تخفیف ویژه نوآفرینی کانادا

مهاجرت کاری به قبرس

این روزها کشور قبرس با ارائه زندگی با کیفیت بالا به شهروندان خود و مهاجرانی که به این کشور مهاجرت می کنند توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند که به همین دلیل بسیاری از افراد کشور قبرس را برای مهاجرت خود انتخاب می کنند. همان طور که می دانید، راه های زیادی برای اخذ ویزا و مهاجرت به کشور قبرس وجود دارد از جمله مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری و غیره که هر کدام از این راه ها نیازمند تحلیل و بررسی هستند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم با تهیه این مقاله در رابطه با مهاجرت از طریق کار در قبرس به سوالات شما عزیزان در این زمینه پاسخ دهیم. شما می توانید با مراجعه به دیگر مقاله های موجود در سایت موسسه ملک پور از جزییات دیگر روش های مهاجرت به قبرس آگاه شوید. همچنین شما می توانید با تماس با شماره تلفن های موسسه از مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید.
آنچه در این نوشتار می خوانید

شرایط کار در قبرس برای ایرانیان

جمهوری قبرس کشوری است واقع در سمت شرق دریای مدیترانه که پرجمعیت ترین جزیره این دریا به شمار می رود. از لحاظ بزرگی و وسعت، قبرس سومین جزیره در بین جزیره های دریای مدیترانه است و به دو بخش ترک نشین و یونانی نشین تقسیم شده است. جمعیت قبرس یک میلیون و صد و پنجاه هزار نفر است و زبان رسمی این کشور یونانی و ترکی استانبولی می باشد. یونانی هایی که در جزیره قبرس زندگی می کنند دین مسیحی دارند اما دین ترک های قبرس اسلام است. واحد پول رسمی کشور قبرس یورو است و حکومت آن به شکل جمهوری اداره می گردد. همچنین آب و هوای کشور قبرس در تابستان بسیار خشک و گرم است اما در زمستان آب و هوای این کشور معتدل و اصطلاحا مدیترانه ای است. کشور قبرس شامل 6 استان می باشد که از مهم ترین استان های آن می توان به فاماگوستا، لارناکا و نیکوزیا که پایتخت این کشور نیز می باشد اشاره کرد. در ادامه به بررسی کار در قبرس و نحوه اقدام برای اخذ ویزای کاری این کشور می پردازیم.

گام-به-گام-تا-کار-در-خارج-از-کشور

بررسی نرخ بیکاری در مهاجرت کاری به قبرس

یکی از مهم ترین شاخص هایی که متقاضیان مهاجرت به هر کشوری باید از آن اطلاع داشته باشند نرخ بیکاری کشور مورد نظر است، به خصوص اگر افراد قصد مهاجرت از طریق کار را داشته باشند. برای مهاجرت از طریق کار در قبرس باید به نرخ بیکاری قبرس توجه داشته باشیم. نرخ بیکاری یک کشور نشان دهنده آن است که متقاضی درآن کشور چه مقدار شانس برای یافتن کار مورد نظر خود دارد. طبیعی است که هر چه این نرخ پایین تر باشد شانس فرد برای پیدا کردن کار بیشتر است و در واقع یعنی کشوری که نرخ بیکاری پایینی دارد توانسته برای افراد زیادی کار مناسب تهیه نماید در نتیجه شانس متقاضی نیز برای پیدا کردن کار مناسب بیشتر است.
در ادامه نرخ بیکاری کشور قبرس در سال های اخیر را مشاهده می کنید. همان طور که می بینید، نرخ بیکاری کشور قبرس در سال 2002 کمترین میزان خود یعنی 3 درصد را داشته و در سال 2013 بیشترین نرخ بیکاری در کشور قبرس یعنی 16درصد بوده است اما این نرخ کم کم کاهش یافته و در حال حاضر به حدود 7.4 درصد رسیده است هرچند نرخ بیکاری قبرس همچنان نسبت به کشورهایی چون آلمان یا اتریش زیاد است. به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم تا با مقایسه نرخ بیکاری کشورها بهترین تصمیم را برای مهاجرت خود بگیرید. همچنین با تحصیل در آلمان و یا اتریش می توانید به راحتی پس از تحصیل به جستجوی کار بپردازید.

نرخ بیکاری قبرس

انواع ویزای کاری قبرس

همان طور که قبلا اشاره کردیم، افراد زیادی قصد مهاجرت به کشور قبرس را به دلیل کیفیت برای زندگی در این کشور دارند و به همین دلیل اخذ ویزای کاری برای کار در قبرس نیازمند تلاش است. امکان کار و اشتغال برای افرادی که عضو کشور های اتحادیه اروپا هستند بدون نیاز به اخذ ویزای کاری وجود دارد. البته برای کار در قبرس به مدت بیش از 3 ماه متقاضی باید با مراجعه به اداره مهاجرت این کشور و ارائه مدارک خود ثبت نام لازم را انجام دهد اما متقاضیانی که عضو کشورهای اتحادیه اروپا نیستند باید برای کار در این کشور حتما ویزای کاری خود را اخذ کنند. بعد از اخذ ویزای کاری اگر تخصص آن ها در رشته های پرطرفداری مثل برق یا آی تی نباشد متقاضی باید بعد از 4 سال اقامت قبرس به کشور خود برگردد. متقاضیان اخذ ویزای کاری کشور قبرس می توانند با مراجعه به سفارت این کشور و ارائه مدارک هویتی خود و همچنین داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمایی معتبر در کشور قبرس با توجه به شرایط خود اقدام به اخذ یکی از ویزاهای کاری زیر نمایند:

 • ویزای کاری برای کارآفرینی و استارتاپ
 • ویزای کاری مناسب کارآموزی
 • ویزای کاری برای کار در شرکت های بین المللی
 • ویزای کاری برای کار در شرکت های بین المللی
 • ویزای کاری برای کار در خانه
 • ویزای کاری برای انجام کارهای داوطلبانه
 • ویزای کاری برای استخدام در شرکت های عمومی

 

 • هزینه ویزای کار قبرس:
  قبرس دارای اقتصادی است که به سرعت در حال رشد است این امر در کنار محیط کاری بین المللی و نرخ بسیار پایین مالیات، شرایط کار در قبرس را برای متقاضیان بین المللی بسیار مطلوب نموده است. تمام نیروی خارجی خارج از اتحادیه اروپا که به فکر استخدام در قبرس هستند، می بایست مجوز کار در قبرس را اخذ کنند. متقاضیان اعزام نیروی کار به قبرس می بایست برای ورود به قبرس و کار در این کشور 3 مجوز دریافت نمایند. مجوز کار که اجازه کار به متقاضیان می دهد، ویزای کاری که اجازه ورود به قبرس و کار در این کشور را می دهد و ویزای اقامت که اجازه سکونت در قبرس بیش از 3 ماه را می دهد. هزینه ویزای کار قبرس 60 یورو می باشد. متقاضی به جز هزینه ویزای کار قبرس می بایست به ضمانت نامه بانکی نیز توجه داشته باشد. ضمانت نامه بانکی در اغلب موارد توسط کارفرمای قبرسی پرداخت می شود و مبلغ آن 350 الی 850 یورو می باشد. دقت نمایید که ضمانت نامه می بایست حداقل 12 ماه از شروع استخدام شما معتبر باشد.

