تخفیف ویژه نوآفرینی کانادا

کار در عمان

برای کار در عمان نیاز به مجوز اقامت دارید و برای اخذ مجوز اقامت باید پیشنهاد کار از کارفرما داشته باشید. همسر دارنده ویزای کار و فرزندان زیر 21 سال نیز می توانند برای ویزای خانوادگی درخواست کنند. میزان دستمزد در عمان برای متقاضیان کار در عمان بسته به کار و شرایط ممکن است از ماهی 200 تا 500 ریال باشد و شغل های مورد نیاز عمان عبارتند از راننده، مهندس فناوری اطلاعات، کادر درمان، مدیر فنی، کادر اجرایی. در ادامه مقاله نحوه کاریابی و خدمات موسسه MIE در این حوزه را دریافت خواهید نمود. باید در نظر داشته باشید که اقامت کاری منجر به دریافت اقامت دائم نخواهد شد.

آنچه در این نوشتار می خوانید

کار در عمان برای ایرانیان

عمان عضو اتحادیه عرب و شورای همکاری خلیج فارس است. در سال 2018 عمان برای اولین بار مالیات بر ارزش افزوده را با نرخ کمتری در مقایسه با میانگین 19 درصدی OECD معرفی می کند. این باعث تشویق گسترده علاقه مندان و جذب متخصصان مالیاتی به کشور می شود. پایتخت عمان مسقط است که کانون مهاجران این کشور با بیش از 1.3 میلیون نفر ساکن در کلان شهرها می باشد. علاوه بر پایتخت، صلاح بزرگترین شهر عمان است و به دلیل منطقه آزاد و بندر باربری خود نیروی کار بزرگی را به خود جذب می کند.

گام-به-گام-تا-کار-در-خارج-از-کشور

یک هفته کاری سنتی در عمان بین 40 تا 48 ساعت متغیر است و از یکشنبه تا پنجشنبه برگزار می شود و جمعه و شنبه را به عنوان آخر هفته تعطیل می کنند. این عمدتاً به این دلیل است که جمعه یک روز مقدس اسلامی است که نماز جمعه برگزار می شود. مهاجرین خارجی در عمان از سیستم مراقبت های بهداشتی عمومی به صورت رایگان بهره مند نمی شوند. با این حال، بیشتر کارفرمایان بیمه درمانی خصوصی را ارائه می دهند و برای کارمند خود می پردازند اما ممکن است همیشه خدمات مختلف پزشکی مانند دندانپزشک را پوشش ندهد و باید این موضوع را با کارفرمای خود مطرح کنید. مدارس بین المللی گران ترین بخش مهاجرت به عمان هستند. بنابراین توصیه می شود با کارفرمای خود مذاکره کنید تا هزینه مدارس را در اختیار شما قرار دهد. با توجه به اینکه عمان از مکانهای محبوب برای مهاجران و داشتن فضاهای محدود در مدارس بین المللی است، توصیه می شود قبل از مهاجرت به عمان به این نکات توجه کنید.

 

 

افراد با کار کردن در کشور عمان قادر به اخذ پاسپورت این کشور نمی باشند و در نهایت باید این کشور را ترک کنند. از همین جهت کار کردن در عمان برای افرادی که قصد پس انداز پول را دارند مناسب می باشد، زیرا در عمان اکثرا اسپانسر هایی وجود دارند که در صورتی که فردی برای آن ها کار کند، او را حمایت می کنند، به عبارتی خانه، هزینه رفت و آمد و زندگی و اینترنت را به فرد خواهند داد و این گونه فرد قادر می باشد حقوق خود را ذخیره نماید. برای افرادی با حرفه های جوشکاری، آرایشگری و راننده پایه یک، در عمان سریع تر کار پیدا می شود. موسسه ملک پور به کمک افرادی در عمان در ابتدا شرایط فرد را بررسی می کنند و در صورت وجود شانس، آن افراد به جست و جوی کار برای فرد می پردازند.

به طور کلی کشور عمان در حال حرکت به سمت پیشرفت می باشد و از همین جهت نیازمند نیروی کار است. بومیان کشور عمان کمتر از سایر نیرو های خارجی کار می کنند و کارفرمایان عمانی می دانند که نیروی خارجی عملکرد بهتری دارد، بنابراین تمایل بیشتری به جذب نیروی خارجی دارند. در همین راستا شانس کاریابی متقاضیان کار در عمان بالا می باشد. موسسه ملک پور با یاری افرادی شرایطی را با عمان ترتیب داده که برای افراد مهاجر جویای کار در عمان، شرایطی حمایتی ایجاد شود. اگر در عمان مشغول به کار شوید بسته به کار موردنظر و شرایط از ماهی 200 الی 500 ریال درآمد خواهید. همچنین برخی از اسپانسرها سوئیت و یا آپارتمانی نیز در اختیار افراد قرار می دهند. در میان متقاضیانی که از طریق موسسه MIE موفق به اخذ کار در عمان شده اند، افراد بسیاری هستند که از طریق اسپانسر، حقوق مناسب، جای خواب و حتی هزینه بلیط و خورد خوراکشان تامین شده است. البته باید این نکته را مدنظر قراردهید که موسسه MIE هزینه کاریابی در عمان را در ابتدا دریافت می کند سپس برای شما به جست و جوی اسپانسر و کارفرما می پردازد این پروسه معمولا دو ماه زمان می برد اما در مواردی ممکن است تا 6 ماه نیز زمان برد. در صورتی که خود متقاضی مصاحبه را لغو کند و کار را کنسل نماید، هزینه به شما برگشت داده نخواهد شد. اما اگر ظرف 6 ماه موسسه نتواند برای متقاضی کار پیدا کند، طبق مفاد قرار داد 80 الی 90 درصد هزینه به متقاضی برگشت داده می شود. در ازای آن 10 الی 20 درصد نیز متقاضی می تواند از سایر خدمات موسسه استفاده کند.
بنابراین کسی که قصد دارد از طریق کاریابی به عمان قدم بگذارد باید در ابتدا این ریسک را پذیرفته که ممکن است کار پیدا نشود و ده الی بیست درصد ضرر کرده و همچنین ممکن است کار موردنظر شامل مکان زندگی، هزینه خورد و خوراک، هزینه ایاب و ذهاب شود و ممکن است این مزایا را شامل نشود، چرا که مورد ذکر شده کاملا بستگی به نوع کار و کارفرما دارد.  بنابراین درصورتی که تمایل به عقد قرارداد با موسسه MIE برای یافتن کار در عمان را دارید، ویدیویی برای ما ارسال کرده و در این ویدئو ذکر می نمایید که جناب ملک پور ما ویدیو را دیده و ریسک های مرتبط با کار در عمان را پذیرفته و قصد جدی برای کار در عمان را داریم و مصاحبه کاری را لغو نخواهیم کرد. بنابراین اگر متقاضی هر دو شرط را بپذیرد موسسه ملک پور با کمال میل به متقاضی در یافتن کار در عمان کمک می نماید. متقاضیان این نکته را درنظر داشته باشند که در صورت پذیرفته شدن و کار در عمان، باید حداقل 6 ماه به کار خود ادامه دهید.

شرایط کار در عمان

یکی از اصلیترین شرایط اخذ ویزای کار  عمان  داشتن یک پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در عمان می باشد سایر شرایط کار در عمان بسته به موقعیت شما، تحصیلات و شغلی که قرار است انتخاب کنید می تواند متفاوت باشد اما در اکثر موارد لازم است که متقاضی برای کار در عمان از شرایط زیر برخوردار باشد:

 • داشتن سابقه کار (حداقل 2 سال)
 • داشتن مدرک لیسانس یا مدارک بالاتر
 • داشتن جاب آفر
 • رده سنی بالاتر از 21 سال و زیر 60 سال

ویزای کاری عمان

نحوه حمایت از یک مهاجر خارجی برای کار در یک شرکت عمانی، بیشتر به کارفرما بستگی دارد که در صورت ماندن به مدت طولانی مدت، باید چندین مجوز دریافت کند. کارفرما باید برای ورود فرد ویزای اشتغال عمان، کارت اقامت برای ماندن در کشور و اجازه اقامت را بدست آورد. در عمان، تمام این اسناد مربوط به کارمندان بین 21 تا 60 سال است که از یک شرکت عمانی یک پیشنهاد شغلی دریافت کرده اند. کارفرما حامی ویزا می شود و معمولاً ویزاها و مجوزهای لازم را از وزارت نیرو دریافت می کند.

