سمینارهای مربوط به کلاس های حقوق بین الملل خصوصی، اقامت ، تابعیت و مهاجرت

 با حضور  استاد ملک پور

photo 2017 11 01 17 42 18

زمان شروع دوره : 17 september

10 جلسه 75 دقیقه‌ای   
دوشنبه – پنجشنبه   | قیمت : 400.000.000 ریال 
ساعت ۴ بعدازظهر به وقت تهران

متقاضیان عزیز به دلیل عدم امکان بازگشت وجه به هر دلیل٬ لطفا در زمان تکمیل فرآیند از تصمیم خود مبنی بر ثبت نام اطمینان حاصل بفرمایید.

خرید آنلاین دوره

سرعت اینترنت

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان ، بهتر است سرعت اینترنت شما 256Kbps و یا بیشتر باشد

ویدیوی باز پخش

شرکت‌کنندگان در این دوره آنلاین تا 2 هفته پس از برگزاری کلاس به ویدئوهای بازپخش جلسات دسترسی خواهند داشت.

ورود به کلاس

لطفا با لپتاپ و مرورگر Chrome وارد کلاس شوید. اگر به لپتاپ دسترسی ندارید، در موبایل از مرورگر Puffin استفاده کنید (در اینصورت ممکن است نیاز به VPN داشته باشید)

توضیحی کوتاه درباره سمینارهای مربوط به کلاس های حقوق بین الملل خصوصی، اقامت ، تابعیت و مهاجرت

چگونه برای مهاجرت خود تصمیم گیری کنیم؟

اگر میخواهید در کار مهاجرت وکالت بکنید ، اصول اولــیه چیست؟

من تصمیم به مهاجرت دارم اما نمیدانم از کدام طریق اقدام کنم!

در کلاسهای مربوط به سمینارهای حقوق مهاجرت شما فراخواهید گرفت چگونه برای آتیه خود ودیگران تصمیم بگیرید.

این اصول برای اولین بار شاید در سراسر جهان توسط آقای امیر محمد ملک پور  طبقه بندی و برای اولین بار بصورت متد علمی در طرق مهاجرت تقدیم میگردد.

چنانکه میدانید کلاً برای مهاجرت شش یا هفت طریق اصلی بیشتر وجود ندارد . از جمله این طُرُق شامل : تولد و اخذ اقامت توسط تابعیت خاک ، اخذ اقامت از طریق ازدواج ، اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری ، ویزای کار و همچنین امور تحصیلی و سایر مسائل می باشد.

 در این سمینارها تمامی موارد با اشاره به کنوانسیون ها ، قوانین بین المللی و معاهدات فی مابین کشورها بررسی شده و شما بعنوان یک شخصی که در این سمینار شرکت میکنید ، برای 10 تا 12 جلسه یک ساعته کلیه ی اصول مربوط به مهاجرت را خواهید آموخت.

بسیاری از دفاتر مهاجرتــی در سراسر ایران و جهان این دوره را گذرانده و اکنون خود بعنوان مشاور مهاجرتی مشغول به فعالیت هستند .

اگر مایل به مهاجرت هستید پیشنهاد میکنیم حتماً این دوره را شرکت کرده و از اصول علمی آن بهره مند گردید ، در واقع این دوره بعنوان الفبای مهاجرت برای کسانیکه چه مایل به انجام فعالیت در این زمینه هستند، چه کسانیکه خود مایل به مهاجرت هستند پیشنهاد می گردد.

سمینارهای حقوق مهاجرت تمام نکات اپلای ، اصول اولیه مربوط به ریزه های کار ، سرمایه گذاری و امثالُهُم بررسی نموده و به شما توضیح می دهد ، نکات مثبت و منفی هر کدام از این اقامت ها کدام است. هر آنچه را که احتیاج دارید بدانید در مدت یک تا دوماه خواهید آموخـــت .

درکلاس بصورت آنلاین نشسته و از هر کجا که باشید کافیست با یک اینترنت مناسب به کلاس ها وصل شده و همزمان و رو در رو با استــاد مشاوره خواهید کرد و  مطالب را خواهید آموخت .

این کلاس ها دارای تمارین خاص ، نوشتن مطالب علمی ، تحقیق و کوشش بسیار می باشد.

علاقه مندان میتوانند از طریق لینک موجود در صفحه ی وبسایت ما جهت ثبت نام در کلاسهای حقوق ، مهاجرت اقدام نموده و یا اینکه از طریق تماس تلفنی با ما  اطلاعات بیشتر را کسب نمایند.

شما همچنین میتوانید از طریق ایمیل اطلاعات مربوط به این سمینارها را دریافت نمایید .

دوستان عزیزی که مایل هستند از قیمت این سمینارها آگاه باشند ، بایست بدانند که برای 12 ساعت تدریس ، مبلغ سمینار 750 یورو می باشد.

سمینارهای گروه مهاجرت پاسخگو به تمام نکات اصلی و اولیه برای تشخیص این مسیر مهم در راه زندگیتان می باشد ، پیش از هر اقدامی خود وکیل خود باشید و مطالب را بصورت علمی بیاموزید.

 

معرفی دوره از زبان استاد ملک پور

سرفصل‌های دوره آموزش

سایر اطلاعات تکمیلی

  • با حضور  استاد ملک پور
مشاوره رایگان