 

 • مدت زمان دریافت مجوز کار قبرس چقدر است؟
  اگر به دنبال کار در قبرس شمالی یا قبرس جنوبی هستید می بایست مجوز کار دریافت نمایید. از مهمترین سوالاتی که در این مسیر مطرح می شود، مدت زمان دریافت مجوز کار قبرس چقدر است؟ می باشد. مدت زمان پردازش مجوز کار قبرس از زمانی محاسبه می شود که مدارک خود را ارائه می کنید و به طور معمول 4 الی 6 هفته می باشد البته در برخی از موارد مدت زمان دریافت مجوز کار قبرس ممکن است 6 ماه نیز طول بکشد.

کار در قبرس و بررسی ویزای همراه

یکی از دغدغه های مهم افرادی که قصد مهاجرت به کشور قبرس از طریق کار را دارند این است که آیا امکان اخذ ویزای همراه برای خانواده متقاضی وجود دارد یا خیر. جواب این سوال بسیار برای افراد متاهلی که قصد همراه داشتن خانواده خود یعنی همسر و فرزند زیر 18 سال خود را در قبرس دارند بسیار مهم است به همین علت بهتر است قبل از هر گونه اقدامی برای اخذ ویزای کاری و مهاجرت برای کار در قبرس ابتدا شرایط اخذ ویزای همراه برای کشور قبرس را با دقت بررسی کنیم. برای مهاجرت از طریق کار در قبرس در صورتی به متقاضی اجازه اخذ ویزای همراه برای خانواده او یعنی همسر بالای 21 سال و فرزندان مجرد زیر 18 سال وی داده می شود که فرد دارای اقامت و زندگی در کشور قبرس به مدت دو سال باشد. البته مدت زمان این ویزای همراه یک سال است و پس از گذشت این یک سال باید تمدید شود.

شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار قبرس

متقاضیانی که قصد دارند برای اشتغال و کار در قبرس اقدام به اخذ ویزای کاری این کشور نمایند باید مدارک زیر را به سفارت کشور قبرس تحویل دهد. هر فرد با توجه به نوع ویزای کاری، که انواع آن را قبلا برای شما مطرح کردیم، باید مدارک خاصی را به سفارت کشور قبرس ارائه نماید اما مدارک عمومی برای اخذ ویزای کاری کشور قبرس عبارتند از:

 • مدارک هویتی فرد
 • رزومه کاری
 • کپی پاسپورت متقاضی
 • بیمه نامه متقاضی با اعتبار زمانی
 • مدارک مربوط به تمکن مالی فرد که نشان دهد متقاضی می تواند هزینه ها و مخارج زندگی در قبرس را بپردازد
 • مدرک معتبری که نشان دهد فرد سوء پیشینه قضایی ندارد
 • انجام تست های پزشکی لازم و ارائه تائیدیه آن ها
 • تکمیل فرم های لازم برای اخذ ویزای کاری مورد نظر
 • تائیدیه قرارداد کاری که بین متقاضی و کارفرما عقد شده است

کار در قبرس و میزان حقوق در قبرس

یکی دیگر از مهم ترین مسائل برای مهاجرانی که از طریق کار در قبرس قصد مهاجرت به این کشور را دارند میزان درآمد و حقوق در این کشور است. میزان درآمد در یک کشورر بسیار مهم است و حتماً باید با دقت فراوان بررسی شود زیرا فرد باید بتواند با درآمد خود از پس هزینه ها و مخارج زندگی خود در کشور قبرس بر بیاید. حداقل حقوقی که برای کارگران ساده در کشور قبرس در نظر گرفته شده حدود 870 یورو است و متوسط حقوق برای کار در شهر نیکوزیا که پایتخت قبرس است حدود 1.300 یورو است. طبق قوانین کشور قبرس میزان حقوقی که در قرارداد کاری بین کارفرما و کارمند تعیین می شود نباید از حداقل حقوق در کشور قبرس کمتر باشد. در ادامه میانگین حقوق برخی از مشاغل در کشور قبرس را برای شما در جدولی قرار داده ایم.

نوع شغل و حرفه میزان حقوق به یورو در سال
مدیر پروژه IT 54,500
مدیر مارکتینگ 45,700
مدیر بازاریابی 45,000
مدیر هتل 45,000
مدیر منابع انسانی 41,000
وکیل 39,000
مدیر اقتصاد 21,000

شغل های پردرآمد در قبرس

اگر شما هم به دنبال مهاجرت کاری به قبرس هستید پس بدون شک می خواهید در مورد شغل های پردرآمد در قبرس اطلاعاتی کسب نمایید تا با انتخاب یکی از شغل های پردرآمد در قبرس به مهاجرت کاری به این کشور دست بزنید. در زیر در مورد شغل های پردرآمد در قبرس اطلاعاتی ارائه کرده ایم.

 • جراحان / پزشکان:
  محدوده حقوق ماهیانه: از 4,270 یورو تا 12,200 یورو
  همیشه کمبود پرستار، دندانپزشک و داروساز در قبرس وجود داشته است، اما در سال گذشته و احتمالا در سال آینده نیز تقاضا برای دستیاران آزمایشگاه، پزشکان، درمانگران و پزشکان عمومی افزایش خواهد یافت. این مشاغل به واسطه ماهیت حیاتی و ارتباط مستقیمی که با جان انسان ها دارند، همواره جزو شغل های پردرآمد در قبرس بوده اند.
 • قاضی:
  محدوده حقوق ماهیانه: از 3,580 یورو تا 10,300 یورو
  قضاوت به دلایل مسئولیت های سنگین و تصمیم گیری در سرنوشت افراد یکی از سخت ترین مشاغل و در عین حال پردآمدترین مشاغل در قبرس می باشد.
 • وکیل:
  محدوده حقوق ماهیانه: از 2,900 یورو تا 8,320 یورو
  یک وکیل موفق می تواند سرمایه شما را پس انداز کند یا پول زیادی به دست بیاورد یا احتمالاً می تواند شما را از مجازات معاف کند.
 • مدیران بانک:
  محدوده حقوق ماهیانه: از 2,730 یورو تا 7,830 یورو
  در اختیار داشتن صدها میلیون سرمایه و سرمایه‌گذاری با تمام ریسک‌های مرتبط، مدیریت یک بانک را به یک وظیفه بسیار مهم تبدیل می‌کند که ارزش دستمزد زیادی را دارد.

