برای استفاده از تخفیفات ویژه موسسه MIE کلیک کنید

مهاجرت به آلمان
مهاجرت به اتریش
مهاجرت به فرانسه
مهاجرت به روسیه
مهاجرت به دانمارک
مهاجرت به سوئد
مهاجرت به سوئیس
مهاجرت به فنلاند
مهاجرت به هلند
مهاجرت به نروژ
مهاجرت به انگلستان
مهاجرت به آمریکا
مهاجرت به کانادا
مهاجرت به استرالیا
مهاجرت به نیوزلند
مهاجرت به مجارستان
مهاجرت به جمهوری چک
مهاجرت به قبرس
مهاجرت به سنگاپور
مهاجرت به ترکیه
تحصیل در آلمان
تحصیل در اتریش
تحصیل در فرانسه
تحصیل در روسیه
تحصیل در دانمارک
تحصیل در سوئد
تحصیل در سوئیس
تحصیل در فنلاند
تحصیل در هلند
تحصیل در نروژ
تحصیل در انگلستان
تحصیل در آمریکا
تحصیل در کانادا
تحصیل در استرالیا
تحصیل در نیوزلند
تحصیل در مجارستان
تحصیل در جمهوری چک
تحصیل در قبرس
تحصیل در سنگاپور
تحصیل در ترکیه
ویزای کار آلمان
ویزای کار اتریش
ویزای کار فرانسه
ویزای کار روسیه
ویزای کار دانمارک
ویزای کار سوئد
ویزای کار سوئیس
ویزای کار فنلاند
ویزای کار هلند
ویزای کار نروژ
ویزای کار انگلستان
ویزای کار آمریکا
ویزای کار کانادا
ویزای کار استرالیا
ویزای کار نیوزلند
ویزای کار مجارستان
ویزای کار جمهوری چک
ویزای کار قبرس
ویزای کار سنگاپور
ویزای کار ترکیه
سرمایه گذاری در آلمان
سرمایه گذاری در اتریش
سرمایه گذاری در فرانسه
سرمایه گذاری در روسیه
سرمایه گذاری در دانمارک
سرمایه گذاری در سوئد
سرمایه گذاری در سوئیس
سرمایه گذاری در فنلاند
سرمایه گذاری در هلند
سرمایه گذاری در نروژ
سرمایه گذاری در انگلستان
سرمایه گذاری در آمریکا
سرمایه گذاری در کانادا
سرمایه گذاری در استرالیا
سرمایه گذاری در نیوزلند
سرمایه گذاری در مجارستان
سرمایه گذاری در پرتغال
سرمایه گذاری در قبرس
سرمایه گذاری در سنگاپور
سرمایه گذاری در ترکیه
/

سوالات متداول

بهترین راه تماس با ما، تماس تلفنی رایگان یا دریافت مشاوره رایگان رایگان می باشد که در صفحه ارتباط با ما می توانید آن ها را بیابید. سوالات ذیل، سوالات متداول شما عزیزان می باشد که در اینجا پاسخ داده می شود.

در حال حاضر در کشورهایی همچون ترکیه, قبرس, فرانسه, بلاروس می توانید از طریق خرید ملک برای اقامت اقدام نمایید و در نهایت برای اخذ تابعیت اقدامات لازم را مبذول نمایید.

شما میتوانید با ورود به کشورهای مختلف از طریق ویزای تحصیلی اقدام نموده و بر اساس قانون هر کشور جهت اقامت دائم اقدام کنید. بعضی ها دارای روش اقامت دائم نیستند و بعضی ها به دانشجویان پس از تحصیل امکان کار و سپس اخذ اقامت را اعطا میکنند.بعضی کشور ها نظیر اتریش در صورتی که شش سال برای تحصیل آن جا اقامت کنید و مدرک زبان داشته باشید میتوانید جهت اقامت دائم اقدام کنید.

بهترین کشور برای گذراندن مقطع ارشد و دارای نظام آموزش برتری انگلیس می باشد که ۱ ساله هست.

