ثبت نام وبینار موفقیت و تاثیر گذاری دوره اول

با تدریس استاد ملک پور

success 1

زمان شروع دوره متعاقبا اعلام خواهد شد

1 جلسه 120 دقیقه‌ای    
قیمت : 190.000 تومان

متقاضیان عزیز به دلیل عدم امکان بازگشت وجه به هر دلیل٬ لطفا در زمان تکمیل فرآیند از تصمیم خود مبنی بر ثبت نام اطمینان حاصل بفرمایید.

خرید آنلاین دوره

سرعت اینترنت

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان ، بهتر است سرعت اینترنت شما 512Kbps و یا بیشتر باشد

ویدیوی باز پخش

شرکت‌کنندگان در این دوره آنلاین تا 2 هفته پس از برگزاری کلاس به ویدئوهای بازپخش جلسات دسترسی خواهند داشت.

ورود به کلاس

لطفا با لپتاپ و مرورگر Chrome وارد کلاس شوید. اگر به لپتاپ دسترسی ندارید، در موبایل از مرورگر Puffin استفاده کنید (در اینصورت ممکن است نیاز به VPN داشته باشید)

توضیحی کوتاه درباره دوره های وبینار موفقیت و تاثیر گذاری

 

چگونه سازمان خود را بسازیم؟

چگونه زندگی مثبتی داشته باشیم و چطور از زندگی در لحظه لحظه های آن لذت ببریم؟

موفقیت و تأثیرگذاری واقعی چیست؟

امیر محمد ملک پور ، وکیل پــایه یــک دادگستــری و دانشجوی دکتــرای حقــوق سمیناری برای شما برگزار میکند که آمیزه ای از تجربه و زندگی شخص وی می باشــد، در این سمینار به شما آموزش می دهیــم ( به اشتراک میگذاریم ) چگونه اندیشیدن را تا بتوانید چگونه زیستن را بسازید.

واقعاً رمز و راز زندگی برای اینکه پدریا مادری موفق باشید ، همسری پیــروز باشید و با همسرتان شریک زندگیتان در زندگی با آرامش زندگی کنید چیست؟

چطور میتوان بــدن و فیزیــکی بسیار سالم را طراحی نمود، همزمان درآمد مالی بسیار خوبی داشت و در کنارش از روح ، ذهنی آراسته و فرهیخته برخوردار بــود.

ما در این سمینار به چهار بُعد برای موفقیت می پردازیم:

بُعد اول ، بُعد جسمی

بُعد دوم ، بُعد معنوی

بُعد سوم ، بُعد مادی و ثــروت

بُعد چهارم ، بُعد ذهنی و علــمی

واقعاً اگر میخواهید موفق باشید الگوی شما برای موفقیت چیست؟

در سمینار موفقیت کلاسها از طریق آنلاین بر روی وبیناری زیبا و پر از انرژی مثبت تشکیل میگردد، در حالیکه در خانه ی خود هستید بصورت آنلاین با استاد کلاس خواهید داشت و نکات موفقیت که توسط استاد تدریس میگردد قابلیت سؤال و پرسش دارد. این سمینارها تا کنون زندگی اشخاص زیادی را تغییر داده و تأکید آن نه فقط بر روی انرژی مثبت ، بلکه بر روی تحقیقات علمی و منابع مدیریتی است. نظیر کتابهایی چون: هفت عادت مردمان مؤثر اثر پروفسور استِفِن کاوی ، عادت هشتم اثر پروفسور استِفِن کاوی ، کتاب انسان در جستجوی معنا اثر پروفسور ویکتور فرانکِل، کتاب انسان در جستجوی معنای غــایی  و چهار اثر از فلورانس اسکاوِر شین، وضعیت آخر اثر پروفسور تام سرویس هریس و بسیاری از کتاب های دیگر که خود تحقیقات بزرگی در باب موفقیت و تأثیرگذاری هستند.

در این کلاس خواهید آموخت که چطور سازمان خود را مدیریت کنید تا بتوانید بهترین راندمان ممکن را در یافت کنید ، در عین حال از منابع مالی به مادی خود بهره مند گردید، بیاد نداریم که دانشجویی در این کلاس شرکت نموده باشد و اثری از تاثیرات این کلاس پر از نکات علمی را در زندگی خود ذکر نکرده باشد.

چنانچه مایلید در کلاسهای وبینار ما برای موفقیت و تأثیرگذاری شرکت کنید هم اکنون جهت ثبت نام اقدام فرمایید.

مطمئن باشید اگر چگونه اندیشیدن را بیاموزیم، چگونه زیستن را خود خواهیم آموخـــت.

 

در کلاس های گروهی وبینار، از زمان شروع کلاس تا انتهای کلاس ، تمرینها و تکنیک های موفقیت و تمامی مسائلی که انتظار آن را دارید بصورت بسیار دقیق و کامل تدریس می گردد، سپس میتوانید از طریق فایل ها ویدیوی برنامه و امثالُهُم مطالب سمینار را دنبال نموده و خود را در فضای مثبت حفظ کنید. ضمناً کلاسهای خصوصی موفقیت و تأثیرگذاری برای کسانیکه احساس میکنند در شرایطی خاص نیاز به تمرین بیشتر دارند برگزار میگردد، هزینه دوره کلاس 2.000 یورو می باشد، شش ساعت تدریس و آموزش فشرده و یک ماه برنامه های خاص برای مکاتبه با استاد و پیگری و ارتباط مستقیم با استاد کلاس برای شما برگزار خواهد شد که شما را از یک فضایی کاملاً متفاوت به فضایی پر از انرژی مثبت  و نگاهی متفاوت می رساند، در این وصف در تمام این یک ماه تمامی سؤالات خود را از استاد خود دریافت می کنید و تا 10 جلسه کلاس خصوصی با شما در خصوص قواعد و قوانین موفقیت دقیقاً مسائل زندگی شما و چگونگی حل و رفع مشکلاتتان مطرح می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر ویَن در ارتباط باشید و سؤالات خود را بطور مستقیم از ما بپرسید.

 

سرفصل‌های دوره آموزش

این دوره اولین دوره از هفت دوره وبینار موفقیت و تاثیرگذاری است

سایر اطلاعات تکمیلی

  • با تدریس استاد ملک پور
مشاوره رایگان