مشاغل مورد نیاز در قبرس 2022

یکی از مهم ترین موارد برای افرادی که قصد مهاجرت از طریق کار در قبرس را دارند و حتماً باید آن ها را مد نظر قرار دهند این است که آیا تخصص و حرفه متقاضی جزو مشاغل مورد نیاز در آن کشور هست یا خیر. همه کشور ها در برخی از رشته ها و تخصص ها کمبود نیرو دارند و به همین دلیل سالانه لیست مشاغل مورد نیاز خود را به صورت رسمی منتشر می کنند و از مهاجرینی که رشته و تخصص آن ها جزو لیست منتشر شده است استقبال ویژه ای به عمل می آورند و از آن ها حمایت می کنند. همان طورکه قبلا گفتیم، به مهاجرینی که برای کار در قبرس اقدام می کنند اقامتی چهارساله اعطا می شود که قابلیت تمدید ندارد اما اگر شغل و تخصص متقاضی جزو مشاغل موردنیاز باشد این امکان وجود دارد که اقامت فرد تمدید گردد. همچنین فرد می تواند به راحتی با هر چند سال سابقه کاری که در رشته های پر تقاضا دارد برای اخذ اقامت دائم کشور قبرس اقدام نماید. این مشاغل و رشته های پر تقاضا و مورد نیاز در کشور قبرس عبارتند از رشته های اقتصاد و رشته های مهندسی همچون برق و IT. در ادامه چند رشته از این مشاغل مورد نیاز را برای شما قرار داده ایم.

 • پزشکی:
  حتی قبل از وقوع همه‌گیری COVID-19، مشاغل در زمینه پزشکی تقاضای زیادی داشتند. همیشه کمبود پرستار، دندانپزشک و داروساز وجود داشت، اما در سال گذشته و احتمالاً در سال آینده نیز تقاضا برای دستیاران آزمایشگاه، پزشکان، درمانگران و پزشکان عمومی افزایش خواهد یافت. یک واقعیت جالب همچنین این است که دانشگاه‌های رشته‌های علوم پزشکی و اعصاب فرصت‌های بیشتری برای دکترا به فارغ‌التحصیلان ارائه می‌دهند.
 • فناوری اطلاعات / مخابرات:
  جای تعجب نیست که پرتقاضاترین مشاغل در قبرس و همچنین در میان پردرآمدترین مشاغل مربوط به حوزه ICT است. تقاضای روزافزونی برای متخصصانی وجود دارد که در نرم افزار و توسعه وب، فناوری های ابری، مهندسی کامپیوتر و یادگیری ماشین تخصص دارند.
 • حسابداری و حسابرسی:
  حسابداران و حسابرسان در سراسر جزیره از لیماسول تا نیکوزیا، لارناکا و پافوس بسیار مورد توجه هستند. این احتمالاً صنعتی با بیشترین رقابت است، زیرا حسابداران و حسابرسان بسیار ماهری دارند که هم در اینجا زندگی می کنند و هم به قبرس نقل مکان می کنند. حقوق بسیار به تجربه بستگی دارد، اما این شغل به دلیل مهارت های ارزشمند این متخصصان بسیار رقابتی است. حرفه حسابرسی می تواند مسیری پردرآمد برای افراد با استعداد و ماهر باشد. این حسابداری و حسابرسی را در میان مشاغل پرتقاضا در قبرس قرار می دهد و اگر در این زمینه تخصص شما باشد، مشاغل خالی مختلفی برای انتخاب خواهید داشت.
 • بازار یابی:
  موقعیت های فروش نیز با شرکت هایی که به دنبال افراد بسیار بااستعداد با استعداد توسعه تجارت هستند، بسیار مورد تقاضا هستند. شرکت ها به طور مداوم به دنبال نامزدهایی با مهارت های زبانی خوب و تجربه مرتبط در صنعت هستند و در ازای آن حقوق و پاداش های رقابتی ارائه می دهند. مدیران فروش از جمله مشاغلی هستند که بیشترین درآمد و تقاضا را در قبرس دارند.

مهاجرت کاری به قبرس

نحوه کاریابی و مهاجرت به قبرس از طریق کار

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد مهاجرت از طریق کار در قبرس را دارید باید ابتدا از نحوه کار یابی در کشور قبرس آگاه شوید. برای یافتن کار در قبرس متقاضی ابتدا باید سعی کند کار یا تخصصی متناسب با زمینه کاری مورد نیاز در کشور قبرس انجام داده و در انجام آن مهارت پیدا کند. همچنین متقاضی باید به یکی از سه زبان انگلیسی، ترکی یا یونانی تسلط کافی پیدا کرده و آن را به خوبی یاد بگیرد. برای اخذ پذیرش کاری در قبرس و پس اخذ ویزای کاری کشور قبرس ابتدا متقاضی باید به دنبال کار بگردد و با صاحب کار خود قرار دادی عقد نماید.
پیدا کردن صاحب کار می تواند از طریق موسسات کاریابی در قبرس صورت گیرد و یا متقاضی می تواند با سفر به قبرس از طریق ویزای توریستی و ارائه رزومه کاری خود به کارفرمایان شغل مناسب و مورد نظر خود را بیابد و در صورت تائید وعقد قرارداد کاری بین طرفین برای اشتغال و کار در قبرس اقدام نماید همچنین این امکان نیز وجود دارد که فرد ابتدا با ویزای تحصیلی قبرس به این کشور سفر کند و بعد از فارغ التحصیلی برای یافتن کار در این کشور اقدام نماید، زیرا قبرس نیروهای کاری که در این کشور تحصیل کرده اند را برای استخدام در اولویت قرار می دهد.

کار در قبرس و مؤسسات کاریابی در قبرس

همان طور که قبلا به آن اشاره کردیم، فرد برای اخذ ویزای کاری قبرس ابتدا باید کار مورد نظر خود را پیدا کرده و بین متقاضی و کارفرما عقد قرارداد صورت پذیرد. یکی از راه های یافتن کار در کشور قبرس از طریق موسسات کاریابی قبرس است. متقاضیان می توانند از قبل برای یافتن کار موردنظر خود در سایت های موسسه های کاریابی قبرس جست و جو کنند و سپس با برگه تائیدیه قرارداد کاری به سفارت مراجعه نمایند. چند نمونه از سایت های کاریابی معتبر در قبرس را برای شما عزیزان در ادامه قرار داده ایم.

سایت های کاریابی معتبر در قبرس
www.cyprusjobs.com
www.ergodotisi.com/en
kariera.com.cy
www.cyprusjobcentre.com
www.cyprusemployment.com

مزایای مهاجرت کاری به قبرس

بدون شک استخدام در قبرس برای متقاضیان مزایای بسیاری را به همراه دارد. یکی از مهمترین مزایای مهاجرت کاری به قبرس می توان به عضو اتحادیه اروپا بودن قبرس باشد. این جزیره کوچک مدت ها است که عضو اتحادیه اروپا است و شما با کار در این کشور و اخذ اقامت کاری قبرس مجاز خواهید بود که در سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا رفت و آمد داشته باشید. در زیر به دیگر مزایای مهاجرت کاری به قبرس اشاره شده است.

