ثبت نام وبینار ثبت شرکت٬ سرمایه گذاری و اخذ اقامت اروپا

با تدریس استاد ملک پور

investment and citizenship in europe

زمان شروع دوره متعاقبا اعلام خواهد شد

1 جلسه 180 دقیقه‌ای    
قیمت : 790.000 تومان

متقاضیان عزیز به دلیل عدم امکان بازگشت وجه به هر دلیل٬ لطفا در زمان تکمیل فرآیند از تصمیم خود مبنی بر ثبت نام اطمینان حاصل بفرمایید.

خرید آنلاین دوره

سرعت اینترنت

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان ، بهتر است سرعت اینترنت شما 512Kbps و یا بیشتر باشد

ویدیوی باز پخش

شرکت‌کنندگان در این دوره آنلاین تا 2 هفته پس از برگزاری کلاس به ویدئوهای بازپخش جلسات دسترسی خواهند داشت.

ورود به کلاس

لطفا با لپتاپ و مرورگر Chrome وارد کلاس شوید. اگر به لپتاپ دسترسی ندارید، در موبایل از مرورگر Puffin استفاده کنید (در اینصورت ممکن است نیاز به VPN داشته باشید)

توضیحی کوتاه درباره وبینار ثبت شرکت٬ سرمایه گذاری و اخذ اقامت اروپا

سؤال اینجاست که اگر سرمایه ای دارید :

چگونه سرمایه ی خود را افزایش دهید؟

بهتر است در کجا سرمایه گذاری کنیم؟

و اساساً قوانین سرمایه گذاری در سراسر جهان چه می باشد؟

خیلی از شماها می پرسید که آیا امکان سرمایه گذاری و اخذ اقامت همزمان در کشورهای اروپاییمُیَسر است؟

آیا میتوان با اخذ سرمایه گذاری هم اقامت گرفت و هم درآمد خود را افزایش داد؟

آیا میتوان همزمان با سرمایه گذاری از سود مبلغی که در خصوص سرمایه گذاری و اخذ اقامت به کار برده شد نیز استفاده کرد؟

سمینارهای سرمایه گذاری به تدریس آقای امیر محمد ملک پور به مسائل و نکات مربوط به سرمایه گذاری همراه با اخذ اقامت در اروپا می پردازد. در سمینارهای حاضر بصورت علمیتمامی قواعــد سرمایــه گذاری و نکات اصلی و مهم آن برای دانشجویان و متقاضیان عزیز تدریس میگردد .

شما میتوانید در این سمینارها در خصوص روش های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در قاره ی اروپا اطلاعات کثیری بدست آورده و سپس در پایان جلسات به صراحت تصمیم بگیرید که کدامیک از برنامه های سرمایه گذاری برای کشور شما مطلوب است.

دقت بفرمایید ، این سمینارها بسیار علمی است و تنها شرکت کردن اشخاص بالای 18 سال در این سمینارها توصیه میگردد.  سمینارهای مذکــور دارای بار علمی بسیار بالایی است و به شما تمام نکات مربوط به اخذ اقامت، روش های سرمایه گذاری، میزان سود سرمایه گذاری و چگونگی توسعه ی سرمایه گذاری را آموزش خــواهد داد.

شما میتوانید برای اخذ اطلاعات بیشتر در باب این سمینارها با ما تماس حاصل نموده و یا از طریق ایمیل جهت ثبت نام سمینارها اقدام فرمایید. همچنین لینک صفحه ی ثبت نام نیز برای شما مُیَسر شده است ، شما میتوانید بر روی لینک مورد نظر کلیک نموده و از طریق صفحه ی مخصوص ثبت نام مبلغ کلاس را پرداخت و سپس در کلاس های مربوط به سرمایه گذاری شرکت نمایید.

دانشجویان در کلاس مستقیماً از آقای ملک پور استاد محترم کلاس که فارغ التحصیل رشته ی حقوق تجارت بین الملل و دانشجوی دکترای حقـوق و دانشجوی دکترای تجارت می باشند، سؤالات خود را می پرسند .

با توجه به امکان صحبت استاد ملک پور به زبان های آلمانی، انگلیسی، فارسی و تا حدودی عربی این امکان مُیَسر شده تا شما از اطلاعات مربوط به کشورهایی که با این زبان ها سخن می گویند نیز بهره مند گردید.

استاد مربوطه درتمام ساعات تدریس این امکان را فراهم مینماید تا دانشجویان در پایان تدریس هر موضوع، سؤالات خود را مطرح نمایند.

سمینارهای سرمایه گذاری نه تنها برای مشتریانی که مایل به سرمایه گذاری در کشور ایــران یا کشورهای خارجـی اشتیاق دارند سفارش می گردد ، بلکه ما آن را برای عزیزانی که  مشغول به کار تجارت بین الملل یا دفاتر اعزام دانشجو ، دفاتر مهاجــرتی و همچنین دفاتر حقوق بین الملل نیز توصیه می نماییم.

سمینارهایی پر از بار علمی با توجه به  نکات تجارت بین الملل و چگونگی سرمایه گذاری

جهت کسب اطلاعات بیشتر  با ما تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل در ارتباط باشید.  

سرفصل‌های دوره آموزش

هر آنچه لازم است در مورد سرمایه گذاری در اروپا بدانید.

سایر اطلاعات تکمیلی

  • با تدریس استاد ملک پور
مشاوره رایگان