Enroll in private English language classes

آموزش فوق سریع زبان انگلیسی MIE به صورت خصوصی

آموزش زبان فوق سریع زبان انگلیسی MIE به صورت خصوصی

فرم ثبت نام کلاس های خصوصی آموزش زبان انگلیسی

برای شرکت در کلاس های خصوصی آموزش زبان انگلیسی می توانید فرم زیر را تکمیل کنید.

هزینه هر جلسه 50€

متقاضیان عزیز به دلیل عدم امکان بازگشت وجه به هر دلیل، لطفا در زمان تکمیل فرآیند از تصمیم خود مبنی بر ثبت نام اطمینان حاصل بفرمایید.

سرعت اینترنت

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان ، بهتر است سرعت اینترنت شما 512Kbps و یا بیشتر باشد

ویدیوی باز پخش

شرکت‌کنندگان در این دوره آنلاین تا 2 هفته پس از برگزاری کلاس به ویدئوهای بازپخش جلسات دسترسی خواهند داشت.

ورود به کلاس

ترجیحا با کامپیوتر و مرورگر Chrome وارد کلاس شوید. اگر به لپتاپ دسترسی ندارید، در از موبایل نیز می توانید برای شرکت در کلاس بهرمند شوید

توضیحی کوتاه درباره دوره آموزش فوق سریع زبان انگلیسی MIE به صورت خصوصی

با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و نیازهای زبان آموزان برای دسترسی به آموزش زبان انگلیسی از راه دور، موسسه ملک پور بر آن شده است که متدی بسیار فوق‌العاده و خاص را در قالب کلاس‌های آنلاین خصوصی برای زبان آموزان فراهم نماید، تا عزیزانی که به شرکت در کلاس و استفاده از دانش اساتید نیاز دارند و روند آموزشی پیگیرانه و حضور در کلاس را می‌پسندند، بتوانند با کلاس های خصوصی آنلاین زبان انگلیسی، زمان را برای خود ذخیره کنند تا از منزل یا محل کار خود در کلاس شرکت کنند و به فراگیری زبان انگلیسی در هر محیط و شرایطی بپردازند.

در کلاس های خصوصی آموزش زبان انگلیسی شما می توانید با استادان مجرب و برگزیده با حضور افتخاری جناب استاد ملک پور، کلاس ها را ثبت نام کنید و در کمترین زمان ممکن به سطح دلخواهتان در زبان انگلیسی برسید.

در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی شما با Structure زبان، لهجه British و American، واژگان جدید، speaking، writing، listening را از پایه و به صورت اصولی آشنا میشوید و در این کلاس ها انتظار می رود بتوانید تا سطح مطلوبی انگلیسی را درک و صحبت کنید و به صورت روزمره از آن استفاده کنید.

 در پایان هر ترم دانشجو می تواند برای اطمینان از سطح خود برای شرکت در امتحان این ترم ثبت نام بفرماید. گرچه در صورت تمایل شما امکان استفاده از ترم های بالاتر بدون امتحان نیز میسر است اما توصیه و تاکید اساتید بر به عمل آوردن سنجش از دانش شما برای ورود به ترم بالاتر هست.

هر ترم اصول خاص خود را دارد و کاملاً به ترم قبل وابسته است. توصیه می‌کنیم حتی اگر تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارید، از ترم 1 شروع به یادگیری کنید.

برای اطلاع بیشتر از محتوای هر ترم و سطحی که انتظار می رود شما به آن تا پایان آن ترم دست پیدا کنید، می توانید ویدئوی توضیحات استاد ملک پور را تماشا بفرمایید.

معرفی دوره از زبان استاد ملک پور

default
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

سایر اطلاعات تکمیلی

  • با حضور افتخاری استاد ملک پور
  • استاد دهقانی
  • استاد دانیالی
مشاوره رایگان