کشورهای رایگان برای پذیرش تحصیلی در بین کشورهای اروپایی می توان به اتریش ، ایتالیا ، فرانسه ، آلمان و نروژ اشاره نمود.

خیر/ زیرا پناهندگی در صورتی که واقعا شخص دارای شرابط لازم نباشد نوعی فریب از طریق قانون میباشد و نه تنها در صورت عدم موفقیت دارای مجازات میباشد بلکه فرد مذکور از کشور مورد نظر اخراج میشود.در صورتی که شخص موفق شود در حال حاضر بایستی شرایط بسیار مشکلی را پشت سر گذاشته و با صعوبت های قانونی و حقوقی مواجه گردد.

معمولا افرادی که تمایل دارند برای مهاجرت اقدام کنند میتوانند از طریق یکی از طرق مهاجرت اقدام کنند که معمولا یکی از مناسب ترین طرق،طریق تحصیلی میباشد که معولا افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی ذارد میتوانند برای کشورهایی اقدام کنند که در این کشور ها از افراد متقاضی مدرک زبان نمیخواهند که یکی از مناسب ترین کشور ها در این زمینه که از افراد متقاضی میتواند اقدام کنند کشور اتریش هست به این خاطر که کشور اتریش برای افراد متقاضی تحصیل در این کشور شرایطی فراهم کرده که افراد بتوانند بدون داشتن مدرک زبان در کشور اتریش تحصیل کرده و بعد از یادگیری زبان بتوانند وارد دانشگاه شوند .

بله ، یکی از طرق مهاجرت اخذ ویزای کار آفرینی یا سرمایه گذاری است که ثبت شرکت هم یکی از زیر شاخه های ویزای سرمایه گذاری است اما میزان سرمایه و همچنین داشتن یک بیزینس پلن قوی از شروط اصلی این پروسه است ، برای وارد شدن به این پروسه شناخت شما از وضعیت اقتصادی آن کشور نیز از اصول اولیه است و اگر پا به این پروسه بگذارید در اکثر کشورها نیاز به پرداخت مالیات و بیمه به مدت ۳ تا ۵ سال دارید تا به اقامت دائم برسید .

پاسخ این سوال را خود شما بهتر می دانید ، زیرا انتخاب یک کشور برای زندگی کاملا سلیقه ای هست و به عنوان مثال شاید کشور کانادا برای زندگی خانوادگی عالی باشد اما نظر یکی از موکل ها این بود که خیلی سرد است و یا …. و یا کشورهایی نظیر آلمان ، دانمارک ، اتریش سوئیس سوئد هلند و. … از قبیل کشورهایی هستند که برای حضور خانوادگی در آنجا می توان اقدام نمود اما شاید شخصی زندگی در اروپا را نمی پسندد اما اگر سوال شما این است که کدام یک از کشورها برای اقدام اولیه به همراهان شما هم ویزا می دهند این بستگی به نوع ویزای شما دارد و کشورهایی که می توان از ابتدا برای کل خانواده ویزا گرفت به انگلستان ، آمریکا ، اتریش ، کانادا ، آفریقای جنوبی و سوئد و …. اشاره نمود .

امروزه ورود به کشور اروپایی یکی از مهمترین مسائل مورد توجه اکثر متقاضیان رسیدن به خاک این کشور ها و دستیابی به اهداف بزرگ است . توجه داشته باشید که تا زمانی که افراد از طریق قانونی و مطمئن می توانند دست به مهاجرت زنند و با آشنایی با قوانین بین الملل کشور ها ی مختلف راه را برای خود و خانواده خود هموار کنند ، چرا به فکر طرق غیر قانونی و پر دردسر باشند ؟ متاسفانه در حال حاضر موسسات غیر معتبر و غیر حقوقی چشم به منابع مالی شما هموطنان گرامی بسته اند که این راه های پر مخاطره را به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنند .