ثبت نام دوره سمینارهای ارتباطات

با حضور  استاد ملک پور

photo 2017 11 01 17 42 23

زمان شروع دوره اعلام خواهد شد

.. جلسه .. دقیقه‌ای  
…………………   | قیمت : 1390.000 تومان
ساعت ………….

متقاضیان عزیز به دلیل عدم امکان بازگشت وجه به هر دلیل٬ لطفا در زمان تکمیل فرآیند از تصمیم خود مبنی بر ثبت نام اطمینان حاصل بفرمایید.

خرید آنلاین دوره

سرعت اینترنت

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان ، بهتر است سرعت اینترنت شما 256Kbps و یا بیشتر باشد

ویدیوی باز پخش

شرکت‌کنندگان در این دوره آنلاین تا 2 هفته پس از برگزاری کلاس به ویدئوهای بازپخش جلسات دسترسی خواهند داشت.

ورود به کلاس

لطفا با لپتاپ و مرورگر Chrome وارد کلاس شوید. اگر به لپتاپ دسترسی ندارید، در موبایل از مرورگر Puffin استفاده کنید (در اینصورت ممکن است نیاز به VPN داشته باشید)

توضیحی کوتاه درباره سمینارهای ارتباطات

چگونه ارتباط موفق و تأثیرگذار داشته باشیم؟

تا کنون پیش آمده که خیلی از دوستان و رفقای شما ازقضا انسانهای منفی  و ناراحت درآمده اند ،تا بحال برایتان اتفاق افتاده که در ارتباطات دچار مشکل باشید ، نتوانید خوب سخن بگویید ، منظور خود را برسانید یا اساساً وارد مسائل حاشیه و درگیری های متفاوت میگردید ؟ میخواهید نحو دیگر زندگی کنید و ارتباطی بزرگ و تأثیرگذار داشته باشید ؟ میخواهید موارد و مشکلات سخن گفتن و مسائل خود را با دقت حل کنید و به سمت بهتر شدن در حرکت باشید؟

ما به شما سمینار ارتباطات را پیشنهاد میکنیم.سمیناری پر از تکنیک های علمی واقعی و نگرشی متفاوت در ارتباطات ، فنون سخن گفتن، فنون ارتباط برقرار نمودن ، ارتباطاتی بلند مدت که اشخاص و افراد شما را دوست داشته و به شما بپردازند . دوستان زیادی به دست آورید ، با اشخاص به سرعت ارتباط برقرار کنید و آنها را تحت تأثیر خود قرار دهید .

چگونه ارتباط درست بسازیم؟ چگونه به سرعت در دیگران این احساس را بوجود آوریم که انسانی مثبت ، موفق و تأثیرگذار هستیم.

تمامی این نکات را در سمینار ارتباطات ما خواهید آموخت، این سمینارها به شما نکاتی را می آموزد که باور نخواهید کرد . خیلی از اشخاصی که تا قبل از این سمینارها مشکل ارتباطات داشتند و با سخن گفتن، اشتباهات کلامی و برخوردی یا اشتباهات ارتباطات دیگران را از خود رنجیده می نمودند ، کسانیکه توانایی داشتن دوستان خوب و کثیر را از خود گرفته بودند با شرکت در کلاس ها نگرشی متفاوت یافتند، اشخاص بسیاری بودند که بعد از شرکت دردورهء سمینار ارتباطات زندگیشان تغییر نمود و آثار مثبت این تغییرات را در زندگی خود دیدندو

چنانچه مایلید در این کلاسها شرکت کنید شایسته است بدانید که سمینار ارتباطات در شش ساعت و سه جلسه فشرده تدریس می گردد ، دانشجویان کلاس تمرین ها ، توضیحات و نکات اساتید را یادداشت نموده و سپس از طریق فا یل های صوتی و ویدیویی همچنان کلاس ها را دنبال خواهند نمود، شرکت در کلاس میتواند آغاز پرواز شما در آسمان ارتباطات زیبا باشد.

قیمت دوره مبلغ 1.390.000 تومان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر ویَن تماس حاصل فرمایید.

معرفی دوره از زبان استاد ملک پور

سرفصل‌های دوره آموزش

سایر اطلاعات تکمیلی

  • با حضور استاد ملک پور
مشاوره رایگان