 • آب و هوای فوق العاده و محیطی سالم
  320 روز آفتابی در سال در قبرس وجود دارد. در همان زمان کوه هایی در قبرس وجود دارد که در زمستان پوشش برفی دارند و 4 تله اسکی برای اسکی بازان تعبیه شده است.
 • شرایط محیطی عالی
  قبرس از کشورهای کوچک اروپا است که حدود 1 میلیون نفر را در خود جای داده است. در این کشور هیچ شرکت صنعتی بزرگی وجود ندارد که بتواند محیط زیست را آلوده کند. پارکینگ مدرن است و فقط از بنزین/دیزل با کیفیت اروپایی استفاده می کند. 49 سواحل قبرس، یعنی صدها کیلومتر خط ساحلی، گواهینامه بین المللی دوستی محیط زیست “پرچم آبی” را دریافت کرده اند.
 • زندگی امن و راحت
  در قبرس یکی از کمترین میزان جرم و جنایت در اتحادیه اروپا وجود دارد. هیچ مکانی وجود ندارد که به دلیل نزدیکی به این یا آن منطقه مشکل ساز، خرید ملک توصیه نشود. قبرس از یک سو یک کشور اروپایی است. آنجا دموکراسی و نظم حاکم است. از سوی دیگر کل زندگی قبرس با روح گشاده رویی و زندگی طبق قوانین پیچیده شده است. یکی از دلایل مطمئنا کوچک بودن این کشور است که در آن مردم یکدیگر را می شناسند.
 • مهمان نواز بودن قبرسی ها
  قبرسی ها بیگانه هراس نیستند. برخلاف ساکنان بسیاری از کشورهای دیگر، قبرسی ها از نظر تاریخی با خارجی ها بسیار خوب رفتار می کنند. تقریباً همه قبرسی ها انگلیسی و در سطح بالایی صحبت می کنند.
 • استاندارد بالای زندگی
  قبرس از سال 2004 به عضویت اتحادیه اروپا درآمده است. از سال 2008 قبرس در منطقه یورو قرار دارد. قبرس دارای سیستم مراقبت های بهداشتی مدرن و موثر است. استانداردهای زندگی در این کشور بسیار بالا و مطلوب می باشد.
 • آموزش کیفی
  شاید اینگونه بتوان گفت که در قبرس یکی از بهترین سیستم های آموزش متوسطه در کل دریای مدیترانه وجود دارد. می توان مدارس انگلیسی و یونانی و حتی روسی را در قبرس برای تحصیل فرزندان انتخاب نمود. در این کشور همچنین مدارس خصوصی انگلیسی وجود دارند که دوره کامل آموزش ابتدایی و متوسطه را در تمام شهرهای بزرگ قبرس ارائه می دهند.
 • کسب و کار
  بسیاری از شرکت های اروپایی، روسی، هندی و سایر شرکت ها دفاتر مرکزی خود را به قبرس منتقل کرده اند یا نمایندگی های خود را در این کشور افتتاح می کنند. این کشور یک فضای منحصر به فرد برای تجارت ایجاد نموده است که در آن پایین ترین سطح مالیات در اتحادیه اروپا و حداقل بوروکراسی را صاحبان تجارت فراهم نموده است.

کار در قبرس و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در قبرس

این روز ها با توجه به شرایط مناسبی که دولت قبرس به خانواده ها ارائه می دهد، بسیاری از افراد قصد مهاجرت به کشور قبرس از طریق کار در قبرس و اخذ اقامت دائم و سپس تابعیت این کشور را دارند. باید توجه داشت که قبرس برای اعطای اقامت و تابعیت بیار سخت گیرانه برخورد می کند و متقاضیان باید شرایط اخذ اقامت و تابعیت را با دقت دنبال کرده و به آن ها عمل نمایند. متقاضی اخذ اقامت دائم کشور قبرس باید به مدت 5 سال به صورت مداوم به کار در قبرس بپردازد و در این کشور زندگی کند. همچنین متقاضی بعد از گذشت هفت سال می تواند برای تابعیت و اخذ پاسپورت قبرس درخواست خود را به مقامات مربوطه اعلام نماید.

همان طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم طبق قوانین قبرس به جز در رشته های پر تقاضا و مورد نیاز، به متقاضیان کار در قبرس اقامت های 4 ساله اعطا می گردد که قابلیت تمدید برای آن ها وجود ندارد و به همین علت مهاجرانی که قصد اخذ اقامت و تابعیت این کشور را دارند به مشکل بر می خورند. بهتر است مهاجرانی که با هدف اقامت دائم و اخذ تابعیت کشور قبرس قصد دارند به کار در کشور قبرس مشغول شوند این نکات را مورد توجه قرار داده و دیگر کشور ها را برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم مد نظر قرار دهند.

کار در قبرس و سخن پایانی

کار در قبرس، شرایط اخذ ویزای کاری کشور قبرس، مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کاری قبرس و نرخ بیکاری در کشور قبرس را در این مقاله برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دادیم. امید است توانسته باشیم به سوالات شما عزیزان در رابطه با کار در قبرس پاسخ داده باشیم. کشور قبرس توانسته با شرایط مناسبی که در اختیار مهاجران قرار می دهد توجه افراد زیادی را برای مهاجرت به این کشور جلب کند اما همان طور که در مقاله هم به آن اشاره کردیم بهتر است شرایط دیگر کشور ها را نیز مورد بررسی قرار دهید. همچنین به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدام برای کار در قبرس به وکیل مهاجرت معتبری مراجعه نمایید و شرایط خود را با او در میان بگذارید. موسسه ملک پور با داشتن 15 سال سابقه و رزومه ای درخشان می تواند راهنمای شما عزیزان از ابتدا تا انتهای پروسه مهاجرت باشد. شما می توانید با تماس با شماره تلفن های موسسه از مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید و سوالات خود را برطرف نمایید. همچنین این امکان برای شما عزیزان وجود دارد که نظرات و سوالات خود را در زیر همین مقاله در رابطه با کار در قبرس یادداشت نمایید. همکاران ما در اسرع وقت به این سوالات پاسخ خواهند داد.
درباره نویسنده
4.4/5 - (10 امتیاز)

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاکنون 161 دیدگاه ثبت و پاسخ داده شده است
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرص ادب
   اگر در ۸ سال به مدت ۵ سال در قبرس باشید می تونید پاسپورت دریافت کتید.

   پاسخ
 1. مجید گفته:

  از کجا بدونیم دعوت نامه کاری اومده یا نه؟
  از کنسولگری باید پرسید ؟
  یا از سایتی باید نگاه کرد ؟
  از چه طریقی اطلاع داشته باشیم

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز کارفرما به شما باید دعوتنامه را بدهد تا بتوانید برای دریافت ویزای کاری اقدام نمایید

   پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   در صورتی که مدارک شما تایید شود برای شما دعوتنامه کاری ارسال میکنند.