 • اولین قدم در این روند این است که کارفرما مجوز کار را از وزارت نیرو دریافت کند تا بتواند یک کارمند خارجی را استخدام کند. کارفرما فرم تقاضای نیرو را برای اداره کل در وزارت نیرو ارسال می کند.
 • مرحله دوم پیشنهاد شغلی به کارمند است. کارفرما در عمان نامه دعوت نامه ای را برای فردی که شرایط و سهمیه های ترخیص کار را تأمین می کند، ارسال می کند.
 • مرحله سوم صدور ویزای اشتغال است. کارفرمایان باید ویزاهای استخدام فردی را برای مهاجران مورد حمایت مالی خود بدست آورند. باید درخواست ویزای اشتغال را به اداره مهاجرت پلیس رویال سلطنتی عمان تسلیم کنند
 • مرحله چهارم صدور کارت اقامت است. پس از اخذ ویزای اشتغال برای فرد متقاضی، مهاجران باید کارت اقامت دریافت کنند تا بطور قانونی تا مدت اشتغال در عمان بمانند. این کار وقتی انجام می شود که فرد خارجی به عمان برسد. شخص پس از ورود باید به اداره وضعیت ملکی پلیس رویال سلطنتی عمان مراجعه کند تا در مدت 30 روز پس از ورود کارت اقامت را دریافت کند. این کارمند در یک مرکز پزشکی آزمایش خون می دهد و برای انگشت نگاری راهنمایی می شود. پس از جمع آوری داده ها، اداره کل وضعیت مدنی کارت اقامت کارمند را صادر می کند که برای مدت دو سال اعتبار دارد.
 • مرحله پنجم اخذ گواهی عدم اعتراض (NOC) می باشد و این سندی است که بیان می کند هم کارفرمای حامی مالی و هم دولت عمان هیچ مشکلی با کارمند شاغل در کشور ندارند. هنگامی که ویزای اشتغال و کارت اقامت توسط کارمند دریافت شد، می توانند کار خود را با کارفرما در عمان آغاز کنند.

 

 • قیمت ویزای کار عمان
  یکی از مسائلی که متقاضیان کار در کشور عمان می بایست به آن توجه کنند، قیمت ویزای کار عمان موردنظر می باشد. بر اساس منابع معتبر هزینه دریافت ویزای کاری عمان ۲۰ ریال عمان است همچنین هزینه جریمه دیرکرد تمدید ویزای کاری عمان به ازای هر ماه ۵۰ ریال عمان می باشد.
پیشنهاد ویژه
می توانید به راحتی پس از تحصیل در آلمان به کار در این کشور مشغول شوید و اقامت آلمان را اخذ کنید. جهت اطلاع از شرایط تحصیل در آلمان لینک زیر را مطالعه کنید.

انواع ویزای کاری عمان

در صورت این که متقاضی بتواند از طریق جاب آفر یا جستجوی کار موفق به یافتن کارفرما شود، سپس می تواند از طریق ویزای اشتغال به کار برای مهاجرت به عمان اقدام کند. گاهی اوقات متقاضی از طریق ویزای توریستی عمان به این کشور می رود و خود شخصا به دنبال کار می گردد ولی بهتر است قبل از هر اقدامی بدانید از الزامات دریافت ویزای اشتغال به کار داشتن مجوز کاری است که کارفرما باید آن را تهیه کند. مدت زمان این ویزا از تاریخ ورود به عمان دو سال است و پس از ورود متقاضی به عمان تا زمانی که اجازه اقامت کامل مورد بررسی قرار نگیرد متقاضی نمی تواند مشغول به کار شود. آن دسته از افرادی که موفق به دریافت ویزای اشتغال می شوند باید بدانند که نباید تا شش ماه از عمان خارج شوند. ممکن است اعضای خانواده بخواهند به متقاضی بپیوندند که در این صورت نیاز است متقاضی برای اخذ ویزای همراه اقدام کند.

 

 

شرایط اخذ ویزای همراه عمان

این ویزا مخصوص همسر و فرزندانی است که زیر 21 سال سن داشته باشند. برای دریافت ویزای همراه لازم است وزارت کشور گواهی را برای تایید وضعیت ازدواج فرد صادر کند. صدور ویزای همراه بستگی به وزارت کشور دارد. هرگاه ویزای اشتغال فرد متقاضی باطل شود، ویزای همراه خانواده او نیز باطل خواهد شد.

حقوق کار در کشور عمان

در عمان حداقل دستمزد مقرر دولت باید پرداخت شود و به هیچ کارگری در عمان نمی توان کمتر از این حداقل نرخ اجباری دستمزد پرداخت کرد. کارفرمایان در عمان که نتوانند حداقل حقوق را بپردازند ممکن است توسط دولت عمان مجازات شوند. حداقل دستمزد عمان 225 ریال عمانی در هر ماه (592 دلار) به علاوه کمک هزینه 100 ریال در ماه (263 دلار) برای شهروندان است.

شغل سطح درآمد سالانه
مهندس برق ۴۸,۱۸۴ دلار
 حسابدار سطح بالا ۷۷,۰۰۰ دلار
مدیریت منابع انسانی ۷۵,۲۳۴ دلار
توسعه دهنده نرم افزار ۵۴,۷۰۵ دلار
حسابدار معمولی ۳۳,۶۵۴ دلار
مدیر فناوری اطلاعات ۵۰,۴۴۹ دلار
مدرس ۴۲,۰۹۰ دلار

نحوه کاریابی در عمان

برای کار در عمان عموما به دو روش می توان اقدام کرد. یا به صورت توریستی وارد خاک عمان شد و به صورت حضوری به جستجوی کار پرداخت که در صورت پیدا شدن کار باید مراحل اجازه کار و اقامت را طی کنید. یا به صورت آنلاین از طریق سایت های معتبر کاریابی به دنبال کار بگردید و یک پیشنهاد کاری دریافت کنید. در صورتی که مدرک تحصیلی معتبر و سابقه کاری مناسب دارید و از سطح زبان خوبی برخوردار هستید، توصیه می کنیم برای کشورهای تاپ اروپایی نظیر آلمان و اتریش که به نیروی کار ماهر نیاز دارند و از آثار اقامتی خوبی نیز برخوردار هستند برای کاریابی اقدام نمایید.

مهم ترین شیوه های کاریابی در کشور عمان به چند صورت زیر است:

 • سفر به عمان و جستجوی کار
 • سر زدن به موسسات کاریابی
 • یافتن کار از طریق آشنایان

موسسه ملک پور از طریق یک سری افراد به جست و جوی کار در عمان برای متقاضیان کار در این کشور می پردازد. لازم به ذکر است که موسسه هزینه کاریابی را در همان ابتدا از متقاضی دریافت نموده و در صورت پیدا نکردن کار 10 الی 20 درصد از مبلغ کسر می گردد و مابقی به متقاضی برگشت داده می شود که متقاضیان بابت مبلغ کسر شده می توانند از خدمات دیگر موسسه استفاده نمایند. اما در صورت یافتن کار و صرف نظر متقاضی از کار در عمان، هزینه به متقاضی برگشت داده نمی شود. بنابراین متقاضیان در صورت پذیرفتن ریسک های این امر قادر به عقد قرارداد با موسسه MIE برای دریافت خدمات عالی این موسسه خواهند بود.

مدارک مورد نیاز ویزای کار عمان

برای کار در عمان، بعد از اخذ دعوت نامه کاری و مراحلی که در بالا به آن اشاره شد فرد متقاضی باید برای دریافت ویزای کاری خود مدارکی را ارائه دهد. مدارک مورد نیاز برای ویزای کار عمان بدین شرح است:

 • فرم درخواست ویزا به صورت کامل بصورت آنلاین
 • عکس گذرنامه که نباید قدیمی تر از 6 ماه باشد
 • کپی گذرنامه، یک اسکن واضح از صفحات اطلاعات گذرنامه که باید بیش از شش ماه از تاریخ انقضا ویزا اعتبار داشته باشد.
 • کپی مجوز کار صادر شده توسط وزارت نیرو برای هر فرم درخواست
 • نامه دعوت یا پیشنهاد شغلی از یک شرکت ثبت شده در عمان
 • دو قطعه عکس گذرنامه ای 6 در 4
 • مدارک تحصیلی مربوطه
 • پرداخت هزینه های سفارت

 

کار در عمان

لیست مشاغل مورد نیاز عمان

لیست مشاغل مورد نیاز برای کار در عمان هر ساله مانند سایر کشورها از طرف وزارت کار این کشور منتشر می شود و با توجه به اینکه عمان در حاشیه خلیج فارس قرار دارد و از صنعت نفت و گاز و پتروشیمی بهره می برد، قاعدتا مشاغلی که مربوط به این صنعت می شود از توجه ویژه ای برخورد است. تاریخچه اخیر وابستگی عمان به نیروی کار ماهر خارجی، زمینه را برای انتقال هموار به فرهنگ تجارت فراهم کرده است. در صنایع نفت، گاز، آموزش، پزشکی و ساخت و ساز تقاضای شغل وجود دارد. برای عمان همچنین مهندسین مجرب و متخصصان IT، مدیران پروژه، معلمان و مربیان زبان نیز گزینه های شغلی محبوب هستند. در زیر لیست کاملی از مشاغل مورد نیاز 2022 عمان را مشاده می نمایید :

لیست مشاعل مورد نیاز عمان
معلمان ابتدایی در رشته های مختلف مدیر تجاری متخصص امنیت و IT راننده
رئیس دپارتمان مطالعات تجاری مدرسان مهندسی معماری مکانیکی / دریایی مدیر فروش و توسعه تجارت مهندس ارشد تست امنیت اطلاعات
متخصص تعمیرات صنایع گازی پزشک عمومی و متخصص پرستار متخصص صنایع پتروشیمی
مدیر پروژه دستیار اجرایی مدیر فنی مدرس مهندسی هوانوردی

 

 • بهترین کسب و کار در عمان:
  بدون شک متقاضیانی که کشور عمان برای کار انتخاب می کنند به دنبال بهترین کسب و کار در عمان می باشند. بهترین کسب و کار در عمان براساس میزان حقوق و مزایا مشخص می شود. در زیر لیستی از پر درآمدترین و بهترین کسب و کار در عمان ارائه گردیده است که افراد در صورت داشتن مهارت در این حیطه های کاری می توانند رفاه خود را در این کشور تامین نمایند:
خلبان استاد دانشگاه مدیر بازاریابی
مدیر بانک مدیر ارشد اجرایی مدیر ارشد مالی
پزشکی دندان پزشکی قاضی

مهاجرت کادر درمان به عمان

با توجه به اینکه کشور عمان با کمبود نیروی درمانی مواجه است، تصمیم گرفته کادر نیروی درمان مورد نیاز خود را تامین کند از این رو شرایط کشور را برای مهاجرت کادر درمان تسهیل نمونده تا بتواند افراد متخصص در این رشته را جذب کند. متقاضیان مهاجرت از طریق کادر درمان به عمان باید مدارک هویتی، مدارک تحصیلی و سوابق شغلی را ارائه داده و پس از تایید در آزمون پرومتریک شرکت کنند و در صورت قبولی به دنبال یک موقعیت شغلی مناسب برای خود بگردند.

اعزام نیروی کار به عمان

شرایط اعزام نیروی کار به عمان به این شکل است که در وهله اول متقاضیان باید رزومه های خود را ارسال کرده و فرم ارزیابی را برای کار پر کنند و این فرم ها را به شرکت های اعلام شده در عمان ارسال کنند تا رزومه توسط این شرکت ها و موسسات مورد بررسی قرار بگیرد. باید این نکته را در نظر داشته باشید که مشخص شدن نتیجه این بررسی 90 روز زمان می برد. یکی دیگر از روش های اعزام نیروی کار زمانی است که شرکت یا موسسه ای تصمیم به برگزاری یک جلسه حضوری می گذارد و در آن جلسه تمام شرایط برای متقاضی توضیح داده می شود. 

بهترین شهرها برای کار در عمان

هرکدام از شهرهای عمان شرایط خاصی برای کار دارند. بهترین شهرهای عمان برای کار به شرح زیر هستند:

 

مسقط

اقتصاد شهر مسقط متصل به بخش های تجاری، نفتی، گازی و حمل و نقل است. شرکت های بزرگ شهر مسقط Toshiba، Subaru، Seiko، Hewlett Packard، General Motors، RAK Ceramicsهستند. حداقل حقوق 260OMR (ریال عمان) و حداکثر حقوق 8360OMR (ریال عمان) است. شغل های مورد نیاز در مسقط عبارتند از:

 • مهندس نفت
 • مهندس نرم افزار
 • مهندس عمران،
 • مکانیک

مسقط

صور

 از مهم ترین شرکت ها و موسسات شهر صور می توان به Replay و Swarovski اشاره کرد. این شهر ارتباطی تجاری و قوی با عربستان دارد. از شغل های مورد نیاز و پرطرفدار شهر صور عبارتند از:

 • دستیار دندانپزشکی
 • راننده 
 • تکنسین داروسازی
 • بازاریابی
 • مهندس IT

شهر صور عمان

صلاله

این شهر یکی از صنعتی ترین شهرهای عمان است و مشاغل بهداشتی و درمانی، بازاریابی و رانندگی از پردرآمدترین مشاغل هستند. درشهر صلاله میزان حقوق  1800OMR (ریال عمان) است.از شغل های مورد نیاز و پرطرفدار شهر صلاله عبارتند از:

 • حسابداری
 • پرستاری
 • راننده ماشین های سنگین
 • مهندسی IT

 صلاله عمان

اخذ اقامت از طریق کار در عمان

دریافت اقامت دائم و تابعیت از طریق کار در عمان امکان پذیر نمی باشد. مدت زمان اقامت در این کشور منوط به مدت زمان قرار داد کاری شخص می باشد و تا زمانی که فرد مشغول به کار است اجازه اقامت در عمان را دارد و بنابراین آثار اقامتی برای فرد ندارد. در صورت ازدواج با یک فرد عمانی می توان اقامت دائم و پاسپورت عمان را بدست آورد ولی ملزم به زندگی به مدت 8 تا 10 سال در این کشور هستید و باید قوانین شهروندی را به خوبی یاد بگیرید و به زبان عربی تسلط کامل داشته باشید و هیچ گونه جرمی مرتکب نشده باشید. بنابراین توصیه می شود قبل از اقدام برای کار در عمان به کشورهای اروپایی مثل اتریش، آلمان، هلند، سوئد و حتی کانادا که آثار اقامتی مناسبی دارند و بعد از 5 سال می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید، فکر کنید.

کار در عمان و سخن پایانی

در این مقاله به بررسی کار در عمان و شرایط لازم آن پرداختیم. همانطور که در مطالب بالا گفته شد نرخ بیکاری در عمان در سال های اخیر سیر نزولی داشته و به نیروی کار ماهر نیازمند است. اما داشتن تسلط کافی به زبان به ویژه عربی از نیازهای پیدا کردن کار در عمان می باشد. همچنین طول مدت اقامت فرد متقاضی فقط به اندازه طول مدت قرارداد کاری وی بوده و در صورت پایان این وقت باید به کشور خود بازگردد و آثار اقامتی برای فرد ندارد. بنابراین توصیه می شود اگر شرایط تحصیلی و سابقه کاری مناسب دارید کشورهایی نظیر کانادا، استرالیا، آلمان، اتریش و… کشورهای مناسب تری به جهت کار می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مراجعه به سایت های ما و همچنین تماس با مشاورین برجسته و مجرب موسسه ملک پور، اطلاعات تکمیل تری دریافت نمایید. لازم به ذکر است می توانید در قسمت پایانی همین مقاله در قسمت دیدگاه ها نظرات و پرسش های خود را بیان کرده تا سوالات شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط مشاورین ما پاسخ داده شود.
درباره نویسنده
4.2/5 - (12 امتیاز)

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاکنون 397 دیدگاه ثبت و پاسخ داده شده است
دیدگاه های جدیدتر »
 1. Mehdi گفته:

  سلام عرض ادب مهدی شمسایی هستم با25سال سابقه تراشکاری همراه با تعمیرات ماشین افزار‌ و 5سال سابقه کاردر پارس جنوبی عسلویه جویایی کار هستم در عمان

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام دوست عزیز
   برای کار در عمان رزومه شما باید بررسی شود. می تونید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند‌

   پاسخ
 2. حسین مرادی گفته:

  سلام عرض ادب
  بنده در خصوص دکوراسیون داخلی
  مثل پرده و کاغذ دیواری پارکت و…
  مهارت و مدارک و گواهینامه های ایران را دارم بفرمائید برای شغل بنده در عمان کار هست؟
  باتشکر از تیم خوب و با حوصله شما

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام دوست عزیز
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود. لطفا با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 3. مسعود شاه نظری گفته:

  سلام من مسعود هستم و متاهل هستم و 45سال سن دارم دارای مدرک تحصیلی رادیولوژی هستم و دارای سابقه کار در شرکت سنگبری به مدت 20سال و آشنا به دستگاه ها و انواع سنگ را داره و جویای کار در عمان هستم و تمایل به کار در آشپز خانه و راننده را هم حتی دارم.

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام دوست عزیز
   اگر سابقه کار آشپزی دارید و مدرک مرتبط هم می تونید ارائه کنید برای عمان می توانید اقدام کنید.

   پاسخ
 4. فرزانه غلامی گفته:

  سلام وقت بخیر
  من فرزانه هستم 47سال سن دارم و متاهل هستم و به عنوان نماینده بیمه 12سا ل لسابقه دارم و درخواست کار در عمان را از شما دارم.

  پاسخ
 5. محسن طالش شکرگزار گفته:

  سلام و عرض ادب بنده جوشکار اسکلت ساختمان هستم ولی مدرک فنی ندارم ایا برای من از طریق موسسه شما تو عمان کار پیدا میشه و اینکه هزینه موسسه شما چقدر هستم ممنون از لطف شما

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله ما می تونیم برای عمان براتون اقدام کنیم. می تونید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 6. Ahoora گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من مهندس نقشه بردار هستم و هشت سال تجربه کاری در زمینه ، راهسازی ، ساختمان ، خطوط انتقال آب و معادن روباز و زیر زمینی رو مسلط به نرم افزارهای مربوطه هستم .
  خواستم بدونم نیرو در این زمینه نیاز دارن؟

  پاسخ
  • محسن طالش شکرگزار گفته:

   سلام و عرض ادب بنده جوشکار اسکلت ساختمان هستم ولی مدرک فنی ندارم ایا برای من از طریق موسسه شما تو عمان کار پیدا میشه و اینکه هزینه موسسه شما چقدر هستم ممنون از لطف شما

   پاسخ
   • MIE20 گفته:

    سلام و ارادت
    شرایط سنی، سطح زبان، رزومه و تمکن کالی شما باید بررسی شود. با موسسه تماس بگیرید.

    پاسخ
   • ناشناس گفته:

    سلام دوست عزیز سعید هستم ۳۰ساله با مدرک فنی حرفه ای و چندین سال سابقه در ارثه ی سیستم تهویه کولرهای تک فاز و ۳فاز ایا شرایط شغلی برای بنده هست عربی هم مسلط هستم؟

    پاسخ
 7. صادق گفته:

  سلام من مربی تکواندو هستم حرفه کار میکنم ، و مدرک دیپلم حسابداری دارم ، و دانشجوی تربیت بدنی مربیگری حرفه ای تکواندو دانشگاه علمی کاربردی فدراسیون تکواندو هستم ،دو ترم مانده برای فوق دیپلم ،من الان اومدم چند روزه ترکیه ، آیا عمان مربیگری تکواندو میتونم کنم؟ حقوق مربیگری چقدره؟

  پاسخ
 8. محمد گفته:

  سلام وقت بخیر
  من شغلم فست فود هست
  میتونم توی عمان فعالیت کنم وشروع به راه اندازی کنم
  ممنون میشم راهنماییم کنید مخصوصا از بابت هزینه

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله می تونید شرکت ثبت کنید و کار کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 9. محمد رضا حاصلی گفته:

  سلام، من 48ساله راننده پایه یک و گواهینامه لیفتراک و ریچتراک ماهر متقاضی کار در عمان هستم

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام دوست عزیز
   می تونید برای کار در عمان اقدام کنید. پیشنهاد می کنیم با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام دوست عزیز
   می تونید برای کار در عمان اقدام کنید. پیشنهاد می کنیم با موسیه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 10. محمد تمدنی گفته:

  سلام شغل من تعمیرات و نصب لوازم سرد کننده صنعتی و خانگی هست مثل یخچال صنعتی و کولر گازی و سرد خونه شرایط کاری در عمان هست برای من

  پاسخ
 11. فرهاد گفته:

  سلام جناب ملک پور. ۴۵ سال سن دارم و در یکی از شرکت های وابسته به ایرانسل کار میکنم و در نصب تجهیزات مخابراتی اریکسون در دکل های مخابراتی تسلط کامل دارم. مدرک درسی دیپلم کامپیوتر دارم. مدرکی در مورد فعالیت که شرح دادم ندارم. آیا کار در عمان شامل حال من میشود؟

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله احتمالا بتونید اقدام کنید. می تونید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 12. ناشناس گفته:

  سلام راننده لیفتراک هستم با۱۲سال سابقه کار در شرکت های معتبر مدرک تحصیلیم دیپلم هستش لطفا بنده رو هم راهنمایی کنین برای کاردر عمان ممنون

  پاسخ
 13. محمد شاه محمدی گفته:

  سلام . راننده لیفتراک و ریچتراک هستم 37 ساله . با 10سال سابقه کار. چطور میتونم برای کار در عمان اقدام کنم؟

  پاسخ
 14. ناشناس گفته:

  امیر حسین
  سلام کارشناس ارشد معماری هستم و 20 سال تجربه کار در شرکتهای نفت و گاز در زمینه طراحی و اجرا دارم 42 ساله هستم میخواستم بدونم شرایط کاری و درامد خوب برای من تو عمان هست یا نه . ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرض ادب
   رزدمه شما باید دقیق تر بررسی شود. می تونید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 15. ناشناس گفته:

  سلام پرستارم با مدرک دانشگاهی کاردان پرستاری با پایان طرح و دانشنامه ۵۴ ساله هستم برا کارتو عمان در کلینیک یا مرکز درمانی میتونم اقدام کنم ؟ راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
 16. ناشناس گفته:

  با سلام
  میخواستم بدونم میشه در عماد کسب و کار خودمون داشت بنده تولید کننده سینک گرانیتی هستم

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای تراشکار هم می توانیم اقدام کنید. با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرض ادب
   رزومه شما باید بررسی شود. می تونید با موسیه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 17. ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر هر چه قدر تماس یا اطلاعات کامل میخوام برای کار در عمان برای رانندگی پایه یک جواب کاملی دریافت نمیکنم لطفا راهنمایی کامل بفرمایید باتشکر از موسسه دکتر ملک پور

  پاسخ
 18. محمد.ع گفته:

  سلام،وقت بخیر،جوشکارصنعتی وساختمانی هستم،
  درحوضه درمان مددیارخانواده ومددیاری اعتیاد بامدرک بین الملی هستم،بامعدل ۱۸.
  توی این ۲زمینه کاری هست

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرض ادب
   اگر مدرک جوشکاری و سابقه کار داشته باشید می تونید برای کشور عمان اقدام کنید

   پاسخ
 19. فرزاد گفته:

  سلام شغلم مونتاژ کار الکترونیک ( مونتاژ قطعات الکترونیک بر روی برد های pcb )
  32 سالمه و مجرد
  کارشناسی الکترونیک صعنتی خوندم و 8 سال سابقه کار دارم . ممنون میشم توضیح بدید شرایطشو دارم برای مهاجرت یا خیر

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما احتمالا بتونید از طریق ویزای کار برای کشور هایی همچون عمان، امارات، آمریکا و… اقدام کنید. می تونید با شماره 02149196000 تماس بگیرید تا مشاورین دقیق تر شرایط شما رو بررسی کنند.

   پاسخ
 20. مرتضی خنور گفته:

  سلام وقت بخیر ،من شغل فعلی م نگهبان هستش در مترو
  اما تخصصم جوشکاری برق هست دیپلم جوشکاری برق وگواهینامه جوشکاری برق فنی حرفه ای دارم
  کار در عمان برای شغل جوشکار چندساعت هستش در هفته و مبلغ حقوق ماهانه ش چقد هستش

  پاسخ
 21. ناشناس گفته:

  سلام و خسته نباشید من مهندس ایمنی HSE هستم و حدود ۲۰ سال سابقه کار در صنایع مختلف دارم به زبان انگلیسی هم مسلطم . آیا برای من شغل مناسبی در عمان پیدا میشه

  پاسخ
  • مرتضی خنور گفته:

   سلام وقت بخیر ،من شغل فعلی م نگهبان هستش در مترو
   اما تخصصم جوشکاری برق هست دیپلم جوشکاری برق وگواهینامه جوشکاری برق فنی حرفه ای دارم
   کار در عمان برای شغل جوشکار چندساعت هستش در هفته و مبلغ حقوق ماهانه ش چقد هستش

   پاسخ
   • MIE malekpour76 گفته:

    سلام و عرض ادب
    ۸ ساعت در روز کار می کنید و درآمد از ۲۵۰ الی ۳۰۰ ریال به بالا می باشد.

    پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله احتمالا بتونید اقدام کنید. اما رزومه دقیق شما باید بررسی شود. می تونید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 22. محمد امین آشرشیخ گفته:

  سلام وقت بخیر من یک لوله کش آب هستم
  وبیش از 30 سال سابقه دارم در عمان دنبال
  کار می گردم به نیرو نیاز ندارین

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز می تونید با موسسه تماس بگیرید که شرایطتتون کامل بررسی بشه و در صورت تایید رزومه می تونید برای عمان اقدام کنید.

   پاسخ
 23. الهام محمدی گفته:

  سلام وقت بخیر ببخشید من آرایشگر هستم و چندین مدرک فنی حرفه ایی رو دارم و ۱۷ سال سابقه کاردنبال کار در عمان میگردم شما نیرو نمیخواین

  پاسخ
  • MIE14 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز
   برای مهاجرت کاری به عمان شما نیاز به پیشنهاد کاری از یک کارفرمای عمانی دارید، می توانید از این طریق برای مهاجرت کاری اقدام نمایید.

   پاسخ
 24. تقی صولتی گفته:

  سلام شرایط کار برای رشته تربین بدنی در عمان چیه؟ برای اینکه بتونم باشگاه بزنم یا کار کنم تو باشگاه. با تشکر از شما

  پاسخ
  • MIE14 گفته:

   سلام و عرض ادب

   دوست عزیز جهت اقدام برای ویزاهای کاری عمان شما نیاز به یشنهاد کاری از یک کارفرمای عمانی خواهید داشت.

   پاسخ
  • MIE14 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز
   برای اخذ ویزای کاری عمان شما باید از کارفرمایی در این کشور دعوتنامه شغلی دریافت نمایید. معمولا این دعوتنامه و ویزای کاری به افرادی که دارای مدرک دانشگاهی و سابقه کار مرتبط با آن باشند تعلق می گیرد.

   پاسخ
   • ا گفته:

    سلام .من عکاس فیلمبردار.چاپ کن. هستم.با ۲۰سال سابقه.میخواستم بدونم کار برای من در عمان هستش

    پاسخ
    • علی گ گفته:

     درود . من صدابرداری فیلم کار می کنم . و صداگذاری و تدوین فیلم هم بلدم و چند سال سابقه کار و عضویت انجمن معتبر دارم . الان ۴۲ سال دارم .آیلتس ندادم ولی در حد متوسط هستم و در حال خواندن …در عمان یا کشور دیگه ای می تونم کار پیدا کنم ؟

     پاسخ
     • MIE20 گفته:

      سلام و ارادت
      می توانید رزومه خود را برای کارفرما ارسال کنید و در صورت تایید جاب آفر دیرافت کنید.

 25. فرحناز منصوری گفته:

  سلام وقت شما بخیر بنده همسرم بیست سال سابقه ام دی اف کاری دارن میخواستم بپرسم شغل ام دی اف کاری در عمان هم کارایی دارد و جز شغل های پر درامد هست یا خیر؟

  پاسخ
  • MIE14 گفته:

   سلام و عرض ادب
   معمولا کشور های آسیایی نیاز دارند که برای ویزا دادن به شما از داخل ایران، یک پیشنهاد شغلی یا به اصطلاح جاب آفر دریافت کنین و با استفاده از اون ویزای اون کشور رو دریافت کنین

   عمان نیز همان گونه است

   پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای کار در عمان باید جاب آفر داشته باشید. پیشنهاد می شود با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان شرایط شما را بررسی کنند.

   پاسخ
 26. علی گفته:

  سلام…
  من لیسانس عمران دارم ۲۹ سالمه مجردم
  کارای نصب ایفون اسپیلت پکیج آنتن مرکزی و ..کارای برقی رو به خوبی بلدم ایا امکان پیدا کردن کار برام وجود داره؟

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای کار در عمان باید پیشنهاد شغلی داشته باشید. در حال حاظر امارات شرایط خوبی دارد و ما می توانیم برای شما کار پیدا کنیم. می توانید با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان شرایط شما را دقیق تر بررسی کنند.

   پاسخ
 27. داود تمجیدی گفته:

  سلام. وقت بخیر. من در زمینه طراحی و اجرای سیستم های کناف آلمانی به مدت 20 سال کار کرده ام. در هتل ها و بیمارستانها و مکانهای بسیاری دکوراسیون داخلی سیستم کناف را اجرا کرده ام. آیا در این زمینه می توان در عمان کار پیدا کرد یا کارفرمایی من را معرفی نماید.سپاس از توجه شما

  پاسخ
  • MIE.Malekpour4 گفته:

   دوست عزیز شما باید یک پیشنهاد شغلی برای کار در این کشورها داشته باشید. یعنی باید از سمت یک کارفرما دعوت به کار شوید. در این زمینه میتوانید با موسسه ملک پور تماس بگیرید تا مشاوران ما به طور رایگان به شما مشاوره دهند.

   پاسخ
   • شیما گفته:

    سلام من ماما هستم و ۱۵ سال سابقه کار دارم ولی زبان انگلیسیم خوب نیست بیشتر قصد رفتن به عمان را دارم ولی میخکام بیشتر راهنماییم کنید اگر کشور دیگه ای باشرایط من بهتر

    پاسخ
    • MIE20 گفته:

     سلام و ارادت
     قصد مهاجرت از چه راهی را دارید؟ کار در رشته خودتون به صورت مستقیم نیست و باید ابتدا معادلسازی کنید.

     پاسخ
   • پیمان گفته:

    سلام من رشته تحصیلی عمران و ساختمان هست و در حال حاضر چند سال در کار تاسیسات ساختمان مشغول بکارم آیا در کشور عمان میتونم کار مربوط به خودم را داشته باشم

    پاسخ
    • MIE malekpour76 گفته:

     سلام و عرض ادب
     رزومتون باید بررسی بشه. می تونید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین شما رو راهنمایی کنند.

     پاسخ
 28. علی گفته:

  با سلام .من راننده پایه یکم هستم ایا برای من کار مناسب رانندگی در کشورهایی که در بالا ذکر کرده اید هست؟ ممنون

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرض ادب
   در حال حاظر برخی کشور ها مانند امارات و آمریکا شرایط کاری خوبی دارند. می توانید با موسسه تمس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند

   پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام و عرض ادب
   در حال حاظر برخی کشور ها مانند امارات و آمریکا شرایط کاری خوبی دارند. گی توانید با موسسه تمس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند

   پاسخ
 29. ابراهیم گفته:

  ,سلام من دونبال کار هستم. کشتی سازی بندر بوشهر و بندر عباس کردم. مونتاژ کار دست دو هستم. مدرک تحصیلی دیپلم برق. کار بازاریابی نتورک qnet رو هم بلدم. هستم چطور میتوانم کار فرما پیدا کنم. راهنمایم کنید.

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   در محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور تمامی اطلاعات لازم در خصوص کاریابی آموزش داده شده است.

   پاسخ
 30. مهسا گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من کراتین کار هستم
  میتونم در عمان با هر یک از کشورهای عربی مشغول به کار بشم؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   مهاجرت کاری نیاز به تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط دارد.
   همچنین سابقه کاری باید جز مشاغل مورد نیاز کشور مقصد باشد تا شانس دریافت جاب آفر داشته باشید.

   پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   می بایست رزومه خود را برای کارفرما ارسال کرده و در صورت تایید جاب آفر دریافت کنید و سپس برای ویزا درخواست دهید.

   پاسخ
 31. محمدرضامحمدی گفته:

  سلام من ۳۱ سالم کار میکانیکی هستم سابقه کار ۱۷ سال در کدام کشورهای عربی برای کار میتونم برم

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   می بایست رزومه خود را برای کارفرما ارسال کرده و در صورت تایید جاب آفر دریافت کنید و سپس برای ویزا درخواست دهید.

   پاسخ
 32. محبوبه گفته:

  سلام بر شما و عرض ادب. در رشته مدیریت مالی تحصیلات ارشد دارم و ۲۹سال سابقه کار در رشته مدیریت مالی دارم . در حال حاضر کدام کشورها برای فعالیت در رشته ام پذیرش دارند ؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمائید🙏

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید ازطریق ویزای تحصیلی اقدام کنید و در محیط اجازه کار داشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام دوست عزیز
   با اخذ جاب آفر و پیدا کردن کارفرما می توانید در آن کشور مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 33. محمدرضا شامدی گفته:

  سلام من آرایشگر حرفه‌ای هستم…
  بنظر شما میتونم‌تو کدوم یکی از کشورای حوزه خلیج فارس شرایط و درآمد خوبی داشته باشم

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   با داشتن تحصیلات حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط در زمینه مشاغل مورد نیاز کشور مقصد می توانید جهت دریافت جاب آفر اقدام کنید.

   پاسخ
 34. ناشناس گفته:

  سلام من آرایشگر حرفه‌ای هستم…
  میتونم‌ فرصت شغلی تو کدوم از کشورای حوزه خلیج‌فارس پیدا کنم؟

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام خدمت شما
   در صورت پیدا کردن کارفرما و اخذ جاب آفر می توانید اقدام کنید. اما این کشور ها اقامت دائم و پاسپورت نمی دهند.

   پاسخ
    • MIE20 گفته:

     سلام و ارادت
     در محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور تمامی اطلاعات لازم در خصوص کاریابی آموزش داده شده است.

     پاسخ
 35. سعید گفته:

  سلام. من لیسانس مکانیک دارم و با ۴سال سابقه در تولید و بازرسی شیرآلات نفت و گاز. مدارک فنی و حرفه ای بازرسی جوش هم دارم. آیا میتونم برای کار در عمان فرصت اشتغال داشته باشم؟!

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام خدمت شما. شرایط شما به طور کلی خوب است. اما کشور عمان اقامت دائم و پاسپورت نمی دهد و بهتر است برای کشور های مهاجر پذیر اقدام کنید. می توانید با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما به طور کامل بررسی شود

   پاسخ
 36. عبدالكريم گفته:

  سلام و عرض ادب
  مهندس طراحي و نقشه كشي صنعتي و فوق ليسانس مهندسي صنايع با بيش از 20 سال سابقه كار در تاسيسات و پالايشگاههاي گاز ( عسلويه و پالايشگاه گاز خانگيران) به عنوان نيروي رسمي وزارت نفت و نظارت عاليه بر پروزه هاي مختلف و آشنا به استاندارد هاي مربوطه همچنين مديريت دارايي هاي فيزيكي و مقوله هاي مهندسي صنايع هستم
  اولا چقدر امكان جذب اينجانب در شركت هاي گازي عمان وجود دارد؟
  دوما چطور ميتونم كارفرمايي را پيدا كنم تا رزومه خود را به او ارسال كنم؟

  پاسخ
  • MIE malekpour76 گفته:

   سلام دوست عزیز
   رزومه شما به طور کلی خوب است. می توانید راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور را از روی سایت موسسه تهیه کنید

   پاسخ
 37. جواد گفته:

  سلام و خسته نباشید. بند مکانیک ماشین آلات صنعتی هستم 7 سال هم سابقه کار دارم با مدرک لیسانس آیا میتونم تو عمان کاری پیدا کنم در رابطه با شغلم

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   می بایست رزومه خود را برای کارفرما ارسال کرده و در صورت تایید جاب آفر دریافت کنید و سپس برای ویزا درخواست دهید.

   پاسخ
 38. بهمن گفته:

  بنده mdfکار هستم و کارگاه دکوراسیون داخلی دارم…بخوام مهاجرت کنم برای کار من استقبال میشه…
  و اینکه زبان عربی رو بعد مهاجرت یاد بگیریم مشکلی نداره..

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   افرادی که حداقل تحصیلات لیسانس و سابقه کاری مرتبط داشته باشند شانس دریافت جاب آفر خواهند داشت.

   پاسخ
 39. شیدا گفته:

  سلام من معلم هستم آیا ایران باید من را بفرستد یا خودم باید برم اونجا شرایط پذیرش را ببینم و بروم و اگر ایران می‌فرستد کجا باید مراجعه کنم

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما باید بتوانید یک کارفرمایی در این کشور پیدا کنید که از شما دعوت به کار کند تا بتوانید ویزای کاری دریافت کنید

   پاسخ
 40. mohammad گفته:

  سلام خسته نباشید بنده تکنسین دارویی هستم با ۲ سال سابقه و داری مدرک فنی حرفی مسلط به زبان عربی ایا در عمذن میتونم شغل داروخونه ایی پیدا کنم؟

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد تا بتوانید درخواست ویزای کاری بدهید

   پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   اگر پیشنهاد شغلی از جانب این کشور داشته باشید بله، این موضوع امکان‌پذیر خواهد بود. جهت آگاهی در این خصوص میتوانید محصول گام به گام رسیدن به کار در خارج از کشور که در بخش محصولات سایت قرارداد را تهیه نمایید

   پاسخ
 41. حمید رستي گفته:

  با سلام بنده 29 سالمه مسلط به زبان عربي -انكليسي -هندي و اسبانياي هستم مهندسي برق دارم و سابقه كار در دبي 2سال و تركيه دارم ايا واسه عمان ميتونم اقدام كنم با تشكر از مديريت سايت

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   آقای مهندس شما در صورتی که بتوانید یک جاب آفر از یک کارفرمای عمانی دریافت کنید، میتوانید برای دریافت ویزای کاری اقدام نمایید

   پاسخ
 42. Majid گفته:

  سلام ببخشید من داخل شرکت سیمو کابل برق مشغول بکارم ب تمامی دستگاها مسلطم ایا تو عمان کار برامن هست

  پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   باید پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای ویزای کاری این کشور اقدام کنید.

   پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت کاری به این کشور باید پیشنهاد شغلی داشته باشید، برای دریافت اموزش های لازم در این خصوص می بایست محصول گام به گام رسیدن به کار در خارج از کشور را که در بخش محصولات سایت قرار دارد تهیه نمایید.

   پاسخ
 43. داود ایسپره گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  من نماکار اجر نسوز در همه سبک های نما سنتی تا کلاسیک هستم .
  برای کار در کشور عمان چطوری باید اقدام کنم .
  ممنون .،?

  پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت کاری به این کشور باید پیشنهاد شغلی داشته باشید، برای دریافت اموزش های لازم در این خصوص می بایست محصول گام به گام رسیدن به کار در خارج از کشور را که در بخش محصولات سایت قرار دارد تهیه نمایید.

   پاسخ
 44. شهاب ورزندیان گفته:

  32 سالم هست مدرک کارشناسی برق دارم و حدود 1000 ساعت مدارک فنی و حرفه ای دارم ابزار دقیق ، کالیبراسیون ، پنوماتیک و هیدرولیک ، دوربین مدار بسته ف برق صنعتی و … باید برای کار از چه طریقی اقدام کنم؟

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   می بایست رزومه کاری و تحصیلی خود را برای کارفرما ارسال کنید و در صورت تایید جاب آفر دریافت کنید.

   پاسخ
 45. علیرضا اکبریان گفته:

  سلام من یه شرکت کوچک رتبه پنج پیمانکاری ابنیه وتاسیسات دارم چطور میتونم پی گیر کار در عمان باشم

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما دعوتنامه شغلی بدهد تا بتوانید درخواست ویزای کاری بدهید

   پاسخ
 46. مهدی خاکزادی گفته:

  با سلام. من تراشکار هستم. در واقع قالبساز هستم. با توجه به توانایی‌هام میتونم برا کار عمان برم. ممنون میشم راهنمایی کنید. متشکرم

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   در صورتی که شما بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر و یا همان پیشنهادشغلی بدهد ،میتوانید درخواست ویزای کاری نمایید

   پاسخ
 47. شاهین شولی پور گفته:

  باسلام
  با توجه به سابقه 10 ساله اینجانب در رشته ایمنی صنعتی و محیط کار در صنعت های نفت و گاز و پتروشیمی و فولاد با مدرک معتبر کارشناسی ایمنی صنعتی و محیط کار(HSE)و سابقه 8ساله آموزش HSE در صنایع فولاد نفت پتروشیمی برق، آیا کاریابی در این زمینه برای بنده وجود دارد.
  از چه روشی باید اقدام کرد.

  پاسخ
  • Shayan گفته:

   سلام من الان 18 سالمه حرفه هایی که بلدم ارایشگری .تاتو برق . پی وی سی دوجداره هست چطور میتونم ویزایه کاری بگیرم و با کدومشون راه گرفتن ویزا راحت تره؟

   پاسخ
   • MIE9 گفته:

    دوست عزیز شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد تا بتوانید درخواست ویزای کاری بدهید

    پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت کاری به این کشور باید پیشنهاد شغلی داشته باشید، برای دریافت اموزش های لازم در این خصوص می بایست محصول گام به گام رسیدن به کار در خارج از کشور را که در بخش محصولات سایت قرار دارد تهیه نمایید.

   پاسخ
 48. فرزان خزاعی گفته:

  با سلام من کارشناس ارشد رشته HSE (ایمنی ، بهداشت حرفه ای، محیط زیست) و لیسانس ایمنی (گرایش پیشگیری از حوادث و حریق) هستم ، 37 ساله ، 5 سال سابقه کار دراین رشته در مجموعه آستان قدس رو دارم ، دارای گواهی مهارت کمک پرستاری و امداد گری اورژانس از نظام پرستاری و گواهینامه پایه یکم رانندگی هستم ، حدود 10 سال هم در زمینه دوخت و تولید انواع پرده منزل فعالیت داشتم ،متاهل و دارای یک فرزندم . آیا برای من در کشور عمان امکان کار وجود داره .

  با سپاس

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   شما میتوانید محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور را از قسمت محصولات سایت خریداری نمایید و خودتان یاد بگیرید که چطور دنبال کار بگردید

   پاسخ
  • فریده موسوی گفته:

   سلام
   من ارایشگرم و مایلم برای کار و اقامت به کشور عمان برم
   ایا شرایط و سرمایه خاصی لازم هستش
   ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

   پاسخ
   • MIE21 گفته:

    سلام و عرض ادب
    برای مهاجرت کاری به این کشور باید پیشنهاد شغلی داشته باشید، برای دریافت اموزش های لازم در این خصوص می بایست محصول گام به گام رسیدن به کار در خارج از کشور را که در بخش محصولات سایت قرار دارد تهیه نمایید.

    پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت کاری کشور آلمان باید دعوتنامه کاری از کارفرما داشته باشید
   می تونید با کاریابی ها ارتباط بگیرید که شما رو در این زمینه راهنمایی کنن

   پاسخ
  • MIE9 گفته:

   شما اگر مدرک تحصیلی دندان پزشکی داشته باشید، میتوانید با معادلسازی مدرک، به دنبال کارفرما باشید. در غیراینصورت شانس زیادی نخواهید داشت

   پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت کاری به این کشور باید پیشنهاد شغلی داشته باشید، برای دریافت اموزش های لازم در این خصوص می بایست محصول گام به گام رسیدن به کار در خارج از کشور را که در بخش محصولات سایت قرار دارد تهیه نمایید.

   پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت کاری به این کشور باید پیشنهاد شغلی داشته باشید، برای دریافت اموزش های لازم در این خصوص می بایست محصول گام به گام رسیدن به کار در خارج از کشور را که در بخش محصولات سایت قرار دارد تهیه نمایید.

   پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت کاری در عمان باید دعوتنامه کاری از کارفرما داشته باشید
   می تونید با کاریابی ها ارتباط بگیرید که شما رو در این زمینه راهنمایی کنن

   پاسخ
 49. رسول گفته:

  سلام من دسر کار حرفه‌ای هستم با ۲۰ سال سابقه کاری ومدتی نیز در بغداد مشغول بودم ۴۴ ساله نتونستم فرد یا کارفرما بی در عمان پیدا کنم زبان عربییم بد نیست خواستم از شما کمک بگیرم موفق باشین

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما میتوانید ویدیو گام به گام تا کار موسسه را خریداری نمایید و خودتان به دنبال کارفرما برای دریافت ویزای کاری باشید

   پاسخ
 50. علی اصغرنخعی گفته:

  سلام من نصاب وسرویس کارکولر گازی هستم دارای سابقه کاری ومدرک فنی حرفه ای ممنون میشم برای کاردرعمان منوراهنمایی کنید

  پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت کاری کشور عمان باید دعوتنامه کاری از کارفرما داشته باشید
   می تونید با کاریابی های این کشور ارتباط بگیرید که شما رو در این زمینه راهنمایی کنن

