ثبت نام سـمینار اخـذ پـذیرش هـمراه با بــورس تــحصیلی

با حضور  استاد ملک پور

زمان باقی مانده تا شروع دوره

[wpc_countdown theme=”flat-colors-very-wide” now=”1508595574638″ end=”720″ bg=”#fff” padding=”5″]

20 جلسه 60 دقیقه‌ای (10 هفته)  
شنبه‌ – یک شنبه  – سه شنبه – چهارشنبه   | قیمت : 390.000 تومان
ساعت 17.00 تا 18.00

خرید آنلاین دوره

سرعت اینترنت

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان ، بهتر است سرعت اینترنت شما 256Kbps و یا بیشتر باشد

ویدیوی باز پخش

شرکت‌کنندگان در این دوره آنلاین تا 2 هفته پس از برگزاری کلاس به ویدئوهای بازپخش جلسات دسترسی خواهند داشت.

ورود به کلاس

لطفا با لپتاپ و مرورگر Chrome وارد کلاس شوید. اگر به لپتاپ دسترسی ندارید، در موبایل از مرورگر Puffin استفاده کنید (در اینصورت ممکن است نیاز به VPN داشته باشید)

توضیحی کوتاه درباره سـمینار اخـذ پـذیرش هـمراه با بــورس تــحصیلی

  فرق بورس و فاند Fund تحصیلی چیست؟

 آیا من میتوانم بورس تحصیلی بگیرم؟

 شرایط لازم برای اخذ بورسیه تحصیلی چیست؟

چطور برای اخذ پذیرش و بورس تحصیلی خود اقدام کنم؟

برای دریافت یک بورس تحصیلی نیازمند به متقاعد نمودن سوپروایـــزر خــود دارم، اما نمی دانم چطور اقدام کنم! اساساً چطور مکاتبه را شروع کنم و چطور برای استاد خود بنویسم ؟

تمامی سؤالات مربوط به این موضوع را در یک سمینار خلاصه نمودیم و به آنها می پردازیم ، شما را با الفبای اقدام برای پذیرش و اخذ بورس تحصیلی آشــنا میکنیم .

در این سمینار نکات اصلی ارجاعات مهم و منابعی که شما میتوانید بر اساس آن اقدام نمایید معرفی شده ، ضمناً مدارک و شرایط لازم به طرز کامل شرح داده میشود.

شما میتوانید درمورد موضوع مورد نظر خود که اخذ پذیرش و بورس تحصیلی یا فـــاند می باشد ، با استاد مربوط در کلاس ما صحبت نموده، شرایط خود را بررسی نمایید. این کلاس در 2 ساعت منظم تشکیل شده و هزینه آن بسیار مناسب است .

پیشنهاد میکنیم جهت اقدام برای بورس تحصیلی یا دانشگاه های رایگان پیش از هرچیزی در سمینار مربوطه شرکت کنید. یک ساعت و نیم تدریس فشرده و نیم ساعت پاسخ گویی به دانشجویان برای همین منظور طراحی شده است. ضمناً نمونه ی نامه نکاری با اساتید ، نمونه مدارک برای چند دانشکاه ، نمونه ویدیوی لازم برای اخذ پذیرش در بعضی دانشگاه های رایگان جهان نیز بصورت رایگان در همین سمینار به شما تقدیم خواهد شد.

پیش از هر اقدامی جهت بورس تحصیلی دل بستن به امیدهای واهــی یا ناامید شدن بی دلیل با ما مشورت بفرمایید. در این سمینار سؤالات شما به درستی بررسی و مورد پاسخگویی قرار میگیرد .

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ بورس تحصیلی در این سمینار شرکت نمایید و مطمئن باشید این سمینار بی تأثیر نخواهد بود ، هرچند ما ادعا نمیکنیم که در دو ساعت همه ی درها را برای شما مفتوح میکنیم اما شما را با قواعد و الفبای اصلی اخذ پذیرش و بورس تحصیلی آشنا میکنیم .

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر دارید ، میتوانید از طریق تماس تلفنی یا ایمیل ما با ما در ارتباط باشید .

جهت ثبت نام در کلاس های ما یا تماس بگیری و یا همین جا بر روی صفحه ی مورد نظر اقدام به پرداخت مبلغ کلاس نموده و کُد ، پسوُرد مورد نظر برای شرکت در کلاس ها را دریافت نمایید.

چنانکه  میدانید کلاسها بصورت آنلاین برگزار شده، شما بر روی صفحه کامپیوتر خود استاد را میبینید، بطور همزمان صحبت میکنید و میتوانید مسائل خود را مطرح بفرمایید.

 

 

 

 

 

معرفی دوره از زبان استاد ملک پور

سرفصل‌های دوره آموزش

سایر اطلاعات تکمیلی

  • با حضور  استاد ملک پور
مشاوره رایگان