   پاسخ
 2. علی2 گفته:

  سلام وارادت
  درصورت سرمایه گذار بودن در قبرس مثل خرید ملک یا مغازه چنانچه بعدا" تصمیم به فروش گرفته شود ایا به راحتی میتوان پول به ایران حواله کرد

  پاسخ
 3. لطیفه شبرنگ خطبه سرا گفته:

  سلام وقت بخیر میخاستم بدونم با دیپلم کاردانش و شغل کمک پرستار میتوان برای کار وارد کشور قبرس شمالی شد آیا بلد بودن زبان شرط است با محدودیت سنی دارد

  پاسخ
 4. علی گفته:

  با سلام و تشکر از سایت بسیار خوب و عالی شما. من مهندس تکنولوژی جوشکاری هستم با 18 سال سابقه و 42 سال سن. سوال من از محضر شما این هست که میتونم برای ویزای کار در کشور امارات یا عمان اقدامی کنم یا خیرو چقدر میتونم امیدوارم باشم به گرفتن ویزا و پیدا کردن شغل مناسب

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد تا بتوانید درخواست ویزای کاری داشته باشید

   پاسخ
 5. زهره گفته:

  سلام درصورت سرمایه گذاری از طریق خرید مغازه میشه اقامت گرفت و اینکه مجوزکافیشاپ یا فروشگاه و… رو برای مغازه دریافت کرد؟

  پاسخ
  • MIE12 گفته:

   دوست عزیز اخذ اقامت قبرس از طریق خریدمللک امکان پذیر است اگر هدف شما خرید مغازه است باید نوع ملک توسط وکیل بررسی گردد

   پاسخ
 6. ناصر گفته:

  سلام . برای جاب آفر در زمینه سیستمهای امنیتی و دوربین های مداربسته خودتون میتونین کارفرما گیر بیارین؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   خیر دوست عزیز. ولی شما میتوانید محصول گام به گام تا کار را خریداری نمایید تا یاد بگیرید که چطور درخواست جاب آفر بدهید

   پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما باید به دنبال کارفرما باشید که به شما جاب آفر بدهد که بتوانید درخواست ویزای کاری داشته باشید

   پاسخ
 7. الهام گفته:

  سلام ،با مشاغلی مثل باریستا یا آشپز و …میشه برای اقامت دایم قبرس اقدام کرد ؟بدون سابقه کار یا حداکثر دوسال سابقه

  پاسخ
  • r.shahmohamadi@mie.company گفته:

   سلام دوست عزیز
   بای اخذ اقامت کاری قبرس شما ابتدا باید کارفرما پیدا نمایید
   دقت داشته باشید بجز برنامه اسکیلدورکر هیچ برنامه کاری دیگری از ابتدا منجر به اقامت دائم نمیگردد

   پاسخ
 8. جواد گفته:

  با سلام
  میخواستم بدونم واسه کار پیدا کردن در قبرس حتما باید مدرک دانشگاهی داشت یا مدارک فنی و حرفه ای و موسسات آنلاین بین المللی هم قبوله?

  پاسخ
 9. shahriyar گفته:

  با سلام/بنده لیسانس حسابداری دارم و 32 ساله هستم. چند جا از جمله یک اموزشگاه کار کردم ولی بیمه ندارم.از لحاظ جسمی معلولیت خفیفی دارم میشه برای ویزای کار راهنمایی کنید؟؟؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما هنگامی میتوانید ویزای کاری به قبرس یا کشورهای دیگر دریافت کنید که بتوانید یک جاب آفر یا پیشنهادشغلی از یک کارفرما در این کشور دریافت کنید

   پاسخ
 10. معصومه فخرذاکری گفته:

  سلام وقت بخیر من ۲۱ سالم هست و به صورت حرفه یک لاین از کار آرایشگری رو انجام میدم و مدرک کارشناسی نقشه کشی صنعتی دارم برای ارشد و کار در قبرس شمالی شرایط به چه شکل هست ؟

  پاسخ
 11. P گفته:

  سلام میشه اونجا با رانندگی یا فروشندگی زندگی کرد اگه میشه چکار باید بکنم راهنمایی میکنید

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   دوست عزیز برای پیشنهاد مهاجرتی می بایست شرایط خودتان را ارسال کنید تا شما رو راهنمایی کنیم.

   پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای مشاغل ساده نیروی کار داخلی وجود دارد و به سختی میتوانید کارفرما پیدا کنید.

   پاسخ
 12. ناشناس گفته:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید برای مدرک ارشد باستان شناسی با سابقه یک سال مدیریت کار در قبرس هست حتما حالا مربوط به رشته ام هم کار نباشه اما یه کار مناسب که حقوق خوبی داشته باشه ممنونم

  پاسخ
  • Miemalekhpour98 گفته:

   سلام دوست عزیز شما می بایست به سایت های کاریابی برای مشاغل مورد نظر خود مراجعه کنید

   پاسخ
 13. سعیدباقری گفته:

  سلام بنده راننده تریلی و دارای گواهینامه پایه یکم و بین المللی هستم و ۳۵سال دارم و ده سال سابقه کاری دارم ایا من نصبت به حرفه ام میتوانم در قبرس شمالی شغل پیدا کنم

  پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز جهت مهاجرت کاری نیاز است که از یک کارفرما مقیم کشور هدف پیشنهاد شغلی دریافت نمایید و سپس آن پیشنهاد شغلی را به ویزای کاری تبدیل نمایید

   پاسخ
 14. مینا گفته:

  سلام و‌ روز بخیر
  من ۲۶ سال دارم
  و دوره های طلا سازی و نقره رو گذراندم، ایا در قبرس میتونم فعالیتی داشته باشم؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   برای مهاجرت کاری می بایست در مشاغل مورد نیاز کشور مقصد تحصیل کرده و سابقه کار داشته باشید.

   پاسخ
  • MIE8 گفته:

   سلام و عرض ادب،

   دوست عزیز برای راه اندازی چنین بیزینس هایی اغلب لازم است از طریق ثبت شرکت اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 15. شاپور صالحپور گفته:

  از مطالبتون لذت بردم و مهمتر اینکه قصد مهاجرت به قبرس رو دارم البته با خرید ملک خوشحال میشم اگر راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie.malekpour15 گفته:

   عرض ادب
   افراد متخصص مدت طولانی بدون شغل نخواهند ماند، منوط به اینکه زبان قوی داشته باشند و با اصول کاریابی در خارج از کشور آشنایی داشته باشند. موفق باشید.

   پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز شما باید از این کشور کارفرما داشته باشید.میتوانید با موسسات کاریابی در این کشور ارتباط بگیرید و یا در صورتی که دوستان و آشنایانی دارید از کمک انها استفاده نمایید.

   پاسخ
 16. رئوف گفته:

  سلام من برقکار ساختمان هستم ایا میتوانم برم قبرس ۱۰ سال هم بیمه کارگری برق ساختمان دارم دیپلم برق دارم واز فنی حرفه ای هم مدرک برق ساختمان دارم چقدر هزینه میشه ؟

  پاسخ
  • ایمان پاکباز گفته:

   با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . بنده ۳۶ ساله از شاهین شهر اصفهان هستم و در زمینه دیجی و نورپردازی با تجهیزات نورپردازی تالارها به خوبی اشنا هستم همچنین در زمینه تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر و لپتاپ تخصصی کار کردم . ایا میتوانم با این شرایط در قبرس شمالی مشغول به کار شوم .

   پاسخ
   • MIE9 گفته:

    دوست عزیز شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که برای شما جاب آفر یا پیشنهادشغلی ارسال کند که از طریق آن مهاجرت به کشور موردنظرتان داشته باشید

    پاسخ
    • farnaz گفته:

     سلام من برگه چالش‌ها ایمنی یا همون اجازه کاری از یه کارفرمارو دارم که ۱ ماه از فرصتش مونده من با این برگه میتونم وارد کشورش و اونجا اقامت کاری اقدام کنم ؟

     پاسخ
     • MIE20 گفته:

      سلام و ارادت
      اگر جال آفر رسمس از کارفرما درایفت کرده اید می توانید برای اخذ ویزا درخواست دهید.

  • MIE4 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   جهت اخذ اقامت کاری قبرس می بایست از کارفرمایی در این کشور قرارداد کاری دریافت نمایید.
   در صورت عقد قرارداد کاری معتبر و طی فرایندی، امکان اخذ ویزای کاری این کشور فراهم خواهد شد.
   با آرزوی موفقیت

   پاسخ
 17. عباسو گفته:

  سلام وقت شما بخیر باشد میخواهم بدانم که اصلا سن مهاجرت ر دنیا بدون سرمایه گذاری چند سال هست و خودم ۴۳نیم سال دارم و راننده سنگین هستم در قبرس ویا در کدام کشورها شانس بیشتری دارم

  پاسخ
  • MIE4 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   سن طلایی برای اخذ ویزای کاری و همچنین کاریابی زیر 40 سال است.
   بهتر است پیش از این سن برای این نوع ویزا اقدام شود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.
   با آرزوی موفقیت

   پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   برای مهاجرت کاری می بایست در مشاغل مورد نیاز کشور مقصد تحصیل کرده و سابقه کار داشته باشید.

   پاسخ
 18. مهرداد گفته:

  سلام وقت بخیر،بنده ۴۲ سال دارم متاهل دارای ۲ فرزند ، جوشکار برق و co2 هستم،البته تاسیسات هم انجام میدم،از طریق کاریابی میتونم مهاجرت کنم،لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 19. سعید گفته:

  سلام ببخشید من مدرک لیسانس صنایع غذایی دارم و همچنین دارای مدرک بورس بین الملی هم هستم 39 سال دارم به نظرتون میتونم در قبرس فعالیت داشته باشم

  پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت کاری در کشور قبرس باید دعوتنامه کاری از کارفرما داشته باشید
   می تونید با کاریابی های قبرس ارتباط بگیرید که شما رو در این زمینه راهنمایی کنن

   پاسخ
 20. Samira گفته:

  من 33سالمه و کارشناس پرستاری هستم با 8سال سابقه و یک فرزند تازه متولد شده دارم میتونم برای گرفتن ویزای کار اقدام کنم

  پاسخ
  • MIE4 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   امکان اخذ اقامت کاری برای پرستاران در کشورهایی نظیر دانمارک و سوئد و آلمان و .. فراهم است.
   توصیه می کنیم با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا ضمن ارزیابی کامل شرایط، اطلاعات لازم را دریافت کنید.
   با آرزوی موفقیت

   پاسخ
 21. محمدد گفته:

  سلام
  من ۲۵ سالمه
  لیسانس حسابداری دانشگاه دولتی
  میتونم برا کار در قبرس با همین مدرک اقدام کنم؟؟

  پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز قوانین مالی در کشورها متفاوت بوده و لازم است معادل سازی انجام دهید تا بتوانید وارد بازار کار شوید.

   پاسخ
  • MIE8 گفته:

   سلام و عرض ادب

   دوست عزیز اغلب قوانین حسابداری ایران و کشورهای اروپایی متفاوت می باشد فلذا می توانید در صورت واجد شرایط بودن در ابتدا از طریق روشی همچون تحصیل اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 22. محمد گفته:

  باسلام من 54 سال سن دارم کارشناسی در رشته پیراپزشکی دارم .ایا با اخذ اقامت قبرس شمالی میتونم شغل مربوط به تخصص خودم رو داشته باشم؟

  پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز روش های مختلفی برای اخذ اقامت وجود دارد نظیر کار، تحصیل، سرمایه گذاری که با توجه به شرایط سنیتان تنها گزینه شما میتواند سرمایه گذاری باشد.

   پاسخ
 23. محسن گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده دارای مدرک لیسانس عمران عمران و ارشد عمران خاک هستم، البته دانشگاه آزاد، خانوم بنده لیسانس حسابداری از دانشگاه پیام نور، متاهل دارای دو فرزند ۸و۲ساله،میخواستم بدونم بفرض از طریق خرید ملک میتونم براحتی اقامت در قبرس رو بگیرم و شرایط کار برا خودم چگونه است، کار گیرم میاد یا خیر؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید???

  پاسخ
  • m rafiee گفته:

   سلام دوست عزیز درصد بیکاری در این کشور عدد منطقی است و قطعا با پیدا کردن کارفرما مرتبط با رشته و سابقه کار خود می توانید در این کشور کار کنید

   پاسخ
   • سید احسان موسویان گفته:

    سلام من ۴۵ سالم هست وکارشناس ازشد زلزله و سابقه کار ۱۵ ساله دارم میتونم با خرید ملک همراه خانوادم به قبرس مهاجرت کنم و کار مناسب پیدا کنم

    پاسخ
    • MIE20 گفته:

     سلام و ارادت
     افرادی که سنشان کمتر از 40 سال است شانس بالاتری در دریافت جاب آفر خواهند داشت.

     پاسخ
 24. عماد گفته:

  سلام خسته نباشید بنده کارشناس ITهستم و در حال حاضر به عنوان کارشناس NOC( مرکز کنترل شبکه ) یکی از کارخانجات مشغولم و اشنایی با نرم افزار زبیکس zabbixنیز دارم در ضمن در رشته های دندانسازی تجربی کارواش نجاری جوشکاری لوله کشی و برق کشی تجربه دارم ایا این رشته ها در قبرس شمالی کار پیدا میکنم ؟؟؟

  پاسخ
  • MIE5 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در صورتی که شرایط سنی شما زیر 40 سال است و در حوزه IT تخصص و مهارت کافی دارید، میتوانید برای ویزای جستجوی کار در المان اقدام کنید که نیاز به نیروی متخصص در این رشته دارند. در صورتی که تسلط به زبان دارید، میتوانید خودتان کار کاریایی انجام دهید. توصیه میکنم حتما محصول کاریابی موسسه را تهیه بفرمایید تا با هزینه بسیار کم خودتان کار کاریابی را انجام دهید.
   https://malekpourmie.net/product/گام-به-گام-تا-کار-در-خارج-از-کشور/

   پاسخ
 25. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید من شغلم مکانیک ماشینهای سواری و سابقه بالای ۷سال ماشینای افرود هستم عایا برای مکانیک در قبرس کار پیدا میشود

  پاسخ
  • n khodadad گفته:

   سلام و عرض ادب دوست گرامی شما نیازمند دریافت جاب آفر یا پیشنهاد شغلی می باشد و می توانید از محصول بی نظیر گام به گام تا کار استاد ملک پور بهره مند گردید

   پاسخ
 26. افشار ترابی گفته:

  سلام وقت بخیر . من شغلم آرایشگری هست برای این عنوان شغلی میت ان کار پیدا کرد . و خودم ترک ایرانم و زه راحتی میتوانم ترکی استانبولی رو حرف بزنم در خصوص زبان مشگری میش نمیاد اونجا . ینی منظور باید زبان انگلیسیرو هم دانست . ممنون

  پاسخ
  • sh nazarloo گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز
   سوال شما خیلی کلی می باشد. برای راهنمایی بیشتر باید اطلاعات کامل در مورد سن، تحصبلات، وضعیت تاهل و میزان سرمایه داشته باشیم تا بتوانیم به طور کامل راهنمایی کنیم.
   شما می توانید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید.
   سپاس

   پاسخ
 27. HR گفته:

  سلام من اشپزم و میخواستم ببینم برای کارم چ مدرک هایی باید بگیرم تا بتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   برای مهاجرت کاری می بایست در مشاغل مورد نیاز کشور مقصد تحصیل کرده و سابقه کار داشته باشید.

