برای استفاده از تخفیفات ویژه موسسه MIE کلیک کنید

مهاجرت به آلمان
مهاجرت به اتریش
مهاجرت به فرانسه
مهاجرت به روسیه
مهاجرت به دانمارک
مهاجرت به سوئد
مهاجرت به سوئیس
مهاجرت به فنلاند
مهاجرت به هلند
مهاجرت به نروژ
مهاجرت به انگلستان
مهاجرت به آمریکا
مهاجرت به کانادا
مهاجرت به استرالیا
مهاجرت به نیوزلند
مهاجرت به مجارستان
مهاجرت به جمهوری چک
مهاجرت به قبرس
مهاجرت به سنگاپور
مهاجرت به ترکیه
تحصیل در آلمان
تحصیل در اتریش
تحصیل در فرانسه
تحصیل در روسیه
تحصیل در دانمارک
تحصیل در سوئد
تحصیل در سوئیس
تحصیل در فنلاند
تحصیل در هلند
تحصیل در نروژ
تحصیل در انگلستان
تحصیل در آمریکا
تحصیل در کانادا
تحصیل در استرالیا
تحصیل در نیوزلند
تحصیل در مجارستان
تحصیل در جمهوری چک
تحصیل در قبرس
تحصیل در سنگاپور
تحصیل در ترکیه
ویزای کار آلمان
ویزای کار اتریش
ویزای کار فرانسه
ویزای کار روسیه
ویزای کار دانمارک
ویزای کار سوئد
ویزای کار سوئیس
ویزای کار فنلاند
ویزای کار هلند
ویزای کار نروژ
ویزای کار انگلستان
ویزای کار آمریکا
ویزای کار کانادا
ویزای کار استرالیا
ویزای کار نیوزلند
ویزای کار مجارستان
ویزای کار جمهوری چک
ویزای کار قبرس
ویزای کار سنگاپور
ویزای کار ترکیه
سرمایه گذاری در آلمان
سرمایه گذاری در اتریش
سرمایه گذاری در فرانسه
سرمایه گذاری در روسیه
سرمایه گذاری در دانمارک
سرمایه گذاری در سوئد
سرمایه گذاری در سوئیس
سرمایه گذاری در فنلاند
سرمایه گذاری در هلند
سرمایه گذاری در نروژ
سرمایه گذاری در انگلستان
سرمایه گذاری در آمریکا
سرمایه گذاری در کانادا
سرمایه گذاری در استرالیا
سرمایه گذاری در نیوزلند
سرمایه گذاری در مجارستان
سرمایه گذاری در پرتغال
سرمایه گذاری در قبرس
سرمایه گذاری در سنگاپور
سرمایه گذاری در ترکیه
/

معرفی شرکت

موسسه مشاوره ای MIE (با همکاری موسسه ملک پور) به ظن و گمان عده زیادی از هم وطنان و مشتریان خارج از کشور با توجه به گستردگی کار، بی اغراق یکی از برترین موسسات مشاوره محسوب می شود. حتی در آمریکا و اروپا هم موسساتی با تجهیزات پیشرفته این چنینی و امکانات دیگر تقریبا نادر و اندک است، اما موسسه MIE (همکار موسسه ملک پور) با گرایش تخصصی نسبت به مشاوره بنیان روش های نوینی را در ارائه خدمات بنا گذاشته و امروز در سراسر جهان و به خصوص برای ایرانیان موسسه ای شناخته شده و معتبر و خوش نام محسوب می گردد.

این موسسه تمامی امور شما را با توجه به مسائل تخصصی و وکلای تخصصی ارائه خواهد کرد. برای مثال برای امور کیفری از وکلای متخصص در امر کیفری استفاده نموده و برای امور تجارت یا امور حقوقی مرتبط با مسائل ملک و املاک از وکلای متخصص در این کار استفاده می کند. در واقع این موسسه بی اغراق یکی از برترین موسسات تخصصی است که از لحظه عقد قرارداد و حتی پیش از قرارداد براساس اصول مدیریتی و با مشورت بزرگترین و برترین شرکت های آی تی در دنیا سیستم خاصی را برای مشتری در در نظر گرفته و از لحظه عقد قرارداد به طور سیستماتیک برای ارائه خدمات به شما برنامه خاصی را دارد.

شما می توانید با عقد قرارداد با موسسه مشاوره ای MIE از این نظام ویژه حقوقی بهره مند شوید؛ مشاوره ی تلفنی وکلای ما اکثرا به طور رایگان و فاقد هزینه می باشد. تمام هموطنان ایرانی در سراسر جهان می توانند جهت مشاوره ی تلفنی اولیه به طور رایگان با ما تماس گرفته و در صورتی که موضوع حقوقی شما توسط ما قابل انجام بود، مشاوره آنلاین یا عقد قرارداد را برنامه ریزی کنند.

امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری و حقوقدان، در باب انجام امور حقوقی تمامی توان خود را به کار می گیرد. ایشان به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی و آلمانی آشنایی داشته و فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع لیسانس با معدل بالای ۱۸، مقطع فوق لیسانس در دانشگاه سراسری در تهران معدل بالای ۱۸ و دانشجوی دکترا در اروپا هستند. ایشان سابقه تحقیق درباب مدیریت، موفقیت و روان شناسی و جامعه شناسی و مسائل علمی بسیاری را داشته و شاید شما با فایل های موفقیت ایشان و یا سمینارهای مدیریت و تاثیرگذاری که آقای ملک پور برگزار کرده اند آشنا باشید.

شما می توانید با شخص آقای ملک پور زمانی را جهت مشاوره رزرو نموده و سپس با وقت قبلی با شخص ایشان مشاوره داشته باشید. تمامی اعضای ما در موسسه مشاوره ای MIE به این موضوع می اندیشند که در چهارچوب قوانین و مقررات حقوقی و قانونی به شما عزیزان خدمات برتر و بهتری را ارائه کرده و صرف نظر از یک موسسه مشاوره ای و مهاجرتی به عنوان یک موسسه خدمت گذار مردم ارائه طریق و خدمات بنماید. شما می توانید در موتور  جستجوی گوگل وب سایت ما را جستجو نموده و همچنین از طریق تعداد زیادی از موکلین سابق ما ازسابقه ی درخشان موسسه تحقیق بفرمایید.

در پایان به شما پیشنهاد می کنیم مدارک قانونی این موسسه از جمله ثبت قرارداد با موسسه MIE به عنوان برترین موسسه مشاوره  ای در اروپا نمایندگی ما ازدانشگاه ها مراکز علمی کاریابی ها موسسات حقوقی دیگر را ملاحظه نموده و همچنین آثار عمل ما نظیر احکام دادگستری که به نفع موکلین ما صادر شده ویزا هایی که موکلین ما از طریق مشاوره ی ما اخذ نموده اند و بسیاری دیگر از این مدارک را در همین وب سایت مشاهده فرمایید. چنانچه مایلید با موسسه MIE مشاوره داشته باشید شماره های تماس در قسمت ارتباط با ما در دسترس شما خواهد بود و یا می توانید از طریق فرم‌ آنلاین ثبت نام فرمایید. با این موسسه مشاوره اولیه تلفنی رایگان داشته باشید.

از این که وب سایت موسسه مشاوره ای MIE را مطالعه نمودید از شما سپاس گزاریم.