021-49076
فایل صوتی
دریافت گرین کارت آمریکا از طریق ویزای EB1 بدون نیاز به سرمایه گذاری
 • 4
 • 0
 • 1400/1/4
 • 925
افزودن به

آیا می دانستید، می توانید بدون سرمایه گذاری گرین کارت آمریکا را بدست آورید؟

ما در این ویدئو به شما خواهیم گفت که این امکان برای افراد خاصی وجود دارد. در صورتی که جزو این اشخاص خاص باشید می توانید بلافاصله گرین کارت آمریکا را دریافت کنید.

اگر می خواهید بدانید که آیا جزو این افراد هستید یا خیر، توصیه می کنیم این ویدئو را از دست ندهید.

4 نظر
درباره این ویدیو نظر دهید
پر کردن این فیلد اجباری است.
پر کردن این فیلد اجباری است.
شماره وارد شده نامعتبر است.
پر کردن این فیلد اجباری است.

نظرات شما

 • noori
  آزادی

  با سلام و سپاس از مشاوره و راهنمایی های خوبتان آیا همین شرایط برای مهاجرت و اقامت دائم و شغل و درآمد برای ادامه زندگی با خانواده در کشور استرالیا نیز وجود دارد؟ به طور خلاصه جهت اطلاع به عرض می رسانم که دارای مدرک دکتری علوم ارتباطات، تالیف و انتشار دو جلد کتاب تخصصی و علمی، چندین مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی ایران، یادداشت ها و مقالات عمومی در روزنامه ها، همچنین گزارش و گفتگو در شبکه های داخلی و برون مرزی تلویزیون ایران در راستای شغل مدیریت مراکز فرهنگی هنری هستم. با آرزوی موفقیت د رانتظار پاسخ و مشاوره شما برای دستیابی به هدف مذکور هستم.

  • noori
   پاسخ کارشناس

   با سلام دوست عزیز برای استرالیا گلوبال تلنت وجود دارد که در ۷ گروه رشته تعریف شده است. نظیر امنیت سایبری، علوم داده، مهندسی کشاورزی و تولید مواد غذایی، تکنولوژی انرژی، تکنولوژی پزشکی و دارویی، اطلاعات کوانتومی

 • noori
  زینب

  سلام ممنون از توضیحات خوبتون من ۲۴ سالمه لیسانس حقوق دارم و قصد دارم در خارج پزشکی بخونم اولویتم امریکاس، انگلیسی یه کم بلدم ولی مدرک ندارم. بنظرتون شانسی برای اخذ اقامت تحصیلی در امریکا دارم؟ هزینه ی زندگی و تحصیل به چه صورتی هست؟ با توجه به توضیحات دکتر ملک پور اگر من آزمون وکالت بدهم و عضو کانون وکلا بشم میتونم گرین کارت بگیرم؟

  • noori
   پاسخ کارشناس

   با سلام دوست عزیز برای تحصیل پزشکی در امریکا شما باید دوره لیسانس علوم پایه بگذرانید و در ادامه با شرکت در ازمون پزشکی خود را ادامه دهید البته با توجه به شرایط سنیتان ریسک ویزا در مقطع کارشناسی دارید. برای ادامه رشته حقوق هم لازم است در ازمون های تخصصی شرکت نمایید، معادل سازی کنید