ۱۰سال ساقه بیمه و مهندس مکانیک خودرو دارم و مدارک فنی شامل تراشکاری فرزکاری و فرزکاریcncوبرنامه نویسی اون و هیدرولیک پنوماتیک و انژکتور خودرو دارم
  امکان گرفتن ویزای کار برام موجوده؟
  وباید از کجا شروع کنم؟

  پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز برای کار در این کشور لازم است دعوت نامه شغلی داشته باشید. یعنی شخصی در این کشور شما را به عنوان نیروی متخصص استخدام نماید. در صورت داشتن مدرک زبان قوی میتوانید برای ویزای کار کانادا یا همان اسکیل ورکر اقدام داشته باشید.

   پاسخ
 59. ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده ۳۵سال سن دارم ۱۰سال ساقه بیمه و مهندس مکانیک خودرو دارم و مدارک فنی شامل تراشکاری فرزکاری و فرزکاریcncوبرنامه نویسی اون و هیدرولیک پنوماتیک و انژکتور خودرو دارم
  امکان گرفتن ویزای کار برام موجوده؟
  وباید از کجا شروع کنم؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   می بایست رزومه خود را برای کارفرما ارسال کرده و در صورت تایید جاب آفر دریافت کنید و سپس برای ویزا درخواست دهید

   پاسخ
 60. ناشناس گفته:

  سلام من بیست یک سال سن دارم و دارای دو سال سابقه کار تو داروخانه دارم و نسخه پیچ هستم همینطور تزریقات هم دوره کامل گذروندم همینطور فوریت پزشکی و این که زبان انگلیسی هم دو سال کلاس رفتم کامل یاد گرفتم بنظر شما شانس برای من وجود داره که بخام مهاجرت کنم

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   با داشتن تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط در زمینه مشاغل مورد نیاز کشور مقصد می توانید جهت دریافت جاب آفر اقدام کنید.

   پاسخ
 61. ناشناس گفته:

  درودبرشما ۳۰ سال سابقه کار در شغل نجاری یا درودگری دارم ۲۶ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم در حال حاضر صاحب کار هستم و صاحب مجموعه کوچک سن بنده ۴۲ سال ۲ تا بچه دارم
  برای مهاجرت کاری بهترین روش رو بفرمایید سپاس

  پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی سن شما کمی باری مشاغل در خارج از کشور بالا می باشد و بهتر است در زمینه سرمایه گذاری اقدام بفرمایید

   پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی کمی این امر دشوار می باشد ولی می توانید شانس خود را امتحان بفرمایید محصول گام به گام تا کار استاد ملک پور می تواند شما را در این زمینه یاری کند

   پاسخ
 62. حمیرا جمالی گفته:

  سلام
  من پزسک متخصص داخلی هستم که در ایران فارغ االتصیل شدم ومدت بیست سال سابقه کار دارم
  از طریق همسرم سیتیزن امریکا شدم
  جدیدا به فکر مهاجرت افتادم میدونم برای اجازه ی کار در امریکا باید امتحانهای usmle رو پاس کنم
  ولی فعلا برای چند ماه اول که من بیکار هستم ایا حقوق بیکاری به من تعلق میکیره تاشغل مناسب پیداکنم

  پاسخ
  • a.ranjbar گفته:

   سلام و عرض اد ب . خیر دوست عزیز برای دریافت بیمه بیکاری باید سابقه کاری در ان کشور را داشته باشید.

   پاسخ
 63. مجید عباسی گفته:

  سلام یه سوال داشتم ایا از طریق کار ترید در بازاررهای جهانی مثل فارکس میشه ویزایی کار گرفت

  پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز در صورتی که کارفرمایی به شغل شما و حرفه شما نیاز داشته باشد میتوانید اقدام کنید

   پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای کار در امریکا باید تخصص و دانش لازم در رشته های مورد تقاضا را داشته باشید تا کارفرمایی از این کشور شما را استخدام نمایید. در صورتی که سرمایه و تجربه بیزنس داشته باشید میتوانید از روش های مبتنی بر سرمایه نیز وارد این کشور شوید و کسب و کار خود را راه اندازی نمایید.

   پاسخ
 64. سارا صالحیان گفته:

  ببخشید من یه سوال داشتم میشه از طریق بورسیه دانشگاه به آمریکا رفت و بعد از اتمام دانشگاه در آمریکا وایساد ث بر نگشت

  پاسخ
  • a.ranjbar گفته:

   اگر بتوانیدپس از اتمام تحصیل جاب افر پیدا کنید می توانید از طریق اقامت کاری در امریکا بمانید در غیر این صورت مجبور به بازگشت خواهید بود. و در صورت ماندن بدون داشتن اقامت قانونی هیچ خدمات شهروندی در این کشور نخواهید داشت.

   پاسخ
 65. F.A.B گفته:

  سلام ببخشید می خواستم ببینم کار کردن به صورت مجازی با شرکت امریکایی قانونی می باشد وقتی من ایرانی هستم؟

  پاسخ
  • a.ranjbar گفته:

   خیر دوست عزیز از دید دولت فدرال قانونی نیست و در صورت اینکه هویت و لوکیشن شما ایران باشد. امکان دریافت حقوق نخواهید داشت.

   پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی مشکلی ندارد ولی شما از هیچ خدماتی از این کشور قادر به بهره مندی نخواهید بود

   پاسخ
 66. ناشناس گفته:

  سلام ببخشید می خواستم ببینم کار کردن به صورت مجازی با شرکت امریکایی قانونی می باشد وقتی من ایرانی هستم؟

  پاسخ
  • a.ranjbar گفته:

   سلام و عرض ادب . در صورتی که اقامت امریکا را نداشته باشید و صرفا به عنوان یک فرد ایرانی اقدام کنید به دلیل تحریم های اعمال شده به ایرانیان از سوی دولت امریکا .در صورت هرگونه فعالیت شغلی و اقتصادی با تحریم مواجه خواهید شد. وحقوق و دریافتی شما بلوکه خواهد شد

   پاسخ
 67. اسما قندی گفته:

  سلام ببخشید یه سوال داشتم با پول کم و بازیگری میشه به امریکا برم و بازیگر امریکایی شم

  پاسخ
  • a.ranjbar گفته:

   سلام دوست عزیز . تحصیل و زندگی در امریکا هزینه بالایی خواهد د اشت. حتما باید از تمکن مالی لازم برخوردار باشید.

   پاسخ
    • MIE20 گفته:

     سلام و ارادت
     با داشتن تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط در زمینه مشاغل مورد نیاز کشور مقصد می توانید جهت دریافت جاب آفر اقدام کنید.

     پاسخ
 68. Pavlina گفته:

  با سلام خدمت شما من پاولینا۲۸ سال تازه میخایم با خانواده اقدام کنیم بریم آمریکا ایالت کالیفرنیا و به کار عکاسی علاقه دارم ایا بازار کاری خوب داره برای مدلینگ و تبلیغات

  پاسخ
  • a.ranjbar گفته:

   سلام و عرض ادب . دوست عزیز این مورد به شرایط شما بستگی دارد . اما به طور کل امریکا کشور فرصت ها و ایده هاست

   پاسخ
 69. مهدی نژاد گفته:

  وقتتون بخیر
  من توی آمریکا یک مغازه ی شیرینی پزی دارم که توش فقط شیرینی های خودِ ایران تخصصی درست میشه
  میخواستم بدونم میتونم برای خواهرم که توی ایران هست و همین شیرینی پزی رو انجام میده جاب آفر بفرستم؟ امکانش هست درخواست بدم که چون متخصص در این مدل شیرینی پزی نیاز دارم برای خواهرم ویزای کاری بگیرم؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   کارفرما می تواند با داشتن شرایط مناسب و گذراندن مراحل رسمی، برای متقاضیان دعوتنامه رسمی ارسال کند.

   پاسخ
 70. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید ….من میخام برای چند تا از اژانس های مدلینگ درخاست عضویت بفرستم ….میخاستم بدونم در صورت قبول شدنم میتونم از این طریق کاری برای مهاجرت و اقامت تو امریکا انجام بدم؟
  و اینکه من ایرانی نیستم..دراین صورت شرایطم فرق نمیکنه?

  پاسخ
  • a.ranjbar گفته:

   سلام دوست عزیز. در صورت گرفتن جاب افر رسمی در زمینه فعالیتتان این شانس را خواهید داشت اما همه چیز منوط خواهد بود به رویکرد سفارت امریکا و همچنین سایر جزییات رزومه شما

   پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز در صورتی که تخصص و مهارت داشته باشید و بتوانید کارفرمایی پیدا کنید شانس اخذ اقامت کاری خواهید داشت.

   پاسخ
   • ناشناس گفته:

    اگر بخام ازین طریق اخذ اقامت کاری بگیرم ….باید مدرک دیگه ای هم داشته باشم؟؟مثلا مدرک تحصیلی و ….

    پاسخ
    • MIE5 گفته:

     با سلام و وقت بخیر
     دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری امریکا شما باید تخصص و مهارت کافی داشته باشید تا بتوانید کارفرمایی پیدا کنید. داشتن مدرک تحصیلی، سطح زبان، سوابق کاری شما بسیار مهم خواهد بود.

     پاسخ
    • m rafiee گفته:

     سلام دوست عزیز بله داشتن مدرک تحصیلی الزامی است شما باید کارفرمایی پیدا کنید و با توجه به نیاز کارفرما مدارک مورد نیاز را آماده نمایید

     پاسخ
     • n khodadad گفته:

      سلام و عرض ادب دوست گرامی شما با مدرک دیپلم هم می توانید جاب آفر دریافت نمایید ولیکن کاری که اخذ میکنید بایستی دید شرایط آن کدام است

  • a.ranjbar گفته:

   سلام دوست عزیز خیر تحصیل در رشته بازیگری کفایت نمیکند. شما باید رزومه تحصیلی بسیار عالی داشته باشید.

   پاسخ
  • MIE8 گفته:

   سلام و عرض ادب

   دوست عزیز برای اخذ بورسیه لازم است شرایط دانشگاه مورد نظر را بررسی بفرمایید.