   پاسخ
 51. میثم گفته:

  سلام من مهندس صنایع شیمیایی با چهار سال سابقه کار بدون تسلط به زبان انگلیسی هستم ایا کار برای من وجود داره

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   شما باید بتوانید با توجه به سطح زبان و تخصصی که دارید، به دنبال یک کارفرما برای دریافت ویزای کاری باشید

   پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   خیر، حرفه شما حرفه ای نیست که پوزیشن های شغلی زیادی را بتوان به افراد خارجی پیشنهاد داد

   پاسخ
 52. ناشناس گفته:

  سلام وقت شمابخیر کارعایق بندی اببندی استخر وغیره هم درعمان است لطفا راهنمای کنید باتشکر داود

  پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت کاری در کشور عمان باید دعوتنامه کاری از کارفرمای عمانی داشته باشید
   می تونید با کاریابی ها ارتباط بگیرید که شما رو در این زمینه راهنمایی کنن

   پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای این موضوع باید پیشنهاد شغلی داشته باشید. آموزش دریافت پیشنهاد شغلی رو میتونید با تهیه پکیج راهنمای گام به گام رسیدن به کار در خارج از کشور ببینید و خودتان شخصاً برای دریافت پیشنهاد شغلی و ویزای کاری کشور عمان و یا سایر کشورها اقدام نماید.

   پاسخ
   • MIE9 گفته:

    شما باید با موسسات کاریابی و یا سایت های کاریابی ارتباط برقرار نمایید تا بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد

    پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   تنها در صورتی که پیشنهاد شغلی از کشور عمان دریافت نمایید می‌توانید ویزای کار این کشور را دریافت نموده و وارد این کشور شوید.

   پاسخ
 53. شیرزاد گفته:

  باسلام یک نفر به اسم صالحی اگهی زده واز ما درخواست کرده که جوشکاری به عمان بروید ومبلغ دومیلیون تومان از مت گرفته
  تا چه حد این کار صحت داره
  پروژه بزرگ اسکله مسقط

  پاسخ
   • سعید گفته:

    با سلام
    در یک شرکت معتبر هواپیمایی 17 سال سابقه
    کار دارم با کلی مدارک معتبر بین المللی جویای
    کار در کشور عمان هستم لطفاً راهنمایی فرمایید .

    پاسخ
    • MIE9 گفته:

     دوست عزیز شما باید از طریق موسسات و یا سایت های کاریابی اقدام به پیدا کردن کارفرما نمایید

     پاسخ
 54. احسان مهدوی زاده گفته:

  با سلام
  ۱۲ سال سابقه کار در پتروشیمی در بخش تعمیرات ماشین الات حساس تعمیر پمپ توربین و کمپرسور دارم دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیکم و همسرم لیسانس مامایی دارند جویای کار در کشور عمان هستم لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما باید از طریق موسسات و یا سایت های کاریابی به دنبال کارفرما باشید تا بتوانید این کار را پیش ببرید و اقدام داشته باشید

   پاسخ
 55. ناشناس گفته:

  سلام می خواستم بدونم از زمانی که مرد خانواده وارد کشور عمان می شه برای ویزای قرارداد کاری چه مدت طول می کشه که بتونه اعضای خانواده رو هم ببره

  پاسخ
  • MIE21 گفته:

   سلام و عرض ادب
   از زمانی که به کار رسید و توانست قرارداد کاری با یک کارفرمای عمانی ببندد می تواند برای خانواده خود اقدام کند.

   پاسخ
 56. بهرام گفته:

  سلام‌.من نصاب و تعمیر کار کولرهای گازی هستم. حوشکار هم هستم .ایا در عمان میتونم کار کنم.لطفا من را راهنمایی کنید

  پاسخ
 57. احمد فروتن راد گفته:

  سلام
  بنده مسلط به زبان عربی و فارسی هستم
  مسلط به کارهای اداری عربی و فارسی
  تکنسین آزمایشگاه مکانیک خاک

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد تا بتوانید درخواست ویزای کاری داشته باشید

   پاسخ
 58. علی رضایی گفته:

  سلام عرض ادب
  بنده مجردم و40سال سن دارم درحال حاضرساخت وساز میکنم به عنوان مدیرپروژه هستم کارهای دیگه مثل مرغ فروشی ونجاری تاحدودی بلدم برای کاردرعمان وطی مراحل آسون چه پیشنهادی میدین

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   دوست عزیز شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر یا دعوتنامه شغلی بدهد تا بتوانید درخواست ویزای کاری داشته باشید

   پاسخ
 59. محمدرضا گفته:

  من میخواهم ب عمان بیام برای کار
  کار ساده دو نفر هستیم.
  ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 60. rambod گفته:

  سلام
  بنده دارای 50 سال سن و متاهل دارای یک فرزند و مدرک فوق لیسانس کامپیوتر گرایش مهندسی نرم افزار دانشگاه ازاد هستم
  با سابقه حدود 22 سال در زمینه تعمیرات کامپیوتر و چاپگر در واحد پشتیبانی یکی از بانک های دولتی (شرکت وابسته بانک ) و تدریس در دانشکده فنی دولتی
  ایا برای من امکان اشتغال در عمان وجود دارد؟ زبان انگلیسی بسیاز ضعیف می باشد
  دیدگاه شما در انتظار تایید است. پاسخ

  پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت کاری کشور عمان باید دعوتنامه کاری از کارفرما داشته باشید
   می تونید با کاریابی ها ارتباط بگیرید که شما رو در این زمینه راهنمایی کنن

   پاسخ
 61. rambod گفته:

  سلام
  بنده دارای 50 سال سن و متاهل دارای یک فرزند و مدرک فوق لیسانس کامپیوتر گرایش مهندسی نرم افزار دانشگاه ازاد هستم
  با سابقه حدود 22 سال در زمینه تعمیرات کامپیوتر و چاپگر در واحد پشتیبانی یکی از بانک های دولتی (شرکت وابسته بانک ) و تدریس در دانشکده فنی دولتی
  ایا برای من امکان اشتغال در عمان وجود دارد؟ زبان انگلیسی بسیاز ضعیف می باشد

  پاسخ
 62. ناشناس گفته:

  سلام من اشپزم آیا برای آشپز کار هست در عمان و چجوری می‌شود اقامت گرفت

  پاسخ
  • MIE20 گفته:

   سلام و ارادت
   جهت مهاجرت کاری می بایست با توجه به رزومه خود از کارفرما جاب آفر دربافت کنید.

   پاسخ
 63. rambod گفته:

  سلام
  من آقا متاهل با یک فرزند و فوق لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار هستم .
  بیشتر تجربه من توی تعمیرات کامپیوتر و چاپگربوده و حدود 21 سال سابقه کار و بیمه دارم و در قسمت پشتیبانی سیستم های کامپیوتری بانک به صورت قراردادی کار میکنم به نظر شما در عمان موقعیت شغلی مناسبی برای من هست؟

  پاسخ
  • MIE11 گفته:

   با سلام
   بستگی به رزومه و توانایی های شما داره
   می تونید با کاریابی های این کشور ارتباط بگیرید که شما رو در این زمینه راهنمایی کنن

   پاسخ
 64. حامد صدوق گفته:

  سلام و عرض ادب .پدر من یک مدال از پادشاه عمان در زمانهای قدیم دارد .(روی مدال نوشته شده : اهدایی پادشاه عمان ).
  سالهاست که این سوال در ذهن من شکل گرفته که آیا برای کار در کشور عمان میتوانم از این مدال استفاده کنم یا خیر ؟
  البته پدر بنده در سال 1381 به رحمت خدا رفتند . سپاسگزارم

  پاسخ
  • MIE9 گفته:

   خیر دوست عزیز. شما برای کار در عمان می بایست بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر بدهد تا بتوانید درخواست ویزای کاری داشته باشید

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
Previous slide
Next slide