   پاسخ
 28. nima گفته:

  سلام من باریستا هستم وهمچنین مدرس کافی شاپ ایا در قبرس به باریستا ( متخصص قهوه ) کار وجود دارد؟

  پاسخ
  • MIE3 گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست عزیز شغل شما بسیار پر طرفدار است و در بسیاری از کشورها فرصت شغلی برای این شغل وجود دارد. اما جهت مهاجرت از روش کاری شما می بایست پیشنهاد کاری داشته باشید. یعنی یک کارفرما از قبرس بخواهد شما را استخدام کند که شانس بسیار کمی وجود دارد. بهتر است از روش تحصیل وارد کشور مقصد شوید و همزمان مشغول به کار هم شوید. موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 29. Porya گفته:

  سلام
  من مهندس IT و برنامه نویس هستم. می خواستم بدونم امکان کاربرای من هم هست و اینکه موسسات کاریابی قبرس سایت هم دارن که بشه استعلام کرد؟.

  پاسخ
 30. باران گفته:

  ببخشید مامانم و بابای من معلم هستن آیا قبرس نیازی به معلم داره؟؟
  مدرسه ایرانی داره که نیرو بخواد؟؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   جهت مهاجرت کاری سابقه کاری باید جز مشاغل مورد نیاز کشور مقصد باشد تا شانس دریافت جاب آفر داشته

   پاسخ
 31. ناشناس گفته:

  سلام من مدرک کمک بهیاری دارم با پنج سال سابقه در بیمارستان زن شوهر بدون بچه میشه در بیمارستان قبرس کار پیدا کرد

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   تنها با داشتن مدرک و سابقه پرستاری و با گذراندن دوره معادلسازی میتوانید وارد بازار کار در کشورهای خارجی در این رشته شوید‌

   پاسخ
 32. ناشناس گفته:

  سلام من پرستار هستم ۳۰ سال سابقه کار دارم ۵۳ سالمه در قبرس شمالی خونه دارم میخواستم ببینم میتونم اونجا بعنوان پرستار کار کنم

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   قبل از ورود به بازار کار میبایست رشته خود را معادلسازی کنید و در آزمون مربوطه نمرا قبولی را کسب کنید‌

   پاسخ
 33. شقایق طیبی گفته:

  سلام من کمی مسلط ب زبدن انگیلیسی هستم .و میخوام فرانسه یاد بگیرم ایا برای کار میتونم ب عمان یا قبرس مهاجرت کنم ؟

  پاسخ
 34. حمیدرضانوری گفته:

  سلام من ۴۷ساله معلم هنر ودارای مدرک کارشناسی هنرهای تجسمی هستم وهمسرم ۴۲ساله وکاردانی الکترونیک ودارای ۲پسر ۸ و۱۴ ساله میباشم .زبان انگلیسی همسر وپسربزرگم معمولی میباشد بنظر شما بهترین مکان برای مهاحرت دائم باشرایط ما کجاست؟

  پاسخ
  • مهدی غیاثی گفته:

   با عرض سلام ، ۲۰ سال کارمند بانک در ایران هستم ، ۴۰ ساله و مدرک فوق دیپلم دارم ، همچنین گواهینامه لیفتراک هم دارم .توقع کارمندی در کشور غریب رو ندارم ، آیا با مدرک لیفتراک کار برای من در قبرس هست ؟ ممن ن

   پاسخ
   • MIE20 گفته:

    سلام و ارادت
    جهت مهاجرت کاری میزان سن، تحصیلات حداقل لیسان، سابقه کاری مرتبط اهمیت بالایی دارد و شانس متقاضیان را افزایش می دهد.

    پاسخ
  • MIE.Malekpour3 گفته:

   با سلام دوست عزیز شرایط شما برای کشورهای مختلف باید بررسی کردد چرا که شما می توانید از روش هایی مانند تحصیل و اقامت در کشورهای مختلف اقدام نمایید.

   پاسخ
 35. اسماعیل زاده گفته:

  با سلام یه سوال داشتم از حضورتان من کارشناسی ارشد مهندسی صنایع با بیش از ۲۰سال سابقه در نفت و خانم دندانپزشک با ۱۸سال سابقه(که ظاهرا رشته پر تقاضا هست) برای زندگی در قبرس از طریق کار خانوم باید اقدام کنیم؟ و منظور قبرس شمالی یا جنوبیست و زبان در چه حد باید بدونن ایا مدرک خاصی میخواد؟ یه دختر ۱۵ساله داریم تحصیل ایشون در دبیرستان چگونه است.باتشکر

  پاسخ
  • MIE.Malekpour30 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز امکان پاسخ به تمامی سوالات شما در چند سطر میسر نمی باشد به صورت کلی همسر شما برای کار مدرک شان را باید معادل سازی کند جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره رایگان با موسسه تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 36. Negar1371 گفته:

  سلام من لیسانس مامایی دارم به نظر شما بیمارستانای قبرس احتیاج به نیرو ماما دارن؟

  پاسخ
  • MIE.Malekpour30 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز در صورت داشتن پیشنهاد شغلی از طرف بیمارستانی در قبرس و معادل سازی در این کشور می توانید به عنوان ماما در این کشور کار کنید در حال حاضر کشور دانمارک و سوئد شرایط ایده آلی را برای مهاجرت پزشکان و رشته های پیراپزشکی از جمله پرستاری و مامایی در نظر گرفتن جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید

   پاسخ
  • MIE.Malekpour3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در کشور قبرس نیز لوازم ارایشی و بهداشتی تولید و عرضه می گردد.

   پاسخ
   • m rafiee گفته:

    سلام دوست عزیز شما جهت کار در قبرس ابتدا باید با کارفرمایان و موسسات کاریابی در قبرس مکاتبه کنید تا بتوانید پیشنهاد شغلی دریافت کنید و سپس با استفاده از پیشنهاد شغلی و ویزای کار وارد قبرس شوید

    پاسخ
  • MIE.Malekpour20 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای مهاجرت کاری متقاضیان تنها نیاز به دریافت پیشنهاد کاری از سمت یک کارفرما خواهند داشت.

   پاسخ
 37. رسول گفته:

  عرض سلام و احترام
  من و همسرم هر دو مهندس معمار با سابقه کار و 35 ساله هستیم.برای یافتن کار در قبرس چندتا سایت کاریابی میتونید بهمون معرفی کنید؟یا پیشنهاد دیگری برای کاریابی دارید که بهمون ارائه کنید لطفا؟ ضمن اینکه میزان سرمایه ما کافی برای سایر موارد نمی باشد.ممنون از لطفتون

  پاسخ
 38. جلال ش گفته:

  سلام بنده مدرک بین المللی ماساژ دارم بامدرک من کاردرقبرس پیدامیشه و میانگین حقوق بامدرک من چقدره

  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی این کشور جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید. درباره حقوق ماساژور به این دلیل که جزو مشاغل مورد نیاز قبرس نیست اطلاعات دقیقی ارائه نشده است. به منظور اطلاع دقیق از آن می توانید از آگهی های مربوطه مندرج در موسسات کاریابی در قبرس استفاده نمایید.
   https://malekpourmie.net/موسسات-معتبر-کاریابی-در-قبرس/

   پاسخ
    • MIE.Malekpour30 گفته:

     دوست عزیز سلام
     برای کار در رستوران های قبرس نیاز به پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما دارید
     در حال حاضر کشور کانادا به نیروی کار سرآشپز نیاز دارد
     جهت بررسی شرایط خود تماس بگیرید.

     پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی این کشور جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید. درباره حقوق ماساژور به این دلیل که جزو مشاغل مورد نیاز قبرس نیست اطلاعات دقیقی ارائه نشده است. به منظور اطلاع دقیق از آن می توانید از آگهی های مربوطه مندرج در موسسات کاریابی در قبرس استفاده نمایید.
   https://malekpourmie.net/موسسات-معتبر-کاریابی-در-قبرس/

   پاسخ
 39. حمید علیزاده گفته:

  با سلام و احترام من نصاب در و پنجره دو جداره یا upvcهستم و مدرک فنی این کار رو هم دارم ایا برای من کاری در قبرس جنوبی یا شمالی هست.

  پاسخ
 40. عباسعلی لشکربلوکی گفته:

  سلام من طلا ساز هستم و در ایران مدرک فنی هم دارم ایا در این خوصوص هم برا من در این کشور کار وجود داره

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست. بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید در غیر اینصورت شانسی نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت به قبرس با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. Talla گفته:

  سلام من ارشد حقوق خصوصی دارم و یک لیسانس مترجمی هم دارم همسرم هم لیسانس حقوق و ۳ سال هست که وکیل هستن با توجه به اینکه حقوق هر کشوری متفاوت از کشور دیگری هست و ما هم قصد مهاجرت داریم کدام کشور رو برای مهاجرت پیشنهاد میکنید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. ناشناس گفته:

  من هم در کار موسیقی هستم و کاملا مهارت لازم را برای درست کردن نان دارم ایا در قبرس کاری برای من هست یا نه؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. سید مهدی بهشتی گفته:

  سلام بنده متاهل دارای دو فرزند هستم و در ضمینه ی صنایع ام دی اف و کابینت و نیز جوراب بافی دارای تخصص و تبحر هستم و برای اقامت و اجازه ی کار در قبرس نیاز به یک کارفرما برای دعوت به کار دارم لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 44. محمود گفته:

  با سلام کاریابی ایرانیان واقع در شهر استانبول کشور ترکیه ویزای کاری در عرض یک هفته برای کار در کشتی و کارخانجات تولیدی قبرس با دریافت مبلغ 3میلیون و نیم صادر میکند آیا این موضوع صحت دارد؟ و میشه اطمینان کرد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 45. مهدی گفته:

  با سلام و خسته نباشید، من پزشک عمومی و مسلط به انگلیسی و استانبولی هستم می‌خواستم بدونم شرایط پذیرش پزشک چطوره و شما قبرس رو بصورت موقت و برای پل زدن به آلمان پیشنهاد میکنید یا خیر
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب قبرس به علت هزینه ها پیشنهاد نمیگردد و میتوانید از طریق دیگر کشورها اقدام نمایید .جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. سعید بارنجی گفته:

  با عرض وسلام وخسته نباشید خدمت شما.با توجه به اینکه کار من تکنسین تاسیسات با سابقه 10سال کار می باشم.آیا شما کار فرمایی رو سراغ دارید که اعلام نیاز کرده باشدبرا این کار در قبرس.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر باید خودتان پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید اقدام فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. سام نصرالهی گفته:

  سلام من در جوشکاری آرگون و مدرک برق plc و برق کشی ساختمون رو بطور کامل بلدم و مدرک هم دارم میخواستم بدونم توی قبرس برای این کارها هست و شرایط مهاجرت کاری چطوره؟!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری از یک کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید و همچنین بحث سابقه کاری مهم میباشد .

   پاسخ
 48. عبداله مظفرزاده گفته:

  سلام بنده مبلساز حرفه ای ومنبت کار از طراحی تا اجرای کامل از هر مدل پیشنهادی هستم . برای اجازه کار در یک کشور اروپایی نیاز به یک کارفرما در زمینه کار خودم داشتم برای دریافت ویزای کاری لطفا راهنمایی فرمایید . ضمنا هزینه های جاری را نبز بیان کنید. تشکر

  پاسخ
 49. farrokh etemadi گفته:

  مطالب واطلاعات شما بسیار مفید وذی قیمت بوده واز تلاش شما در جمع اوری مطالب تشکر مینماییم
  لازم به ذکر است که اینجانب متخصص رشته الکترونیک بوده ودر تهران دارای موسسه میباشم
  که در زمینه نصب وراه اندازی سیستم
  تعمیر وساخت مدارات مشغول میباشم
  با توجه به اینکه قبرس کشور صنعتی نمیباشد ایا
  امکان کار در شرکت های وابسته وجود دارد
  ایا با شرایط اینجانب امکان دریافت ویزای کار وجود
  دارد همچنین گرفتن ویزا برای بررسی اوضاع کار اامکان پذیراست

  پاسخ
  • مشاور گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • Samira گفته:

    من 33سالمه و کارشناس پرستاری هستم با 8سال سابقه و یک فرزند تازه متولد شده دارم میتونم برای گرفتن ویزای کار اقدام کنم

    پاسخ
    • MIE7 گفته:

     سلام و عرض ادب
     ابتدا باید برای دوره معادل سازی اقدام کنید
     بهترین مقص برای شما کشور هایی مثل دانمارک و آلمان هستند

     پاسخ
   • MOHAMMADREZAVAEZI گفته:

    با سلام و احترام
    ممنون از اطلاعات مناسب و وبسایتتون
    بنده متاهل و مدیر مالی هستم و در چند شرکت بصورت پاره وقت مشغولم.سابقه کار حدود 10 سال دارم و لیسانس هستم همچنین در صدد دریافت مدرک ACCA هستم.
    راهنمایی بفرمایید شرایط بنده برای مهاجرت چطور خواهد بود؟
    ممنون

    پاسخ
    • ملیکا گفته:

     با عرض سلام.من فقط برای زندگی تصمیم به مهاجرت دارم.قصد کار کردن‌هم‌ندارم‌.به همراه همسرم و دختر ۱۵ ساله ام هستم.خواستم ببینم آیا برای زندگی و خرید منزل قبرس شمالی گزینه ی خوبی هست؟ممنون‌میشوم راهنمایی بفرمایید.

     پاسخ
     • MIE4 گفته:

      با سلام و عرض ادب
      دوست عزیز
      امکان اخذ اقامت قبرس از طریق خرید ملک وجود دارد.
      جهت اطلاع از کم و کیف شرایط این نوع اقامت توصیه می کنیم با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.
      با آرزوی موفقیت

    • M.N گفته:

     باسلام دوست گرامی موسسه ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد.
     همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.

     همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
Previous slide
Next slide