   پاسخ
 71. صفری گفته:

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید 25 سالمه در زمینه هنر تخضص گرافیک و فرش هستم میشه ویزا گرفت ؟

  پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی در صورتی که بتوانید هنرمندی خود را اثبات بفرمایید قادر خواهید بود برای ویزا های هنرمندی اقدام بفرمایید در غیر این صورت بایستی مسیر های کار از طریق دریافت جاب آفر و یا تحصیل در امریکا را دنیال بفرمایید

   پاسخ
  • m.alekasir گفته:

   با سلام
   برای ویزا کاری باید سابقه کار مرتبط و مدرک زبان داشته باشید
   می تونید برای ادامه تحصیل اقدام کنید که ضمن تحصیل اجازه کار هم دارید و می تونید به اقامت کاری هم برسید

   پاسخ
 72. ناشناس گفته:

  با سلام وعرض ادب . بنده دکتری شیمی آلی و ۲۱ سال سابقه تدریس در دانشگاه دارم و سن من ۴۸ سال هست آیا برای بنده امکان مهاجرت کاری به آمریکا وجود دارد؟

  پاسخ
  • Nazarian گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   برای مهاجرت کاری باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما از این کشور داشته باشید.
   سپاس

   پاسخ
   • Ghazal گفته:

    من 1400 کنکور دارم و میخوام رشته مترجمی زبان انگلیسیو بزنم و بعد از لیسانسم برم امریکا با رشتم چه شغل مناسبی با درامد بالا میتونم داشته باشم ؟!

    پاسخ
    • Miemalekhpour98 گفته:

     سلام دوست عزیز شما می توانید در هنگام انتخاب رشته به لیست مشاغل مورد نیاز در آمریکا مراجعه کنید

     پاسخ
 73. Director گفته:

  سلام و عرض ادب. اگر کسی از طریق ویزای تحصیلی به آمریکا برود و سپس در آنجا اقدام به کار نماید آیا به او اقامت یا گرین کارت داده میشود؟ اگر بلی پس از چه مدت؟ و آیا کار بازیگری و یا کارگردانی هم شامل مواردی میشود که فرد بتواند از طریق کار در این حوزه ها اقامت دریافت نماید؟

  پاسخ
  • M گفته:

   سلام من ۱۶ سالم می خوام برم کلاس یازدهم شرایط پلیس شدن چی برا امریکا مبشه بری و باید دیپلم داشته باشی هزینه رفتندر این وضیعیتکرونا چطوره چگونه هست ممنون زوتر جواب دهید

   پاسخ
   • m rafiee گفته:

    سلام دوست عزیز شما برای مهاجرت به آمریکا باید در آمریکا فردی را به عنوان قیم معرفی کنید یا اینکه مدرسه ای را پیدا کنید که قیومیت شما را بر عهده بگیرد ابتدا ویزای تحصیلی می گیرید وارد می شود در کنار آن استعدادسنجی می شوید و در صورت صلاحدید دوره‌های مد نظر رو می گذرانید

    پاسخ
  • MIE4 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   شما حین تحصیل به صورت تمام وقت اجازه ی کار ندارید.
   در صورتی که قصد دارید به صورت تمام وقت کار کنید، می بایست ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تغییر دهید.
   در صورت عقد قرارداد کاری مطابق با شرایط تان، امکان اخذ این ویزا را خواهید داشت.
   با آرزوی موفقیت

   پاسخ
 74. R_n گفته:

  سلام و عرض ادب
  میخواستم بدونم
  من بعد از گرفتن مدرک دیپلم در رشته ریاضی فیزیک می تونم برم آمریکا برای ادامه تحصیل در رشته فیزیک و امریکایی بشم و کار کنم

  پاسخ
  • MIE7 گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله هم میتوانید از الان در دبیرستان های این کشور و هم در آینده در دانشگاه های این کشور اقدام به اخذ پذیرش نمایید

   پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی شما بایستی دارای یک پیشنهاد شغلی معتبر باشید برای دست یابی به این پیشنهاد می توانید با خریداری محصول گام به گام تا کار آقای دکتر ملک پور اصول کاریابی را فرا گرفته و در این راستا اقدام فرمایید

   پاسخ
 75. M گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  با مهندسی نفت خوندن در ایران میشه برای ادامه تحصیل برای مقطع پی اچ دی یا مستر وارد کشور امریکا شد؟و بعد از فارغ التحصیل شدن به عنوان مهندس نفت کار کرد؟یا اینکه شرایط پذیرش برای رشته نفت تو ایران نیست؟

  پاسخ
  • a.ranjbar گفته:

   سلام و عرض ادب . بله دوست عزیز امکان پذیر است . برای پاسخ دقیقتر به این سوال باید اطلاعات بیشتری از خودتان ارایه د هید جهت بررسی شرایطتان با مشاوران موسسه تماس بگیرید.

   پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در حال حاضر امریکا ویزای کار به ایرانی ها نمی دهد. شما برای کار در هر کشوری باید کارفرما داشته باشید و یا با یک بهانه مثل تحصیل وارد محیط شوید تا دسترسی به بازار کار داشته باشید.

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »